İkinciye evlenicem ama karar vermem gerek lütfen yardım edin..

Choqo pyensess

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2018
31
13
31
Herkese merhaba İkinci evliliğimi yapacağım kısaca bahsedeyim evleneceğim adamı 1,5 yıldır tanıyorum beni çok seviyor fakat hayatıma yalan söylerek girdi bana evlenip ayrıldığını ve bir kızı olduğunu ve cocuğunun annesinde kaldığını söyledi,tabi aradan 2ay geçti ve ben henüz boşanmadığını öğrendim hemen ayrıldım iletişime geçmedim uzak durdum birgün karısı beni aradı bende evet konuşalım sana bi özür borcum var dedim buluştuk ve konuştuk ben tepki vermesini beklerken kadın bana resmen al kocam senin olsun o seni çok seviyor günlerdir üzülüyor zaten sana benim yüzümden yalan söyledi ben boşanmadım aylarca dedi ayrılmış olsam söylemeyecekti iyidir o dedi lütfen ayrılma dedi saçmalama lütfen dedim kalktım sonra bunlar boşanmış bana kağıtlarını attılar tabi benim ki peşimi bırakmıyor ee bende başta sevdim yalan yok ama çektim kendimi o yüzden o ayrılmadıkça kadında öle konusunca benimle bittiğini görünce barıştım ama bınların boşanmasıda tuhaf geldi bana ayrılmıslar güya kadın cocukla o evde benimkide altta annesinde tabi karsı çıktım kandırıyosunuz dedim ayrıldım hep ve eski karısıda hep beni aradı inandırmaya çalıstı iyi gibi göründü hep neyse sonra ordan gitti kadın uzağa kızınıda aldı yanına sırf biz mutlu olalım diye şehir değiştirmiş tabi benim o eve birgün gideceğimi bildiğinden eve deftere günlük gibi yazılı birşeyler bırakmıs belirli günler yazılmıs ama işte çok sevdiğim adam vs vs vazgeçmicem diye bende şok oldum benimkiyle kavga ettim bh kadın seni severken beni niye dahil ettin bu hayata diye sonra kadını aradım ama yemin etti sevmiyorum dedi seviyorum dese bi şekilde gidicektim kadın beni dengemi bozdu hep iyi gibi görünüp neyse uzun lafın kısası kadın seviyor olabilir ama gitti ve kızı onda benimki kızına düşkün bu arada kadın küçük oyunlarda yapmıstı zamanında istemiyorum diyor ama hala eski kocasıyla arkadas gibi sebebi 10 yıldır tanıyor olması saçma geliyor ama sizce evlensem başımı yakar mıyım? Çok bunaldım lütfen yardımmmve arada bi cocuk var ne kadar cocuklark çok sevsemde benim cocuğum yok ve tuhaf geliyor:KK43:

Olay saçma geldi
Yani o insanın onun karısı olduğundan emin misiniz
Hani hangi kadın kocasına bu şekilde davranır bilemedim kuma arar gibi böyle
Hani olayda bi dalavere var gibi geldi
Genede siz daha iyi bilirsiniz
Allah hayırlı bi karar verdirsin
Bu devirde zor evlilik bide sizin ikinci evliliğiniz olcak iyi düşünün

Banada saçma gelmişti çok fazla ama il başlarda kadın boşanmadığı için pişman ve bu yüzden böyle davranıyo gibi geldi yani eşinin haytını zindan ettiğini düşündüğünden ama sevmiyorum diyor bana evde yzılı bişiler çıkması ve tuhaf olanda arkadas gibi sürekli bi kadın konuşabilir mi? Yani düşün ben bi gün ayrıldığımda benim ki bana kaza yaptım dedi inanmadım ve eski eşi aradı inanmadım ve dediki o cocuğumun babasına bişi olursa kötü olur o zaman inandım gittim bide ne göreyim ikisi yani eski karısı kocası benimle barıssın diye oyun yapmıs belkide niyeti benimkine iyi görünmek bak çözemedim inan ve yoruldum ama sevdimde ama galiba en doğrusu uzak durmak yeniden

Banada saçma gelmişti çok fazla ama il başlarda kadın boşanmadığı için pişman ve bu yüzden böyle davranıyo gibi geldi yani eşinin haytını zindan ettiğini düşündüğünden ama sevmiyorum diyor bana evde yzılı bişiler çıkması ve tuhaf olanda arkadas gibi sürekli bi kadın konuşabilir mi? Yani düşün ben bi gün ayrıldığımda benim ki bana kaza yaptım dedi inanmadım ve eski eşi aradı inanmadım ve dediki o cocuğumun babasına bişi olursa kötü olur o zaman inandım gittim bide ne göreyim ikisi yani eski karısı kocası benimle barıssın diye oyun yapmıs belkide niyeti benimkine iyi görünmek bak çözemedim inan ve yoruldum ama sevdimde ama galiba en doğrusu uzak durmak yeniden

O kadın kendine kuma arıyor bu kadar da olmaz pes

Yağmur eylül 1

Aslında çok sevmiyorum ama gidemiyorumda artık tuhaf bi durum oldu bende inanın engel olamıyorum artık kendime yani aslında engel oldum zamanında çok hatta karakoldan uzaklastırma bile aldırttım ben kaçtıkça o geldi ikna etti sanki psikolojik baskı gibi tabi eski eşi gökçede her ayrıldığımda beni aradı arkadas gibi konustu barıs dedi sonra sevdim tamam dedim gökçe sevmiyor sucluluk hissetmeme gerek yok lakin 1aydır onunlayım tam anlamıyla beraber kalıyoruz ama bu defada cocuk proplem oluyor yani annesinde ama hergn gökçeyi arayarak mecbur görüşüyor evet biliyorum cocuğu engel olmaya kimsenin hakkı yok ama kadını güvenmiyorum cocuğuda kullanır diye korkuyorum zaten benimkinin ailesiyle hala görüşüyr ve ailesi evliliklerini ben bitirdim sanıyor farklı anlatmıs o yüzden annesi benimle tanısmadı bile benimki çok seviyor ama sağlıklı bi ilişki olmaz demi yürütsekte

Kesinlikle bi kadın böyle davranamaz bende boşandım ama cocuğum olsada bu kadar yüz göz olamazdım düşünsene eski eşime sevdiği kadınla barışsın diye yardım edicem ama tuhaf olanda şu aslında gökçe kocasının onu sevmeyeceğini anladığından gitti bence şimdide iyi davranarak geri kazanmak istiyor olabilir mi çünkü insan tahammül edemez ve böyle davranamaz değil mi

Lachicaguapa

Zaten veriyor aynen yarın öbürgün daha çok bişiler çıkıcak belkide bencede en iyisi yol yakınken bitirmek teşekkür ederim yorumlarınız içiinde.

Eski eşler çocuk olsa dahi yeni hayatların içinde bu kadar olmamalı.Niyetinin iyi olduğunu düşünmüyorum.Bence siz onunla hiçbir şekilde muhatap olmamalıydınız.Aramalar,buluşmalar falan gereksiz olmuş.Yapabiliyorsanız ayrılın derim.Bu kadar yüz göz olmuş bir eski evlilikte çocuk olduğu sürece huzur bulamayacaksınız...

Hele ki ailesi evliliğin bitiş sebebi olarak görüyorsa durum daha da vahim..

Yok artık. Daha neler duyucaz. Bu ilişki çok saçma kendinize yazık etmeyin. Aralarında bişey olmasa bile bu samimiyet sizi sürekli yer bitirir , kadın yakında size taktik verecek nerdeyse. Buna tahammül edebilecek misiniz. Kaçın kurtulun.

Bence ikisi bir olmuş bir işler çeviriyor yoksa bu kadar saçma bir durum olamaz. Kadın eski kocasının yeni sevgilisine gidecek de aralarını yapacak resmen. Allı başında insan en azından banane der karışmaz. Evlenmek için evlenmeyin. Bence iki insanın evlenmesi için birbirini çok sevmesi gerekir. Siz aslında çok sevmiyorum diyorsunuz o zaman evliliğe ne gerek var

Kesinlikle haklısınız hanımlar teşekkür ederim bencede bitirmek en iyisi olacak yoksa sevgi olsa bile zamanla bitip gidicek saçma bi olayın içine düştüm kaldım kafam çok karışıktı ama sayenizde biraz saha toparladım teşekkür ederim hepinizd.

Butun olaylari bosver adam zaten yalanla baslamis. Demek ki cok kolay yalan soyleyen birisi. Sebebi her ne olursa olsun.

X