İkinci evlilik

sebebsiz_22

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2022
3
3
36
İlk evliligimde şiddet ve çalışmamasından dolayı beni aldatmalarindan dolayı boşandık bu evlilikten iki çocuğum var ikinci evliliğimi bir sene önce yaptım 17 yıl önceki nişanlımla tekrar bir araya geldik ve evlendik çocuklarımın sorun olmadığını söyledi ve bunu aileside biliyordu bu evlilikte hemen hamile kaldım ve bir ay önce doğum yaptım hamileliğim hep ağlayarak geçti çünkü çocuklarim aramızda hep problem oldu doğumdan sonra eşimin bana olan ilgisi ve sevgisi daha fazla arttı ama çocuklar halen aramızda problem olmaya devam ediyor benim durumumda olanlar var mı bu süreci nasıl atlattilar merak ediyorum kiz kardesimde ikinci evliliğini yaptı ve çocuk yüzünden oda boşanmak üzere kafam karışık ne yapacagimi bilmiyorum üç çocuk var şuan çocuklarım benim herşeyim ve onları hiçbir erkeğe değişmem değişir mi bilmiyorum şuan süreç çok sıkıntılı

İlk evliligimde şiddet ve çalışmamasından dolayı beni aldatmalarindan dolayı boşandık bu evlilikten iki çocuğum var ikinci evliliğimi bir sene önce yaptım 17 yıl önceki nişanlımla tekrar bir araya geldik ve evlendik çocuklarımın sorun olmadığını söyledi ve bunu aileside biliyordu bu evlilikte hemen hamile kaldım ve bir ay önce doğum yaptım hamileliğim hep ağlayarak geçti çünkü çocuklarim aramızda hep problem oldu doğumdan sonra eşimin bana olan ilgisi ve sevgisi daha fazla arttı ama çocuklar halen aramızda problem olmaya devam ediyor benim durumumda olanlar var mı bu süreci nasıl atlattilar merak ediyorum kiz kardesimde ikinci evliliğini yaptı ve çocuk yüzünden oda boşanmak üzere kafam karışık ne yapacagimi bilmiyorum üç çocuk var şuan çocuklarım benim herşeyim ve onları hiçbir erkeğe değişmem değişir mi bilmiyorum şuan süreç çok sıkıntılı
En basindan kabul etmis simdi nicin sorun cikartiyor. Yaninizda kalmasini mi istemiyor cocuklarin. Keske hemen cocuk yapmasaydiniz size ve cocuklara alissaydi bir baktiniz olmuyor bosanmaniz daha kolay olurdu.

En basindan kabul etmis simdi nicin sorun cikartiyor. Yaninizda kalmasini mi istemiyor cocuklarin. Keske hemen cocuk yapmasaydiniz size ve cocuklara alissaydi bir baktiniz olmuyor bosanmaniz daha kolay olurdu.
Evet kabul etti şimdi problem çıkarıyor oğlum 12 yaşında babasıyla yaşıyor onu istedi kızım beş yaşında benim yanımda yaşıyor sorunlar oluyor malesef

Evet kabul etti şimdi problem çıkarıyor oğlum 12 yaşında babasıyla yaşıyor onu istedi kızım beş yaşında benim yanımda yaşıyor sorunlar oluyor malesef
Anlamadim oglunuz babasindayken istedi sizle mi yasiyor simdi de yasamasin mi istiyor? Derdi ne? Resti cekin cocuklarim yoksa bende yokum diye. Calisiyor musunuz?

O zaman siz bu sorunlar çıktığında yeterince haddini bildirmiyorsunuz. S*çın ağzına kovun evden hadsizi, çocuklarınızdan daha mı değerli?

Tekrar konu açmak istemedim. Çocuksuz ikinci evliliğini yapmış ve ikincisinden boşanan bir kişi var. Burayı okuyan ve çevresinde bunları yaşayan varsa acaba yorum yapabilir mi?
Birine en azından olumlu örnek vermek, olumsuz düşünce varsa da en azından yol göstermek amaçlı lütfen yazın.

Konu sahibi eşiniz vicdansızmış. Babalık sonradan öğrenilir ama vicdan öğrenirken bir şey değil. 5 yaşındaki babası evden ayrılan kız çocuğu var. İnsan nasıl kıyar? Sizi gerçekten seven sizden parçayı da sever. Yoksa evlendiğin kişinin ailesine neden sahip çıkıp onları sevmeye çalışıyorsun ? Küçük çocuk ne sorunu çıkarıyor?

Tekrar konu açmak istemedim. Çocuksuz ikinci evliliğini yapmış ve ikincisinden boşanan bir kişi var. Burayı okuyan ve çevresinde bunları yaşayan varsa acaba yorum yapabilir mi?
Birine en azından olumlu örnek vermek, olumsuz düşünce varsa da en azından yol göstermek amaçlı lütfen yazın.
Evliliginde mutlu degilse tabiki ikincidende bosanabilir sormak istediginizi ya da derdi anliyamadim kusura bakmayin biraz daha aciklayici yazar misiniz?

Çocuğunuzu istemeyen adamla ne demeye evli kalacaksınız? Yarın bir gün şiddette gösterir o çocuğa.
Rest çekin, anlamıyorsa da boşanın.

Çocuklar
Çocuklar neden sorun oluyor hiç anlamıyorum,bir çocuğu büyütmek topluma kazandırmak varken neden istenmez,bence 2. Evliliklerde bunlar karşı taraf bilerek evlendiyse bu durumu,sonradan sıkıntı olmamalı.Seven sevdiği kişiyi olduğu gibi kabul etmeli.

Lahusa bir anne ve yaşadığınız durumlara üzüldüm be olursa olsun çocuklarınızdan vazgeçmeyin eşiniz de durumu biliyormuş neden burnunuz dan getirdi bide bebek eklendi şimdi zor valla Allah vicdan versin eşinize

Ben oyle adamin...... bide cocuk yapmissin neden???? Ne dememizi bekliyorsun 2 cocugunu babalarina ver sen bu hödükle yasa mi diyelim. Atacaksin kapiya olacak bitecek

Maalesef bu sorun tek sende değil hemen hemen bir çok kişide aynı sorun var. Çocuk varsa 2.ci evliliklerde herzaman çocuklar problem ediliyor. Başta erkek tamam kabul ediyorum der ama ondan bir çocuğun olduğunda üvey çocuklar dışlanıyor. Kocana desenki tamam çocukları babasına verecem valla zil takar oynar.

X