İkinci kez kullanılan gebelik testi

Dolunaydan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
601
283
Merhaba kızlar,
Çoğumuzun ortak sorunu erkenden gebelik testlerini yapıp negatifi gördükten sonra tekrar tekrar testlere para yatırmak ve sonuçta test siz kalmak.
İş az önce aklıma gelen bir fikir ile ucuz beş TL ilk bir gebelik testini kutusundan çıkarım boydan ikiye kestim. Böylece elimde iki ayrı testim oldu ve sizin için foto ekliyorum. Birini kullandım negatif diğerini yarına saklıyorum.

Eklentiler

• IMG_20180811_140348_316.JPG
    IMG_20180811_140348_316.JPG
    31,7 KB · Görüntüleme: 5.891
Merhaba kızlar,
Çoğumuzun ortak sorunu erkenden gebelik testlerini yapıp negatifi gördükten sonra tekrar tekrar testlere para yatırmak ve sonuçta test siz kalmak.
İş az önce aklıma gelen bir fikir ile ucuz beş TL ilk bir gebelik testini kutusundan çıkarım boydan ikiye kestim. Böylece elimde iki ayrı testim oldu ve sizin için foto ekliyorum. Birini kullandım negatif diğerini yarına saklıyorum.

süpersiniz
Rabbim en kısa zamnda gönlünüzdekini verir inş

Ç
Merhaba kızlar,
Çok mantıklı adet günü geçtimi canım senin

Arkadaşlar normalde en son adetim 8 temmuzdu bu ay yani 4 ağustosta gebelik testi yaptım iki tane ve silikte olsa çift çizgiyi gördüm ve adt günüme 5 gün vardı yani eğer hamilelik varsa 5 gün kala cıkıyor çünkü gecen aylarda 4 gün kala 5 gün kala yapıyordum ama yoktu bu ay tuttu

Arkadaşlar normalde en son adetim 8 temmuzdu bu ay yani 4 ağustosta gebelik testi yaptım iki tane ve silikte olsa çift çizgiyi gördüm ve adt günüme 5 gün vardı yani eğer hamilelik varsa 5 gün kala cıkıyor çünkü gecen aylarda 4 gün kala 5 gün kala yapıyordum ama yoktu bu ay tuttu
Ay inşallah hamilesindir kan testi yaptır kesin sonucu alırsın

Ne mutlu sana darısı başımıza benim de ihtimalim düşük ama yine de bakıyorum işte

Canım eğer iki gün de üst üste çıktıysa hamile olma ihtimalin yüksek ki inşallah da öylesindir :)
Gaz sıkıntısı yaşıyorum 3 4 gündür 2 gündür sabahları uyanamıyorum başım kalkmıyo resmen ki erkenden kalkan ben :) psikolojik de olabilir bilmiyorum inşallah değildir Rabbim hepimize nasip etsin evlat kokusunu alabilmeyi inşallah

Gaz sıkıntısı yaşıyorum 3 4 gündür 2 gündür sabahları uyanamıyorum başım kalkmıyo resmen ki erkenden kalkan ben :) psikolojik de olabilir bilmiyorum inşallah değildir Rabbim hepimize nasip etsin evlat kokusunu alabilmeyi inşallah
Ya sorma gaz sıkıntısı ve kasık ağırı bende de var Dr uma sordum ama psikoliktir dedi. Olmayan bi ağrıdan nasıl rahatsız olurum onu da anlamafım:) ve az önce de uzayan bir akıntım oldu gerçi adetten önce bazen olurdu.

Merhaba kızlar geçen ay ovulasyon testi kullandım hamile kalamadım denemek için adete 1 gün kalaya kadarda yaptım 2. Çizgi hiç çıkmadı bu ayda adete 4 gün kala yani dün yaptım ovulosyon testi çok net çıktı 2. Çizgi çok sevindşm buay oldu galiba diye bügün denedim sonuç tek çizgi hiç 2. Çizgiden eser yok kafam karıştı iyice

X