cok silik ikinci çizgi

BBAL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2011
897
75
Merhaba arkadaşlar. Ben bir alt foruma konu açmıştım fakat burası doğru yermis o yüzden burda da tekrar paylaşmak istiyorum . 2 yaşında kizim.var korunuyoruz prezervatif yöntemi ile. Fakat bu ay tam da yumurtlama gününde prezervatif patladı ve olan oldu..
Bugün ya da dün regl günüm olması lazım 32-33 günde bir regl oluyorum son regl ocak 21 ben net ikinci Silik çizgiyi görüyorum. Ama resimde daha hafif çıkmış sizce bu şüpheli gebelik mi yoksa test beni yanıtlıyor mu??
20150224_090834.jpg
20150224_090834.jpg

Merhaba arkadaşlar. Ben bir alt foruma konu açmıştım fakat burası doğru yermis o yüzden burda da tekrar paylaşmak istiyorum . 2 yaşında kizim.var korunuyoruz prezervatif yöntemi ile. Fakat bu ay tam da yumurtlama gününde prezervatif patladı ve olan oldu..
Bugün ya da dün regl günüm olması lazım 32-33 günde bir regl oluyorum son regl ocak 21 ben net ikinci Silik çizgiyi görüyorum. Ama resimde daha hafif çıkmış sizce bu şüpheli gebelik mi yoksa test beni yanıtlıyor mu??Eki Görüntüle 1429842 Eki Görüntüle 1429842

ben fotoda göremedim ama siz görüyorsanız yarın sabah yineleyin çünkü benimde çok silik çıkmıştı.

Tooches çok teşekkür ederim cuma günü yeniliycem inşallah bakalım çok silik görüyorum ben hafif pembe msi burda pek çıkmamış ama varsa cuma belli olur biraz daha sanırım

çok özür dilerim ilk yazınızı okumamışım..

bende hafif bir pembelik görüyorum..

bebek isteyip istemediğinizi anlayamadım..inşallah kalbinizdeki olur ama bence var gibi

Romaroma açıkcasi dediğim gibi korunuyorduk kizim 2 yaşında bu yılın sonuna doğru deneriz diye düşünüyorduk. Ben kizim için 1.5 yıl tedavi oldum. Şimdi bu kazayla ve tek seferde tutarsa mucize olur. Insallah hayırlısı ne işe o olur. Olursa Hayır demem olmazsa da zaten biraz daha beklemeyi düşünüyorduk.

Tooches çok teşekkür ederim cuma günü yeniliycem inşallah bakalım çok silik görüyorum ben hafif pembe msi burda pek çıkmamış ama varsa cuma belli olur biraz daha sanırım

tabi tabi hergün gittikçe koyulaşır benim öyle oldu 2. bebeği istiyorsanız hayırlı olsun diyorum :)

Çok teşekkür ederim bakalım nasip bende merakla bekliyorum :)

bende cizgiyi goremedim.ama adet gununde gecmis hamile olma ihtimalin yuksek.cumaya kesin cizgi cikar biraz bekle.

Omerarife teşekkür ederim bendeki testte bile çok silik bakalım cuma tekrarlarim o zaman varsa belirir biraz daha

kızlar günaydınn bende sabah test yaptım çok çok silik bir çizgi çıktı ama belli oluyor çizgii kan testine gideceğim birazdan sevineyim mi?

Günaydın canim. Şimdiden sevince bence bakalım bi kan testi çıksın inşallah hamilesindir. o zamn daha rahat rahat sevinirsin. Mutlaka sonucu yaz buraya olur mu? Hem bende fikir edinmiş olurum

Canım kızlarını allah bağışlasin. Ne güzel iki kız annesisin. Benim de bir kızım var. Çok teşekkür ederim yorum için cuma günü gorucez artık bakalım. Bugün hala adet olmamişim.

Arada 2 veya 3 yas en iyisi birlikte buyurler ilk sene zorlanirsin sonra birbiriyle oynarlar arkadas olurlar benim kizlarin arasinda 5 yas var biri okula gidiyir biri kucagimda cok zorlaniyorum hayirlisi olsun sonucu paylas bizimle..gerci bence kesin:)

Doğru diyorsun bende çok istiyorum arkadaş gibi olsunlar. Ama soyle bir düşününce acaba diyorum. Hani zor olur mu kizimdan ilgi eksilir mi? Kafam biraz karışık ama dedigim gibi kizim için 1.5 sene tedavi gördüm. Şimdi bu hem kaza hem tek seferde tutarsa mucize olur. Güzel bir mucize olur. Tabiki yazarım cuma kızı krese bıraktıktan sonra alicam test akşam yaparım gelince ve yazarım mutlaka

Ben adetime 2 gün kala yaptığımda bu derece silikti,eşimle kör olacaktık ışığın altında sağa sola döndürüp bakmaktan :) ama o kadarı bile yetiyor, hamileyim :)

X