İkinci kez kullanılan gebelik testi

Merhaba kızlar geçen ay ovulasyon testi kullandım hamile kalamadım denemek için adete 1 gün kalaya kadarda yaptım 2. Çizgi hiç çıkmadı bu ayda adete 4 gün kala yani dün yaptım ovulosyon testi çok net çıktı 2. Çizgi çok sevindşm buay oldu galiba diye bügün denedim sonuç tek çizgi hiç 2. Çizgiden eser yok kafam karıştı iyice
Tam anlayamadım canım adete dört gün kala yani dün ovulasyon yaptın koyu pozitifi mi gördün. Eğer öyleyse o gğn ve ertesi gün ilişki olursa hamilelik olma ihtimalin var

Arkadaşlar normalde en son adetim 8 temmuzdu bu ay yani 4 ağustosta gebelik testi yaptım iki tane ve silikte olsa çift çizgiyi gördüm ve adt günüme 5 gün vardı yani eğer hamilelik varsa 5 gün kala cıkıyor çünkü gecen aylarda 4 gün kala 5 gün kala yapıyordum ama yoktu bu ay tuttu
Herkes için geçerli değil bu bence. Ben dört gün kala yaptım çıkmadı. 2 gün kala çıkmıştı. Döllenmenin zamanı ile ilgili bence.

Tam anlayamadım canım adete dört gün kala yani dün ovulasyon yaptın koyu pozitifi mi gördün. Eğer öyleyse o gğn ve ertesi gün ilişki olursa hamilelik olma ihtimalin var
Elimde geçen aydan kalma 3 tane ovulasyon testi vardı adete 4 gün kala çift çizgi çıktı ertesigün yaptım silikte olsa hiç çizgi çıkmadı geçenay ovulasyon testini adetimin 12. Gününden adet olana kadar yaptım 15.17. Güne kadar çift çizgiyi gördüm sonrasında 2.çizgi silikleşti adete kadar tamamen kayboldu bu ayda böyle olunca acabamı dedim adete 4 gün kala yumurtlama olurmu bilmiyorum geçenay tam zamannda oldu yumurtlama

Elimde geçen aydan kalma 3 tane ovulasyon testi vardı adete 4 gün kala çift çizgi çıktı ertesigün yaptım silikte olsa hiç çizgi çıkmadı geçenay ovulasyon testini adetimin 12. Gününden adet olana kadar yaptım 15.17. Güne kadar çift çizgiyi gördüm sonrasında 2.çizgi silikleşti adete kadar tamamen kayboldu bu ayda böyle olunca acabamı dedim adete 4 gün kala yumurtlama olurmu bilmiyorum geçenay tam zamannda oldu yumurtlama
Bidaha yapsana ovülasyon testini canım

Çok stresli bu beklemeler ya benimde adetime 8 gün var 2 gündür pozitif cıkıyo biraz sonra yine yapacam ovülasyon bakalım
Benim kalmadı 3 taneydi 1 tanesinde pozitif çıktı diğer 2 sinde çizgi bile belirmedi çokda ümidim yok buay değerlendiremedik tatil yıllık izin derken nasip artık daha önceki günlerde çift çizgiyi görmüşmüydünüz yumurtlana dönemin olabilirmisiniz

3 gündür bu durumda 14 17 arası c ye yakındı koyulukları testlerin ve akıntım vardı şimdi de 3 gündür poztif

Eklentiler

• 15340811709111140431308.jpg
    15340811709111140431308.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 530
Canım olabilir her zamn yumurtlama olabilir her ay aynı olacak diye bir şey yok.

Kızlar günaydın ne durumdaasınız
Benim regl günüm 16sı son üç günüm bugün test yapabilirim
4 gündür baş ağrısı çekiyorum canım midem gaz dolu sanki yanıyo adete son 7 gün ovü. testim bitti bugün yapamıcam 3 gündür pozitifti ... hayırlı haberlerini bekliyorum sende varmı belirti felan

Bence sen kesin hamilesin :)
Benim gaz ve sürekli kasık ağrılarım kesildi. Arada var ama o da açık az. Adetten önceki akıntım başladı şeffaf uzayan akıntı. Ter kokum aynı adet olacakmışım gibi değişti kötüleşiyor bir de sivilcelerim çıktı. Bence ben adet olacagım test yaptım negatif

Ümitlenmek istemiyorum sonu hüsran oluyo 4 ay olmadı evleneli 6 aya hatta 1 seneye kadar normal diyolar ama ne bileyim işte 6. Ayda gidecem doktora .. normal gebelik testi mi yaptın yoksa erken olanlarından mi
Canım yumurtlama gününe denk geldiyse ilişki hamile ihtimalin yüksek. Ama tabiki sen aksi bi durum olursa kontrole git en azından kafam rahatlasın. Ki bence gerek kalmayacak :) ben normal gebelik testi yaptım. Zaten benim yumurtlama günümden baya önce idi ilişki o yuzden pek umudum yok yani mucize olması gerek :)

Canım yumurtlama gününe denk geldiyse ilişki hamile ihtimalin yüksek. Ama tabiki sen aksi bi durum olursa kontrole git en azından kafam rahatlasın. Ki bence gerek kalmayacak :) ben normal gebelik testi yaptım. Zaten benim yumurtlama günümden baya önce idi ilişki o yuzden pek umudum yok yani mucize olması gerek :)
Erken yapmışsın geç döllenme olabilir canım adet gelsin bi hele bakalım sen ne zamandır bebiş uğraşındasın

X