İkinci çizgi silik olarak varmı anlayamadım reglime 1 hafta var

Mubine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2019
266
245
29
Son regli tarıhım 18 haziran kendı teyzeme şaka yapmak ıcın aldıgım testte silik çizgi gıbı bısey gördüm ama emınn olamadım ele alındıgında cok belli ıkıncı bız cizgı gıbı sey oldugu ama fotoda bellı olmadıgı ıcın kasetını cıkarttım . Geri cekılme yontemı ıle korunuyoruz eşimle ıkı yıllık evlıyız . Bu sene sonlarına dgru Allah naasip ederse çalısmalara baslıyacaktık . Kendılıgınden olursa surpriz olur . Reglilerim duzenlı . Arkadaslar bı bakarmısınız orda bı cızgı bısı varmı yoksa izmi sadece . Sevgıler smdıden🌸

Eklentiler

• 30D24D34-B33D-4D79-B793-187D75751C2C.png
    30D24D34-B33D-4D79-B793-187D75751C2C.png
    440,4 KB · Görüntüleme: 117
Silik olduğu görünüyor bi kaç gün bekleyip tekrar test yapmanızı öneririm muhtemelen daha belirgin olacak.

Silik dediğiniz çizgi test yapmadan önce de olan beyaz çizgi. Çok uçuk pembe olursa ancak pozitif denebilir. Bu beyaz testin kendi çizgisi

Silik dediğiniz çizgi test yapmadan önce de olan beyaz çizgi. Çok uçuk pembe olursa ancak pozitif denebilir. Bu beyaz testin kendi çizgisi
Malesef elde tutuldugu gıbı resme yansımıyor kast testım evet bıraz silik gıbıydi ama ucuk pembemsıydi keza erken gebelık testımde baya ınce cizgi pembeyddi ama regl oldum :)

Silik olduğu görünüyor bi kaç gün bekleyip tekrar test yapmanızı öneririm muhtemelen daha belirgin olacak.
evet elde cok daha net görunuyordu sonra hesapladıgım beklenen regl gunune 3/4 gun kala yaptıgım erken gebelık testı baya pozitif cıktı ıkıncı cızgı elde cok net ınce pembe bır cızgıydı ama regl oldum :/ nasip degılmıs

X