İkinciye evlenicem ama karar vermem gerek lütfen yardım edin..

İnan zorlucak biri değil benim de aklıma gelmişti ama değil tamamen kadın kendisini suçlu hissettiğinden arıyormus bu kadar ondan girmiş hayatımıza saçma evet inan ben yaşadıklarıma şaşırıyorum:KK43:
Dolandırıcı bile olabilirler. Duyduğum en saçma şeylerden birisi. Eski karısı kocasını resmen size kakalamaya çalışıyor. Madem çok iyiydi neden boşanmış. Allah aşkına adam mı kalmadı.

İyi de ben kocamla bosanacak olsam, mahkemede iliskisini one surup, sadakatsizlikten vururum. Benim isime gelir. Neden sizle ılımlı konusuyor anlamadim. Kuma olayi olabilir. Siz evlendikten sonra eski karısı yaniniza gelebilir

Herkese merhaba İkinci evliliğimi yapacağım kısaca bahsedeyim evleneceğim adamı 1,5 yıldır tanıyorum beni çok seviyor fakat hayatıma yalan söylerek girdi bana evlenip ayrıldığını ve bir kızı olduğunu ve cocuğunun annesinde kaldığını söyledi,tabi aradan 2ay geçti ve ben henüz boşanmadığını öğrendim hemen ayrıldım iletişime geçmedim uzak durdum birgün karısı beni aradı bende evet konuşalım sana bi özür borcum var dedim buluştuk ve konuştuk ben tepki vermesini beklerken kadın bana resmen al kocam senin olsun o seni çok seviyor günlerdir üzülüyor zaten sana benim yüzümden yalan söyledi ben boşanmadım aylarca dedi ayrılmış olsam söylemeyecekti iyidir o dedi lütfen ayrılma dedi saçmalama lütfen dedim kalktım sonra bunlar boşanmış bana kağıtlarını attılar tabi benim ki peşimi bırakmıyor ee bende başta sevdim yalan yok ama çektim kendimi o yüzden o ayrılmadıkça kadında öle konusunca benimle bittiğini görünce barıştım ama bınların boşanmasıda tuhaf geldi bana ayrılmıslar güya kadın cocukla o evde benimkide altta annesinde tabi karsı çıktım kandırıyosunuz dedim ayrıldım hep ve eski karısıda hep beni aradı inandırmaya çalıstı iyi gibi göründü hep neyse sonra ordan gitti kadın uzağa kızınıda aldı yanına sırf biz mutlu olalım diye şehir değiştirmiş tabi benim o eve birgün gideceğimi bildiğinden eve deftere günlük gibi yazılı birşeyler bırakmıs belirli günler yazılmıs ama işte çok sevdiğim adam vs vs vazgeçmicem diye bende şok oldum benimkiyle kavga ettim bh kadın seni severken beni niye dahil ettin bu hayata diye sonra kadını aradım ama yemin etti sevmiyorum dedi seviyorum dese bi şekilde gidicektim kadın beni dengemi bozdu hep iyi gibi görünüp neyse uzun lafın kısası kadın seviyor olabilir ama gitti ve kızı onda benimki kızına düşkün bu arada kadın küçük oyunlarda yapmıstı zamanında istemiyorum diyor ama hala eski kocasıyla arkadas gibi sebebi 10 yıldır tanıyor olması saçma geliyor ama sizce evlensem başımı yakar mıyım? Çok bunaldım lütfen yardımmmve arada bi cocuk var ne kadar cocuklark çok sevsemde benim cocuğum yok ve tuhaf geliyor:KK43:
BENNNN BENN BENİ ANLATIYOR :) sakın gülmeyin lütfen bana . eşim iyi bir insan ve benim ailem yüzünden çok çekti pasif oluşu . savunamaması ,herseyi benim yönlendirmem ve evliliğimizde rollerin değişmesi boşanma kararımda etkili oldu . ve geçen sene boşandık .. içkisi, kumarı,kadın, kız olayı, fiziksel şiddet vs... yok , işten eve evden işe fakat ben çok yoruldum hem onun ailesine hem kendi aileme karşı savunmayışı hereşyi benim yönlendirmem benim baskın karakterli oluşum beni mutsuzluğa itti fakat iyi bir dost olduk en azından şimdilik onun evlenmesini istiyorum çünkü evini tutan ben eşyasını alan ben evini temizleyen ben herşey benim üzerimde eve çocuklarını görmeye geldiğinde bile kapıda oo mis gibi sarma kokuyor börek kokuyor deyip birt abakta ona koyup ve eve paket yapanda ben... evlensin istiyorum hatta nerde ise arkadaşlarım bu kafa ile ona kız istemeyede gidersin diye espri yapıyor oyüzden konu sahibi belki karşı tarafın eşide sırf eşi mutlu olsun ve kendine yük olmasın diye arayı yapıyor olabilir . siizn emin olmanız tek gereken şey gercekten eski eşimi bayan yoksa bir oyun mu oynanıyor ... sevgiyle kalın

BENNNN BENN BENİ ANLATIYOR :) sakın gülmeyin lütfen bana . eşim iyi bir insan ve benim ailem yüzünden çok çekti pasif oluşu . savunamaması ,herseyi benim yönlendirmem ve evliliğimizde rollerin değişmesi boşanma kararımda etkili oldu . ve geçen sene boşandık .. içkisi, kumarı,kadın, kız olayı, fiziksel şiddet vs... yok , işten eve evden işe fakat ben çok yoruldum hem onun ailesine hem kendi aileme karşı savunmayışı hereşyi benim yönlendirmem benim baskın karakterli oluşum beni mutsuzluğa itti fakat iyi bir dost olduk en azından şimdilik onun evlenmesini istiyorum çünkü evini tutan ben eşyasını alan ben evini temizleyen ben herşey benim üzerimde eve çocuklarını görmeye geldiğinde bile kapıda oo mis gibi sarma kokuyor börek kokuyor deyip birt abakta ona koyup ve eve paket yapanda ben... evlensin istiyorum hatta nerde ise arkadaşlarım bu kafa ile ona kız istemeyede gidersin diye espri yapıyor oyüzden konu sahibi belki karşı tarafın eşide sırf eşi mutlu olsun ve kendine yük olmasın diye arayı yapıyor olabilir . siizn emin olmanız tek gereken şey gercekten eski eşimi bayan yoksa bir oyun mu oynanıyor ... sevgiyle kalın

Seninkini anlatımda kadın evde notlarda bırakmıstı seviyorum vazgeçmiycem diye ve arayıp aradan çekiliriö dediğimde sevmiyorum dedi tuhaflar ama bitmesi en mantıklısı sorunsuz olanı ve arada cocuk olması zaten sorun yaratıcaktor görüşücekler

Bence kandırılıyorsun
Senin görüştüğün kadınla günlüğü yazan kadın aynı kişi değil

ikinci evliliğim diyorsunuz.artık adımlarınızı daha bilinçli atmaniz gerek bence.tecrübelisiniz çünlü. başta yalan söylemiş. bu da ilerdede rahatlıkla söyleyebileceği anlamı taşıyor bence

X