Vay be hayat !Demek istiyorum ..

“Çocuklara daha az zaman ayıracağını , daha az harcama yapacağını bazen 2 hafta da bir bazen 3 hafta da bir 1 gece kalabileceklerini söyledi .
Ve artık çocukları artık pek aramıyor bile .Bilincli olarak mesafe koyuyor ki bunu kendisi dile getirdi; “Ayrılır ayrılmaz mesafe koymalıydım hata ettim “şeklinde .
Ve bana ;
“Velayet sende .İnsan ayrıldığı kadının çocuklarına bakar mı ??..
yemin ederim adami islak sopayla dovesim geldi....

Evlendik ..
Mutsuzdum ..
Eksik bir şeyler vardı ..Bir gün farklı olacak onu seviyorum diyerek ,10 yılı devirdik..
Evliliğimin 3.yılında isteyerek bi bebeğimiz oldu .Bi 3 yıl sonrasında da kazara 2.bebegimiz ..
Bebeklerimizden sonra pek de iç açıcı olmayan evlilik iyice darda duman oldu .
Bir kaç defa boşanma aşamaları ile nihayetinde 10.yılımızın finalinde boşandık .

Boşandıktan sonra 4,5 yıl oldukça samimi ebeveynlik ilişkimiz adı altında devam ettik sanki evleri ayrı ama zorunlukları aynı olan birbirlerine ilgisi olmayan ama müşterek çocukları için fedakarlık yapmak zorunda olan karı koca ilişkisi gibi .

Geçen yıl parçalanmış bi aile olarak tatil yaptık bir kaç günlük .Orada ikimiz de çok iyi anladık ki çocuklar için bile olsa biz bi araya asla gelmemeliyiz ..
Uzaklaştık bu tatil sonrası .
İkimiz de iyi ki diye diye evlerimize yol aldık.

Bu tatilden bir kaç ay sonra bi kadınla tanıştı.
Kadının hayatına girmesinden sonra çocuklardan bi nevi uzaklaşmaya başlamıştı ..
Kadının da 3 çocuğu vardı, hep beraber sevgilisinde kalıyorlardı .

Cocuklarımızı her cumadan alıp pazar bırakıyordu .Bazen kendi evinde bakıyordu hafta sonları bazen orada kalıyorlardı.
Son 2 yıldır özellikle çocukların ihtiyaçlarını karşıladı bazen kendisi isteyerek bazen benim talebimle . .
Ondan protokolde yazılı olan iştirak nafakasını hiç talep etmemiştim o da her hangi bir ödeme yapmıyordu zaten bana , ikimizde elimizden geleni yaptığımız için maddi sorun hiç yaşanmamıştı aramızda .
Evli iken de aramızda maddiyattan kaynaklı hiç bi tartışma yaşanmamıştı .
Bu konuda hassastık .Ancak son 7-8 aydır ben onu kredi kartını yüklü olarak kullanıyordum cocukların ihtiyaçları için.

Özetle …Vay be diyeceğim hayata yeni selam dedim .Biz asla uyumlu bir çift değildik ama şu noktaya gelmekte beni aşırı şaşırttı, ikimiz açısından da . .

Bu kadınla ilişkileri 6 ay devam etti .Bu süreçte aramızda bi konudan dolayı çok keskin duvarlar girdi .
Sevgilisinin kendisinden ayrılmasından sonra çocuklara yaptığı harcamaları ve onları çok sık almayı büyük sorun etti .
“Çocuklara daha az zaman ayıracağını , daha az harcama yapacağını bazen 2 hafta da bir bazen 3 hafta da bir 1 gece kalabileceklerini söyledi .
Ve artık çocukları artık pek aramıyor bile .Bilincli olarak mesafe koyuyor ki bunu kendisi dile getirdi; “Ayrılır ayrılmaz mesafe koymalıydım hata ettim “şeklinde .
Ve bana ;
“Velayet sende .İnsan ayrıldığı kadının çocuklarına bakar mı ??..Benim çocuklara bakmam bunca yıldır sen rahat et diye idi..
Seni sevdiğim içindi ..
İnsan ayrıldığı kadının çocuklarına neden baksın ki ..
Biz boşandık benim cocuklarla ilgili hiç bir sorumluluğum yok “dedi ..

Son konuşmamız da ise bu dava süreci işe ilgili icrayı çekmem ricasında bulunurken şunu da söyledi .
Ben kadına hem seninle evlenecegim hem cocuaklarıma bakacağım diye nasıl derim dedi ..

Oğlum bir kaç hafta da bir hastane de tedavi alıyor .1 senedir kendisi ilgileniyordu .
Bunu bile sorun etti ve artık hastaneye gelmek zorunda olmadığını söyledi .

Her şeye tamamdı ama bu adamın çocuklara bağlılığı vardı .Cocuklarımızın biri 8 biri 11 yaşında .

Şuan mahkeme sürecindeyiz .
Ben onunla konuşmalarımızdan sonra adamın çocukları net bitirdiği anladığım için icra başlattım ,iştirak nafakası artırım davası açtım .
6 ay süreçte hoş olmayan hakaret ,kişilerin huzur sükununu bozma vs davaları da. .

Aslında bu davaları açmadan önce kendisi ile çok konuştum bu süreçleri başlatabileceğimi ama umursamadı hatta alay etti hadi koş mahkemeye dedi, hukuki yaptırımları hiç araştırmadı.

Bi dert değil gibi ama vay be dememekte elde değil .Hayat çok garip …
Çocukları almamaya başladıktan sonra ve onlardan maddi olarak da el çektikten sonra sevgilisi ile yeniden barıştılar .

Cocuklardan kurtulmuş olduğu için çok mutlu ..
Aşırı derecede ilginç bi dünya imiş bu dünya .
İnsanın bu dünya da evladından daha kıymetli neyi olabilir ki aklım almıyor .
Çocuklar zaten büyüyorlar .
Suan anneye babaya en çok ihtiyaç duydukları ve en masum en güzel zamanları ..
Elbette konu sadece benim anneliğimi ilgilendirir ancak çocuklarıma baba diye seçtiğim adamdan ömür boyu utanacak olmak…
Çok ilginç bir dünya .
evet malesef boşandıklarında çocuklarını da boşuyorlar. bu çok garip gerçekten dünyada erkek olmak varmış. adam hayatına bakıyor sen çocuklarla kendini paralamaya devam ediyorsun. elbette bakacaksın çocuğuna. ama sen bir hayat kuramıyorsun çocuklara bağlı kalıyorsun. olan kadına oluyor diye boşuna dememişler. adam adamlıktan uzak. ileride pişmanlık duyacak bunu yaptığından ama geneli çocuk 18 yaşına gelince zaten gelecek bana benim eski kocam da kızın senin suratına bakmayacak büyüdüğünde diyor. sanki pavyonda çalışıyorum :KK70:

kendileri bakacaksa kendileri bilir
anneye baktırıp hayırlı evlatçılık oynamış oldular -anneye maddi yardım yapıyor olabilirler ona yok diyemem ama annesine bakacak olan her türlü baksın. babasına da hayırlı evlatlık yapacaksa annesine çile çektirmeden yapsın....
ne oluyor bu durumda
erkekler "ne b.k yersem yiyim kdın beni nasılsa kabul eder, etmeyene de ettirirler, çocuklar da babadır diye atamazlar" kafası yaşıyorlar...

anneleri bir erkekle kaçsa gelince kabul edeceklerdi sanki
üstelik anne o zamana kadar çocuklarına 4 4 lük bakmış bile olsa, yine adı fahişeye çıkardı baba yapınca aman canım ne olcak oldu
üstelik çocuklara mal mülk hiçbir şey de kalmadı
Allah evladın da gerçekten hayırlısını versin... Keşke kadın daha dik durabilseymis, cidden üzüldüm:KK43:

Ayrıldığı kadınının çocukları ne demek ya? Siz sanki yanınızda mı getirdiniz bu çocukları? Erkekler bazen ne kadar vicdansız oluyor.
Kadın demiş sen hem kendi çocuklarına bakıp hem de nasıl benim beklentilerimi karşılayacaksın diye. Beyefendinin aklına gelen en harika çözüm. Nasılsa anaları var başında iyi kötü bakıyor diye düşünüyor erkekler. Ondan rahatlar.

Erkekler nasıl böyle kalpsiz oluyorlar anlamıyorum. sanki el kapısından gelmiş çocuklar da benim bir sorumluluğum yok diyor. o kadın kesin çocukları bahane ederek ayrıldı o yüzden böyle bir karar aldı, başka bir açıklaması olamaz.

Erkekler nasıl böyle kalpsiz oluyorlar anlamıyorum. sanki el kapısından gelmiş çocuklar da benim bir sorumluluğum yok diyor. o kadın kesin çocukları bahane ederek ayrıldı o yüzden böyle bir karar aldı, başka bir açıklaması olamaz.
Olabilir ..
Ödemeyi kesip çocuklara da sınır koyduktan sonra yeniden barıştılar demek ki ..
Ama kadın ilgisizlikten dolayı ayrılmış kendisinden .Nereden biliyorum bu kadar bilgiyi çünkü biz ayrılsakta hep diyalogda idik .
Ama artık çoğu şey değişti çocuklarını bile attıktan sonra konuşulacak bir şey kalmadı .

Evlendik ..
Mutsuzdum ..
Eksik bir şeyler vardı ..Bir gün farklı olacak onu seviyorum diyerek ,10 yılı devirdik..
Evliliğimin 3.yılında isteyerek bi bebeğimiz oldu .Bi 3 yıl sonrasında da kazara 2.bebegimiz ..
Bir kaç defa boşanma aşamaları ile nihayetinde 10.yılımızın finalinde boşandık .

Boşandıktan sonra 4,5 yıl oldukça samimi ebeveynlik ilişkimiz adı altında devam ettik sanki evleri ayrı ama zorunlukları aynı olan birbirlerine ilgisi olmayan ama müşterek çocukları için fedakarlık yapmak zorunda olan karı koca ilişkisi gibi .

Geçen yıl parçalanmış bi aile olarak tatil yaptık bir kaç günlük .Orada ikimiz de çok iyi anladık ki çocuklar için bile olsa biz bi araya asla gelmemeliyiz ..

Kadının hayatına girmesinden sonra çocuklardan bi nevi uzaklaşmaya başlamıştı ..

Cocuklarımızı her cumadan alıp pazar bırakıyordu .Bazen kendi evinde bakıyordu hafta sonları bazen orada kalıyorlardı.
Son 2 yıldır özellikle çocukların ihtiyaçlarını karşıladı bazen kendisi isteyerek bazen benim talebimle . .
Ondan protokolde yazılı olan iştirak nafakasını hiç talep etmemiştim o da her hangi bir ödeme yapmıyordu zaten bana , ikimizde elimizden geleni yaptığımız için maddi sorun hiç yaşanmamıştı aramızda .
Bu konuda hassastık .Ancak son 7-8 aydır ben onu kredi kartını yüklü olarak kullanıyordum cocukların ihtiyaçları için.

Özetle …Vay be diyeceğim hayata yeni selam dedim .Biz asla uyumlu bir çift değildik ama şu noktaya gelmekte beni aşırı şaşırttı, ikimiz açısından da . .

Bu kadınla ilişkileri 6 ay devam etti .Bu süreçte aramızda bi konudan dolayı çok keskin duvarlar girdi .
Sevgilisinin kendisinden ayrılmasından sonra çocuklara yaptığı harcamaları ve onları çok sık almayı büyük sorun etti .
Ve bana ;
“Velayet sende .İnsan ayrıldığı kadının çocuklarına bakar mı ??..Benim çocuklara bakmam bunca yıldır sen rahat et diye idi..
Seni sevdiğim içindi ..

Son konuşmamız da ise bu dava süreci işe ilgili icrayı çekmem ricasında bulunurken şunu da söyledi .
Ben kadına hem seninle evlenecegim hem cocuaklarıma bakacağım diye nasıl derim dedi ..

Oğlum bir kaç hafta da bir hastane de tedavi alıyor .1 senedir kendisi ilgileniyordu .

Her şeye tamamdı ama bu adamın çocuklara bağlılığı vardı .Cocuklarımızın biri 8 biri 11 yaşında .

Ben onunla konuşmalarımızdan sonra adamın çocukları net bitirdiği anladığım için icra başlattım ,iştirak nafakası artırım davası açtım .
6 ay süreçte hoş olmayan hakaret ,kişilerin huzur sükununu bozma vs davaları da. .

Aslında bu davaları açmadan önce kendisi ile çok konuştum bu süreçleri başlatabileceğimi ama umursamadı hatta alay etti hadi koş mahkemeye dedi, hukuki yaptırımları hiç araştırmadı.

Çocukları almamaya başladıktan sonra ve onlardan maddi olarak da el çektikten sonra sevgilisi ile yeniden barıştılar .

Elbette konu sadece benim anneliğimi ilgilendirir ancak çocuklarıma baba diye seçtiğim adamdan ömür boyu utanacak olmak…
Çok ilginç bir dünya .
Ayrıldığın kadının çoçukları değil senin çocukluların olduğı için bakmak zorundasın, deseydiniz keşke. Vallahi ben sizin yeriniz de olsaydım eğer sırf çoçuklarıma çöp gibi davrandığı için dava dava süründürürdüm. Asla da acımazdım! Sen keyfini sürüceksin diye benim çoçuklarımın gözünden yaş akacak, sana hasret kalıcaklar öyle mi? Yok öyle bir dünya! Offf kendi çocuğuna acımayan hiç el çoçuğuna acır mı, hiç hayvanlara acır mı ya? Ay lütfen yapabildiğiniz ne varsa sonuna kadar yapın. Bu davarlara kibar olmayın! Çoçuklarınız üzülüceğine o üzülsün:)

Bu adamlar sosyal medyada nafaka zulmüne son diye tag açıyorlar utanmadan. Millet de sanıyor ki kadınlar erkeklerin kanını emiyor. Daldan dala konup hayatlarını yaşayıp, ceplerine kimse ortak çıkmasın istiyorlar. O zaman çocuk yapma.
İşte anne biraz katı olcak ki çocukları başına atıp gidicek, nafaka mı yok, al sen bak diye. Nasıl panik olup dört dönerler. İnsan kıyamıyor işte. Umarım çocuklarınız kıymet bilenlerden olur diyorum ben.

Evet kıyamıyoruz 3 kuruş nafaka için uğraşıyoruz üstüne.çocuklarıma kıyamam asla veremem bu yönümüzü bildikleri için saldırdıkça saldırıyorlar

Evlendik ..
Mutsuzdum ..

Ve bana ;
Seni sevdiğim içindi ..

Çok ilginç bir dünya .
Ne garip adammış çocukları başından salmak için uydurdugu bahaneye bak.Ayrildigim kadının çocugu bu ne biçim laf sanki çocugu yalnız yaptınız.Başka kadınlarla ilişki yaşarken sorun yaşamamak için öz çocuklarını hayatından çıkarıyor böyle baba olmaz olsun derdim ben yine yanan çocuklar olmuş maalesef.🫤

cocuk olmasa boşansın tabi ama 2 tane cocukla iyice düşünmeli insan bak adam nafakayı bile kesecek ilerki zamanda, o cocuklar zaten babalarının başka cocuklara ilgili davrandığını görünce psikolojileri bozulmuyor dimi annesinin yerinde başka kadını görünce psikolojileri cok sağlam dimi çevremde ailesi boşanan kac tane arkadaşım varsa hepside mutsuz kimsesiz gibi, ben daha psikolojisi iyi olan birini görmedim,

Çok haklısınız. Boşanan kadınların hiçbirinin psikolojisi sağlam değil (ben dahil).

Nafaka rakamları komedi. 1.000 TL nafaka alan kadınlar da var 4.000 de. Çocuksuzum ve de hiç nafaka talep etmedim.

Çocuklu boşanan arkadaşlarımın hepsinin de kocaları, hiç evlenmemiş çocuksuz kızlarla evlendiler.

Boşanmış ailelerin çocukları da sağlam psikolojide değil. Babanın yerini hiçkimse dolduramıyor. Haftada bir başını okşamakla, tüm ihtiyaçlarını karşılamakla, istediğini almakla olmuyor.

Ve hayatında baba figürü olmayan erkek çocukları anneye aşık olarak büyüyor aile kuramıyor. Kız çocukları da yanlış erkeklerde sevgiyi arıyor.

Çocukla baba evine sığamıyorlar. Yaşlı insanların kafası çocuk gürültüsü kaldırmıyor.

Ev kiraları uçmuş durumda. Hele ki boşanmış çocuklu kadına ev asla vermiyorlar.

Benim anlamadığım konu madem boşanacaktınız niye çocuk yapıyor hemcinslerim ?

Çocuk yapıyorlar niye boşanıyorlar ?

Bizim toplumumuzun sosyoekonomik yapısı buna müsait değil. Tek gecelik ilişkiler yaşayan evlenmeden birlikte yaşayan tipler bana gerçekçi gelmiyor.

Okuyunca icimden okkali bir kufur ettim ki kolay kolay etmem.

Demek boşaninca cocuklara bakmaya mecbur degilmis vay.......................

Allah sabir versin kardesim, bu saatten sonra moklu donuna dahi icra koydursan yeri, haketmis...............

.

Valla o kadınına göre değişiyor sanırım. Benim ablam boşandı, evini arabasını boşanmada çocuk için almıştı zaten. Nafakayı da Allah var asla az vermedi hep hakkını gözetti. Tekrar evlenip çocuk yapınca evet görüşmeler azaldı. Ama anne kız güzel bir hayat kurdular kendilerine. Kızı şimdi başka şehirde tıp okuyor. Ablam da arkadaşlarıyla trekking klübüne üye dağ bayır geziyor. Cidden keyfi çok daha yerinde.
Kadının maddi güvencesi varsa çocuk için adam çekmenin mantıklı yanı yok
Maddi durumu yerindeyse zaten 100 de 80 önde ama
Çok haklısınız. Boşanan kadınların hiçbirinin psikolojisi sağlam değil (ben dahil).

Nafaka rakamları komedi. 1.000 TL nafaka alan kadınlar da var 4.000 de. Çocuksuzum ve de hiç nafaka talep etmedim.

Çocuklu boşanan arkadaşlarımın hepsinin de kocaları, hiç evlenmemiş çocuksuz kızlarla evlendiler.

Boşanmış ailelerin çocukları da sağlam psikolojide değil. Babanın yerini hiçkimse dolduramıyor. Haftada bir başını okşamakla, tüm ihtiyaçlarını karşılamakla, istediğini almakla olmuyor.

Ve hayatında baba figürü olmayan erkek çocukları anneye aşık olarak büyüyor aile kuramıyor. Kız çocukları da yanlış erkeklerde sevgiyi arıyor.

Çocukla baba evine sığamıyorlar. Yaşlı insanların kafası çocuk gürültüsü kaldırmıyor.

Ev kiraları uçmuş durumda. Hele ki boşanmış çocuklu kadına ev asla vermiyorlar.

Benim anlamadığım konu madem boşanacaktınız niye çocuk yapıyor hemcinslerim ?

Çocuk yapıyorlar niye boşanıyorlar ?

Bizim toplumumuzun sosyoekonomik yapısı buna müsait değil. Tek gecelik ilişkiler yaşayan evlenmeden birlikte yaşayan tipler bana gerçekçi gelmiyor.
Allah yardımcınız olsun çocugunuz yokmuş sizin toparlanmanız daha kolay kendinize iyi gelecek şeyler yapın pozitif insanlarla,, bende maddi olarak söylemiştim kiralar almış başını gitmiş geçenlerde bir arkadaş konu açmıştı boşanınca deden yaşındaki adamların sarkıntılık etmesi ile ilgisi, kısaca Türkiye de boşanmak kolay değil ama buradaki bayanlar ultra zengin ve aşırı elit yerlerde yaşıyorlar sanırım bu kadar boşanmayı savunmaları tuhaf, bu sitede bazıları insanları baya baya boşanmaya teşvik ediyor hele ki gruplaşma da var topluca bir yoruma odaplanıp yorum yapanı taşlıyorlar😬 hem çok moderniz ayakları yapıyorlar hemde kimsenin görüşüne saygı duymuyorlar, aldatma dayak alkol olan evlilik tabikide bitsin ama sırf ilgisiz vs diye küçük şeylere dahi boşan diyen kesim var, boşanma vakaları almış başını gidiyor çocukla tek kalan nice kadınlar görüyorum veli toplantıları olsun bauramlar olsun doğum günleri olsun her şeyi seyit onbaşı gibi yüklenmiş özgürlükçüyüm ayağına 30 lu yaşında bi ton sorumluluk alıp 40 yaşında göstermeye başlamış haberi yok, 4 4lük erkek yok hepsini denemeye kalkarsan ohoooo yandı gülüm keten helva 😬😬😬

Evlendik ..
Mutsuzdum ..

Ve bana ;
Seni sevdiğim içindi ..

Çok ilginç bir dünya .
"İnsan boşandığı kadının çocuklarına bakar mı "Cümlesinden sonra adamın mayasının bozuk olduğunu anladım zaten , adam çocukları sadece sizin tekelinizde görüyor ve ona göre işine gelirse kendisinin de çocukları (çocuklar büyünce tabi) işine gelmeyince de boşandığı kadının çocukları...
Bu adamla iyiki ayrılmışsınız, ben olsam tüm bunları çocuklarıma anlatıp babalarının ne bok olduğunu belirtip iyice mesafe koyardım ve donuna kadar neyini alabiliyorsam alırdım nafaka vs. Hiç kendinizi yıpratmaya değmez, bu erkekler varya iğrenç, bencil , egoist varlıklar ( iyileri tenzih ederim , % 10 luk kesimi)

Maddi durumu yerindeyse zaten 100 de 80 önde ama

Allah yardımcınız olsun çocugunuz yokmuş sizin toparlanmanız daha kolay kendinize iyi gelecek şeyler yapın pozitif insanlarla,, bende maddi olarak söylemiştim kiralar almış başını gitmiş geçenlerde bir arkadaş konu açmıştı boşanınca deden yaşındaki adamların sarkıntılık etmesi ile ilgisi, kısaca Türkiye de boşanmak kolay değil ama buradaki bayanlar ultra zengin ve aşırı elit yerlerde yaşıyorlar sanırım bu kadar boşanmayı savunmaları tuhaf, bu sitede bazıları insanları baya baya boşanmaya teşvik ediyor hele ki gruplaşma da var topluca bir yoruma odaplanıp yorum yapanı taşlıyorlar😬 hem çok moderniz ayakları yapıyorlar hemde kimsenin görüşüne saygı duymuyorlar, aldatma dayak alkol olan evlilik tabikide bitsin ama sırf ilgisiz vs diye küçük şeylere dahi boşan diyen kesim var, boşanma vakaları almış başını gidiyor çocukla tek kalan nice kadınlar görüyorum veli toplantıları olsun bauramlar olsun doğum günleri olsun her şeyi seyit onbaşı gibi yüklenmiş özgürlükçüyüm ayağına 30 lu yaşında bi ton sorumluluk alıp 40 yaşında göstermeye başlamış haberi yok, 4 4lük erkek yok hepsini denemeye kalkarsan ohoooo yandı gülüm keten helva 😬😬😬
Size katılmıyorum, bir kadın değer görmediği yerde durmamalı çünkü deglğersizlikle beraber başka sorunlar da çıkıyor ( aldatma , maddi manevi şiddet , cinsel şiddet vs) zengin fakir farketmez bir adam boş, cahil , kadına değer vermeyen bir öküzse boşanılmalı, çocuklar için katlanılmaz, katlanılmamalı...

"Anne ölünce baba enişte olur" lafının bi değişik versiyonu yaşadığınız... çok şaşırdım,çocuklar için çok üzüldüm ama ne mutlu ki anne olarak yanlarındasınız. Herkes kendi tercihlerinin sonucunu yaşar. Kendi öz çocukları için "ayrıldığım kadının çocukları" diyen adamın kalıbına tüküreyim. Görünen o ki sevgilisi problem yapmış oda çocuklarına mesafe koymuş ciğersiz herif... Tüm yasal haklarınızın takipçisi olun vazgeçmeyin yok öyle çocukları anneye kitleyip gününü gün etmek...
Bizde de Anne ölünce baba da üvey olur derler , o kadar doğru ki ...

Bazılarının içine ebem karılar kaçmış, inanın kötü giden hayatınızın sebebi boşanmalar değil ya. Aldatılmayı şiddeti bile sindirip en sonunda terkedilen kadınlar var, idare de bi yere kadar. Zehir olsa yuttuğun, seni karnımı ağrıttın diye kusabiliyor. Giden durmuyor isterseniz gık demeyin karşısında. Hep kadınlar gidiyor sanıyorsunuz, hep kadınlar dayanamıyor hep kadınlar bozuyor kutsal yuvayı sanıyorsunuz o da sizin ponçikliğiniz.

Biraz eski kafalı koca karılar gibi konuşacağım ama bence bir evlilikte aldatma şiddet yoksa evine cocuklarına bakıyorsa ilgisizlik küçük tartışmalar tolere edilebilir,sonra sen yıllarını veriyorsun başkasını gelip sefasını sürüyor, boşanıp başkasıyla evlendiğinde cok mu farklı olacak sanıyor bu kadınlar, tamam mutlu olanlarda var ama nadir, şimdi sen 2 cocugun sorumluluğu ile tek başına kaldın, o ise milletin çocuğuna bakacak cocuklarının psikolojisini düşündün mü??? Çocukların kendini eksik hissedecek muhtemel o pislik kadın çocukların düğün mezuniyet vs hiçbirine göndermez eski eşini, belli eski eşin salağın teki kadını dinliyor kendi çocuklarını boşlayıp milletinkiyle ilgileniyor yazık yani neden boşandınız tam anlamadım ama inkar etsende için buruk iyi ki boşandık desende kıskanıyorsun şu an, haa tek temennim o kadından bıkıp o kadının fesatlığını anlarda kendi çocuklarına döner yoksa hayat cocukların için buruk olacak,
Tam bir ataerkil erkek ağzı ile yazıyorsunuz, pes 😅

X