Düğün İkinci evliliği için çocuğuyla birlikte bütün düzenini bozup yaşadığı büyük şehirden ayrılıp daha küçük bir şehirde yaşamaya başlayan var mı?

Neden o gelmiyor?
Önceliğiniz kendiniz ve çocuğunuz olmalı...

Simdilik bir çok fedakarlığa değen birisi olabilr ama zaman ne getirir bilemeyiz.

O nedenle kararınızı sabit olana yani Önceliğiniz kendinize göre vermelisiniz...

Evleneceğiniz kişiye bağlı bence değer mi?
Benim 20 sene öncesinden tanıdığım biri. O zamanlae ailem istememişti ( ki haklılardı okulumu bitirmeliydim ) üniversite okudum, başka biriyle tanıştım, mesleğimi elime aldım, boşandım, şimdi 20 sene sonra tekrar onunla bir aradayız. Bana olan sevgisine sonsuz inanıyorum. Bunu ispat edecek çok şey yaşadık ama çok aradayım. Hangisini yapmak doğrusu olacak bilemiyorum

Neden o gelmiyor?

Simdilik bir çok fedakarlığa değen birisi olabilr ama zaman ne getirir bilemeyiz.

O nedenle kararınızı sabit olana yani Önceliğiniz kendinize göre vermelisiniz...
Onun işi düzeni orda. Ben mesleğimi her yerde yapabilirim ama o düzenini bozamaz maalesef. O yüzden gelemiyor

Neden o gelmiyor?

Kesinlikle haklısınız. Ama onu kaybettiğim için ileride pişman olmak da var işin ucunda. Bu çelişkiden bir türlü kurtulamıyorum

Yani ben boyle birini taniyodum aslinda..cocukluk genclik askiyla evlenen..ama cok mutsuz olmustu..cunki..yilllar araya girdigi icin..degismedi diye dusundugu bi cok sey evlendikten sonra yavas yavas degismeye baslamisti..evde siddetli gecimsizlik yasiyolardi .kiskanclik cabasi..yani ozetle..siz bile kendinize bi sorun mesela..siz o yaslardaki kisiyle ayni kisimisiniz..bence..bi sure gozlemleyin..yani emin olana.kadar..cunki evlilik oncesi hersey toz pembe olabiliyorr..

Yani ben boyle birini taniyodum aslinda..cocukluk genclik askiyla evlenen..ama cok mutsuz olmustu..cunki..yilllar araya girdigi icin..degismedi diye dusundugu bi cok sey evlendikten sonra yavas yavas degismeye baslamisti..evde siddetli gecimsizlik yasiyolardi .kiskanclik cabasi..yani ozetle..siz bile kendinize bi sorun mesela..siz o yaslardaki kisiyle ayni kisimisiniz..bence..bi sure gozlemleyin..yani emin olana.kadar..cunki evlilik oncesi hersey toz pembe olabiliyorr..
Çok haklısınız ama şu var. 2 senedir beraberiz şu an. Çok fedakarlık yaptı benim için. Ev aldı, eşyaları neyi nasıl istiyorsam tek tek aldı. Her şeyi hazır etti sadece iş benim oraya gitmeme kaldı. Onun için de hala bi adım atamıyorum. Bi yandan bana aşkın ne demek olduğunu gösteren adam diğer yandan da vazgeçemedim şehir. O kadae zor bi durum ki. O bahsettiğiniz kişi ilk evliliğini mi yapmıştı , benim gibi ikinci evliliğini mi?

Çok haklısınız ama şu var. 2 senedir beraberiz şu an. Çok fedakarlık yaptı benim için. Ev aldı, eşyaları neyi nasıl istiyorsam tek tek aldı. Her şeyi hazır etti sadece iş benim oraya gitmeme kaldı. Onun için de hala bi adım atamıyorum. Bi yandan bana aşkın ne demek olduğunu gösteren adam diğer yandan da vazgeçemedim şehir. O kadae zor bi durum ki. O bahsettiğiniz kişi ilk evliliğini mi yapmıştı , benim gibi ikinci evliliğini mi?
Ikinci evliligini yapti canim..bence siz kararinizi verdikten sonra..evlilige adim atin..ev almasi esya almasi..sizin evlilik yapma zorunlugu getirmez..sonucta ev bir yatirimdir..zararina olan bir durum degil..ama siz once karar verin ..yapabilirmisiniz diye..

X