Annem katilim mi ? Yardima ihtiyacim var lutfen okuyun

Bubo

🧸
Pro Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2018
2.184
7.835
Babani arayip ondan maddi birsey beklemedigini sadece manevi destegine ihtiyac duydugunu soyle. Beni buyuttun, seni babam bildim hakkini odeyemem beni bu sekilde yalniz birakma de..
Bir daha da adamin yuzunu kizartacak seylerle ona gitme..

Seni yasadiklarindan oturu yargilamiyorim ama boyle karman corman bir hayat yasadigin icin adam seni uzak tutmak istiyor olabilir.. Vicdansiz bir insan olsaydi sana en basta bunca yil boyunca sahip cikmazdi.

Kasiyerlik bile olsa asgari ucretle bi ise girsen 1+1 daire tutup kendi basinin caresine bakip hayatini duzene koyabilirsin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 33 gün geçti.

Zelinoy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
1.154
2.525
Siciline islendi mi o masaj salonu olayi?
Hicbir is bulamiyorsan evlere temizlige git, merdiven sil yinede temiz bi is tutsun elin.
Annene muhtac olma..
Aslinda keske yurttan kacmasaydin,ordan cikanlari devlet sokaga atmiyor ki, oyoe boyle yerlestiriyor bi yere..

Sesbellas

🇹🇷🇹🇷
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
899
1.277
Bak güzel kuzum sakın annenin yaşadığı hayati tercih etme kolaya kaçma aslında en zor hayat o pislik hayati yaşamak mücadeleci ol biraz başına gelmedik iş kalmamış git güzel bir işkura başvur illa ki bir iş çıkar sen işte yeterki annende yaşadığı yasattigi hayattan elbette pismandir içinde hesaplaslasmaları vardir elbette Rabbim yar ve yardimcin olsun çok üzüldüm yasadiklarina sanmaki herkes çok mutlu sen Allah'a sığın güzel kızım

BlupBlupBlup

Hamiş, düşülen not demektir. Öğrenelim şunu.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.507
17.386
Annemi öldürecek yamzadim annemi uzmem3k için yazdım telefon öyle yazmis
Hayır. Ya ben annemi öldüreceğim ya da o beni yazdın. Ben konuyu silecegini bildiğim için alıntı yapmıştım, duruyor orada kabak gibi.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 609 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 155 cm. Başlangıç Kilom :62 Kg. Şimdiki Kilom :62 Kg.

turuncupijama

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
14.408
61.415
Hayır. Ya ben annemi öldüreceğim ya da o beni yazdın. Ben konuyu silecegini bildiğim için alıntı yapmıştım, duruyor orada kabak gibi.
Eee? Siz de bundan cinayet işleyeceğini mi cikardiniz? 30 paragraflik yazidan cekip su cimbizlandi ya ne diyeyim.
Kız cinayet silah sormuyor.
Annesi ile aynı evde yaşayamadığını ifade etmiş.
Yardımcı olmak varken takıldığınız yer yüzünden de içerik sildi banlanacak

BlupBlupBlup

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.507
17.386
Eee? Siz de bundan cinayet işleyeceğini mi cikardiniz? 30 paragraflik yazidan cekip su cimbizlandi ya ne diyeyim.
Kız cinayet silah sormuyor.
Annesi ile aynı evde yaşayamadığını ifade etmiş.
Yardımcı olmak varken takıldığınız yer yüzünden de içerik sildi banlanacak
Cinayet işleyeceğini falan çıkarmadım. Yazmadim diye yalan söylüyor, onu belirttim. Yazdıysa yazdı, bunun anlamı hep kavga ediyoruz demek zaten ben de olayı özet geçerken öyle yazdım. Ama yazdığına yazmadım demesin kimse.

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 44 Kg. ile 60 Kg. arasında olması gerekir.

turuncupijama

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2015
14.408
61.415
Annemi öldürecek ne yapmalıyım ne demek. Kafayı yemişsin.bı dunya sey yazmıssın okudum hepsını umarım pasif e alınırsın bıde yardım istiyor. Sana ölüm taktıği mi verelim. Tovbe yarabbim. Sen kolaya kac sonra annemi öldürürsem ooo hersey tozbembe olsun heee. Tabı tabo gır ceza evine müebbet ye. Anne katili de ol rahatla

Bundan sonra korkup silmiştir.

Cinayet işleyeceğini falan çıkarmadım. Yazmadim diye yalan söylüyor, onu belirttim. Yazdıysa yazdı, bunun anlamı hep kavga ediyoruz demek zaten ben de olayı özet geçerken öyle yazdım. Ama yazdığına yazmadım demesin kimse.

Yazmadım demesi de normal, cinayete tesebbusle suçlandı iki dk da. Korkmuştur.
18 yaş çocuk, ya gerçekse diye düşününce üzüldüm, yardım etmek varken pasif hale getirin yazamasın bilmem ne, gereksiz geldi.

BlupBlupBlup

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2012
6.507
17.386
Bundan sonra korkup silmiştir.

Yazmadım demesi de normal, cinayete tesebbusle suçlandı iki dk da. Korkmuştur.
18 yaş çocuk, ya gerçekse diye düşününce üzüldüm, yardım etmek varken pasif hale getirin yazamasın bilmem ne, gereksiz geldi.
Yazamasin, banlansin demedim. Şikayet bile etmedim ben, niye bana yaziyorsunuz bunları anlamadım? Yardım etmek amaçlı yazdım da zaten. Ama çalış dediğim için cevap bile vermedi.

gsxr600

ALTIN ELBİSELİ ADAM
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2018
3.082
5.879
İş bulmaya bakın bence.Eşinizin ailesi var mı?Varsa nasıl insanlar size kafanıza kakmadan,eziyet etmeden sahip çıkarlar mı?Gidip onlarla yaşasanız,bir yandan da çalışsanız?

Uzgunprenses

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2018
1.652
1.600
Üşenmeyip okudum. Sen kendine bunları neden yaptın bilmiyorum. Yaptığın herşeyin yanlış olduğunun bilincindesin üstelik. Artık bu hayata bir son ver liseyi bitir üni ye hazırlan yaşın çok küçük devletin yurdunda kalırsın bursa başvur okula git düzgün bir çevren olsun aklini başına toplamazsan eğer kaybolur gidersin bu hayatta