İkizler ne zaman belli olur

Ben de çok merak ediyorum ikiz mi diye. Tüp bebek tedavisi gördük. Transfer sonrası 12. Günü 811di 14. Gün 3323dü. Şuan ultrason muayenesini bekliyoruz 12 şubatı. çoğul gibi değerlerim.

Ben de çok merak ediyorum ikiz mi diye. Tüp bebek tedavisi gördük. Transfer sonrası 12. Günü 811di 14. Gün 3323dü. Şuan ultrason muayenesini bekliyoruz 12 şubatı. çoğul gibi değerlerim.
Benim normal hamilelik ama değerlerim ikiz gebeliği gösteriyodu fakat tek kese tek bebiş

Evet ikiz gibi gözüküyor :) hayırlı olsun şimdiden. Hamilelik takvimini imzanıza ekleyin her gün takip çok eğlenceli :)

Evet ikiz gibi gözüküyor :) hayırlı olsun şimdiden. Hamilelik takvimini imzanıza ekleyin her gün takip çok eğlenceli :)
Evet eklemeyi düşündüm de. Kaç haftalık olduğunu bilemedim. Tüp bebekte nasıl hesaplanıyor bilmiyorum yani :)

Benim 28 aralıkta 14.10 du 30 aralıkta 72.25 ti 6 ocakta 1861 di 3 haftalıkken bu değer çıkmıştı dr.um 800-900 arası olmalıydı ikiz olabilir demişti
Anladım sağol cevabın için . Bana yorum yapmadılar. Bakalım cuma günü belli olur büyük ihtimalle :)

Slm hanimlar benim bi tanidigim da 10ekim adet tarihiydi 14 ekimde kan verdi degerleri 2232cikti sizce ikimiz doktora gitmis doktor daha kese yok uc hafta sinra gel demis bizide aydinlatirmisiniz

Canim belirtilerdende anlayabilirsin tek bebege gore daha agir ve daha once basliyor belirtiler ben 4 haftadayken hayatimda yasamadigim aciyla sanciyla uyandim ve gobegimin ortasi kesiliyor gibiydi daha siddetli yasiyorsun bulantiyi agriyi aciyi ve daha erken basliyor tek bebe gore tek kese yi gorduyse doktor tektir daha snradan bir kese daha gorunmez

Slm hanimlar benim bi tanidigim da 10ekim adet tarihiydi 14 ekimde kan verdi degerleri 2232cikti sizce ikimiz doktora gitmis doktor daha kese yok uc hafta sinra gel demis bizide aydinlatirmisiniz
Değerin yüksek olması her zaman ikiz olacağı anlamına gelmiyormuş benim değerim yüksekti dr ikiz hatta üçüz bile olabilir demişti ama şimdi bi tane kızım var ☺ Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah

Arkadaşlar değerlermi aticm geçen ay ocak 22 son adet sonra bı hafta önce hamileligmi öğrendim kanda ama yüksek ikiz olablr diolr olabilen yoksa ustunemi gördüm ki .s

Eklentiler

• IMG_20170225_083147.jpg
    IMG_20170225_083147.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 523
Arkadaşlar değerlermi aticm geçen ay ocak 22 son adet sonra bı hafta önce hamileligmi öğrendim kanda ama yüksek ikiz olablr diolr olabilen yoksa ustunemi gördüm ki .s
Usg ile bakti mi dr? Erken dollenme olabilir. Ustune gorme olabilir. Cogul gebelik de olabilir.

Hafta sonuydu fenalastm acilde öğrendim alanı olmadığı için hiç bildiği vermedi sadece gebelik var dedi erken döllenme ne oluyor acaba bilgim yokta

X