İkinci kez kullanılan gebelik testi

Merhaba kızlar sat 3 eylül ovülasyonda koyuyu 14ünde gördüm 14 ve 16sında çalışmamızı yaptık bi daha olmadı çünkü eşim rahatsızlandı tabiki sabırsız ben 10 gün kala bu kanla idrarı karıştırıp yapılan idrar testini gördüm yaptım pozitif ertesi günde yaptım yine pozitif ama tutanda olmuş tutmayanda bakalım bekliyorum bat 1 ekim

Canım bence erken gebelik yapsan çıkar bu arada kanda testi tam olarak nasıl yaptın
Canım benim kaybım var bi tane kalbi durdu kürtaj oldum erken gebelik testinde adete 1 gün kala çıkmamıştı kaset testte çıkmıştı o yüzden pek inanmıyorum ona
Valla geçenlerde gördüm bu bildiğimiz kaset testte parmağından 2 3 damla kan damlatıyorsun üzerinede 2 3 damla idrar yada su yapanlar olmuş baya çoğu pozitifi gören kan testinde pozitifi görmüş ama pozitif görüp adet olanda olmuş o yüzden emin bi test değil yani

Canım benim kaybım var bi tane kalbi durdu kürtaj oldum erken gebelik testinde adete 1 gün kala çıkmamıştı kaset testte çıkmıştı o yüzden pek inanmıyorum ona
Valla geçenlerde gördüm bu bildiğimiz kaset testte parmağından 2 3 damla kan damlatıyorsun üzerinede 2 3 damla idrar yada su yapanlar olmuş baya çoğu pozitifi gören kan testinde pozitifi görmüş ama pozitif görüp adet olanda olmuş o yüzden emin bi test değil yani
Ben de denemek istiyorum onu ama bi türlü parmağıma batıramıyorum iğneyi:KK43:(( aslında kulağa çok mantıklı geliyor ben de ilk gebeliğimi yumurtlamadan 12gün sonra erken gebelikte öğrenmiştim ama silik falan değildi yani 10 ya da 11de de silik pozitifi görürmüşüm diye düşünüyorum o yüzden yap çıkar demiştim ama senin tecrübem de farklıymış bu arada geçmiş olsun dilerim ki bu ay sağlıkla ve keyifle hamile kalırsın foto yüksene buraya bize de örnek olsun

Ay çok heyecanlı iğne mi batırdın parmağına prki
Bende cesaret edemedim ama yolunu buldum parmağının tırnak kısmının altından sıkıca bi eşofman ipiyle bağladım iğneyi değdirmemle kan aktı zaten acımıyo yani orta parmağımdan yaptım sonra sıkarak iki damla teste akıttım sonrada damlalıkla 3 damla idrar yada su damlattım :halay:
İnşallah doğru çıkarda 3 tane yaptım ikisi kanlı idrarlı bitanesi kanlı sulu 3ündede çıktı

Bende cesaret edemedim ama yolunu buldum parmağının tırnak kısmının altından sıkıca bi eşofman ipiyle bağladım iğneyi değdirmemle kan aktı zaten acımıyo yani orta parmağımdan yaptım sonra sıkarak iki damla teste akıttım sonrada damlalıkla 3 damla idrar yada su damlattım :halay:
İnşallah doğru çıkarda 3 tane yaptım ikisi kanlı idrarlı bitanesi kanlı sulu 3ündede çıktı
Deneyecegim kesinlikle ama foto yükleyebilseydin süper olurdu acayip meral ettim :))

Canım ben 3 tane pozitif gördüğümü söylemiştim ya hani dün adet oldum yani doğru değilmiş öğrenmiş olduk :)
Aaa hadi ya demekki kanla yapılana inanmayacagız :KK43: bakalım benim de 6 günüm kaldı. Yumurtlama günümden itibaren her gün devamlı kasık ağrım var ve son birkaç gündür acayip gaz sancısı var akıntım da var ama uzayan akıntı yani her zamankinden farklı değil.

Aaa hadi ya demekki kanla yapılana inanmayacagız :KK43: bakalım benim de 6 günüm kaldı. Yumurtlama günümden itibaren her gün devamlı kasık ağrım var ve son birkaç gündür acayip gaz sancısı var akıntım da var ama uzayan akıntı yani her zamankinden farklı değil.
Hadi inşallah vardır canım seninledir meleğin

X