İkinci Çoceğa Eşya Sorunu

Emre_Alisa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2016
257
207
Herkese Merhaba;
Ben sizden bir konuda akıl almak istiyorum. 2015-Haziran'da doğum yaptım, aynı sene ekim ayında bebeğimizi kaybettik. (lütfen neden diye sormayın)
Şu an tekrar hamileyim. Problemimiz şu: Maddi problem yüzünden eşim sadece yatak-araba ve salıncağını kullanma taraftarı. Bense bunun bana iyi gelmeyeceğini düşünüyorum. Eşyalar neredeyse yeni duruyor. Dokunmaya bile kıyamıyorum. Sizce ne yapmalıyız?
Rabbim hiç birinizin başına vermesin fakat siz olsanız napardınız ?
Lütfen yardım edin =(

Allah sabır versin, çok zor bir durum ama ben kullanırdım onu yok saymazdım.
Bu da benim hayatımda oldu diyerek kabullenirdim diye düşünüyorum.
Ama kimse sizin gibi düşünemez, sizin baktığınız gibi bakamaz, sizin kadar hassas olmaz.
Allah karnınızda ki yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Bebeğiniz doğmadan eşyaları çıkarıp kendinizi bir yoklayabilirsiniz.

Allah sabır versin, çok zor bir durum ama ben kullanırdım onu yok saymazdım.
Bu da benim hayatımda oldu diyerek kabullenirdim diye düşünüyorum.
Ama kimse sizin gibi düşünemez, sizin baktığınız gibi bakamaz, sizin kadar hassas olmaz.
Allah karnınızda ki yavrunuzu sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Bebeğiniz doğmadan eşyaları çıkarıp kendinizi bir yoklayabilirsiniz.

ince ve kibar cevabınız için çok teşekkür ederim. Allahım herkesin evladını bağışlasın. Bende bu zaman diliminde sadece büyük eşyalarını kullanmaya karar verdim. sonuçta abisi diye düşündüm. oğlum sağ olsa kullanacaktı dedim kendi kendğime. bnm gibi düşünen birileri daha var ne mutlu..
saygılar

Ben kıyafetlerini de kullanırdım kısaca herseyini çünkü bir nevi knuda yaşatmak olurdu bu veren Allah alan Allah..o senin gönlünün bastacı ıstesende hıc unutamassın ki ..acılar yaşlandıkça percemlesır Rabbim sana ikinci ke mıcozenı vermiş inşaAllah sağlık sıhhat Rabbim hayırlı uzun ömürler versin...

Ben kıyafetlerini de kullanırdım kısaca herseyini çünkü bir nevi knuda yaşatmak olurdu bu veren Allah alan Allah..o senin gönlünün bastacı ıstesende hıc unutamassın ki ..acılar yaşlandıkça percemlesır Rabbim sana ikinci ke mıcozenı vermiş inşaAllah sağlık sıhhat Rabbim hayırlı uzun ömürler versin...

Ne kadar güzel yazmışsınız okurken gözlerim doldu.. teşekkür ederim.. abisinin bir çok şeyini kullanmaya karar verdik bizde. Biraz maddiyat biraz da abisi sonuçta. İnsan yedi kat elin bile eşyalarını kullanabiliyo.

X