İkiz bebek arabaları hakkında yorumlar tavsiyeler öneriler

Kizlar aklinzda olsun her zaman bebek arabanizi alirken yada arabalri arabanizin bagajina sigacakmi diye dusunun yada taksiye binmeniz gerketiginde taksileri bagajlari.Baston tarzindaki bebek arabalari bunun icin idael.

yani tek tek mi tavsiye ediyorsun rüzgarım?

Her zaman iki kisi cikacaksaniz iki arabada olabilir ama tekseniz kesinlikle baston tazrzi bebek arabasi tavsiye ederim.Bu arada iki ayri bebek arabasida araba bagajina sigacak tarzda olmali.

canım ilk sayfaları okuyamadn yazmışım,
orda ayrıntılı tavsiyelerini okudum,
açıkçası ben her halukarda ikinci bir kişiyle çıkma lüksüm olmayabilir,bu yüzden yanyana 3 tekerlekli önü üçgen gibi gelen ikiz bebek arabasından almayı kararlaştırdık,hem genişliği iyi,hem önünün üçgen olması dolayısyla kenar köseden daha kolay geçebilir bir hali var

bu babymax ın arabası,300 civarında,bisikletçiler çarşısında pazrlıkla çok fark ediyor,250 ye alınabilir

bu da Kraftın aynı tarz arabası,500 civarında,bisikletçiler çarşısında bulunabilir yine,

Son düzenleyen: Moderatör:
canım ilk sayfaları okuyamadn yazmışım,
orda ayrıntılı tavsiyelerini okudum,
açıkçası ben her halukarda ikinci bir kişiyle çıkma lüksüm olmayabilir,bu yüzden yanyana 3 tekerlekli önü üçgen gibi gelen ikiz bebek arabasından almayı kararlaştırdık,hem genişliği iyi,hem önünün üçgen olması dolayısyla kenar köseden daha kolay geçebilir bir hali var

bu babymax ın arabası,300 civarında,bisikletçiler çarşısında pazrlıkla çok fark ediyor,250 ye alınabilir

bu da Kraftın aynı tarz arabası,500 civarında,bisikletçiler çarşısında bulunabilir yine,

Canim zamanin varsa yada disari cikabiliyorsan eger bu arabayi almayai dusundugun magzaya git ve incele derim ornegin dukkan icinde kullan katlayin bakin buyuklune esinde kontrol etsin agirligini hatta kapidan da gecirmeye bak. bebekler buyudkce daha agirlasacak.
Nisanda Turkiyedeydim ve yan yana bebek aramizlar Carrofoura gittik kasa cikisindan gecememistim ustelik benim ki gercekten cok dar oldugu halde.ayni gun ikizleri olan bir aileyle tanistim aynen senin istedgin gibi bir arablari vardi devasa geldi gozume.
Burda anneler bu sekilde arabalarla kosuya cikiyorlar.Amerikadaki tum arabalar Turkiyedkilerden cok buyuk ve genistir ayni marka japon arabasini turkiyede alirsan kucugu burda alirsan daha buyugunu alirsiin burda her sey buyuktur.Benim kullandigim araba 7 kisilik ve arka iki koltugu kapndiginda cok genis bir bagajim oluyor hatta bir ara iki bebek arabamida rahatca sigdirmistim.Buna ragmen daha buyuk bebek arabsi almaya gozum kesmemisti.

Son düzenleyen: Moderatör:
benim kullandığım araba bütün kapılardan geçti şimdiye kadar zorlanmadım artı hafif olduğundan

rahat kullanıyorum 6 kat kendim indiriyorum...kendi arabamız olmadığı için taksi ile gidiyoruz dikine değil ama yanlamasına her bakaja sığdııı üstelik üzerrine baska seylerde koyuyoruz malum ikilerle eşya çok oluyorr...........şimdiye kadar bi problem yasamadım yaniii

rüzgarım canım ayrıntılı yazmışsın,bir denemek lazım evet,kullanınca anlaşılır biçok ayrıntı gerçekten,teşekkür ediyorum..

dırımım canım arabayı bagaja falan sığmazsa senin arabandan bulup alıcaz,ama doğunca tabi,bahara doğru inşallah..

heee bu arada rüzgarın dediği gibi biz mağza içinde dolandıkk

eşim baya bi bakmışş önlü arkalı alacaktık önermedilerr piyasada bu em dar araba dedilerrr

nu arada ben yanlızda çıkıyorum tek tek olan olsa nasıl yaparımmm zorr yanii ama ucuz bastonlardan alıp denemek gerek ............ben yapam şuan çünkiii bi bütce ayırmaz eşim şimdii

neden alıyorsun ki o bastonu,kendi arabaları varken..

ya boşversene benimki de almaz öylebir durumda öldürsen yaani..

cok saol canim tontis baclari son 1 hafatdir acik inceldi hastaydi kuzular.Bu arada bebeciklerin dogdugunda her anin tadini cikarmaya calis cok cabuk buyuorlar ol ilk 4 ay cok sirin gercekten.

Geçmiş olsun annesi.Allah nazardan korusun yavrularını:nazar::nazar:Çok çabuk büyüyorlar değil mi?En güzel zamanları çabucak geçiyor.Allah bana da o günleri gösterir inş...Benim yerime öp yakışıklı kuzucuklarını..Maşallah 41 kere..:nazar::nazar:

selam kızlar ... ben ikiz annesi değilim ama 19 ay aralıklı 2 çocuğum var. biri 1,5 diğeri 3 yaşında .ben doğduklarında te başıma nasıl çıkarım derdini çok yaşadığım için yan yana olan ikiz puset aldım. ikiz arabası değil . onlr kocaman oluyor benimki ikiz pusetti. paston tipli. katlanınca küçücük oluyo ince oluyo. açınca iki çocukda rahat ediyo. 3-4 yaşa kadar kullanılıar. cinsten .biizmki her şekilde kapılardan geçebiliyor mağazalara girebiliyordum. hiç bi yerde sorun yaşamadım .. pusetim stork marka ikiz yanyana olanlardan . şimdi satılıkta(satılık ilanlar kısmında ilanı var...) . çok az kullandım. bakmak isteyen ilanlardan bakabilir...

diğer yandan yanyana olnunca benimkilerin arasında yaş farkı olduğundan tepindikleri yaramazlı yaptıkları çok oldu ama faydasını da gördüm . mesela kısm su içirirdi elini tutardı vs.. arka arkaya olandan aldım geçenlerde .. hevesim var diye. almasaydım keşke . arka arkaya olanda sadece arkadaki öndekinne tekme atıyor. sıkılıyor... hiç bişey görmüyor. yan yana olan en güzeli önü açık heryer i görüyo yanındakiyle de sohbet ediyo :=)))) benim nacizane fikrim .. umarım yardımcı olabilmişimdir.sevgiyle kalın ..

Son düzenleme:
canım guldenuz lütfen burdaki ciciler topiğimizde de bizimle paylaşırmısın onlarııı,
en azından hangi sayfada olduğunun linkini gönder burdan bize,
ben burdan başka bir yer bilmiyorum hiç..
Ama merak da ettim..

canım guldenuz lütfen burdaki ciciler topiğimizde de bizimle paylaşırmısın onlarııı,
en azından hangi sayfada olduğunun linkini gönder burdan bize,
ben burdan başka bir yer bilmiyorum hiç..
Ama merak da ettim..

tamam canım ekliyorum şimdi

Benim aralarında 2 yaş olan çocuklarım için aldığım ve çok memnun olduğum model kraft arka arkaya..Büyük önde oturuyor ve küçük arkada.Bir avantajı da başka bir markanın ana kucağını arkaya sığdırdım.Bebişim beni bende onu görüyorum.Abimiz de önde oturuyor böylece çocuklarım yorulmadan gezebiliyoruz.Kullanımı da çok çok rahat.Arzu eden olursa aldığım yerin telini verebilirim özelden.Piyasanın çok altında bir fiyata aldım.Kesinlikle tavsiye ederim.

ben casaul fantasıa ikiz arabasını kullanıyorum çok memnunum 4 e katlanıyor bagaja sığıyor asansörlere binebiliyorum ve 9.5 kg katlayıp rahatça taşıyabiliyorum ve hantal değil 0-3 yaş çok rahat kullanır kademeli koltukalrı yatak oluyor benim kuzular şimdilik yatıyorlar sonra kaldırıp tam koltuğa dönüşüyor 550tl ya eniyibebek.com dan almıştım $hh.jpg

X