Tavsiye bekliyorum

belkibirgunnn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2024
109
25
24
Kızlar ben yaklaşık 3 hafta önce biriyle tanıştım biz hemen hemen her gece 2 3 saat telefonda konuşuyoruz çok iyi anlaşıyoruz o da farkında ve ikimizde kpss hazırlandığımız için sınav bitince yanıma geleceğini ve ciddi bir ilişki düşündüğünü söylüyor. Sorun şu geçmiş muhabbeti açıldı o baya şeyler yaşamış benim sadece iki kişiyle bir şeyler oldu bakire olmadığımı bir kaç kez denemeyle bozulduğunu ama tam birliktelik yaşamadığımı söyledim sevişme vs olur elbet ama birlikteliği evlendikten sonra yaşamak istiyorum dedim. Bu sorun etmedi birkaç gün sonra kıyas yapmaya başladı o kişiyi arzuladın beni arzulamıyorsun işte nişanlıyken en azından yaşanmalı bence sen saf kandırabilceğin bir çocuk istiyorsun belli ki falan demeye başladı ve konuşmayı kesti. Çok kötü hissettim. Geçmiş muhabbeti ister istemez açılıyor söylemek zorunda değilsin demeyin ben bakire olmadığımı söylemek istedim bağlanmadan önce çünkü daha sonra sorun çıkarabiliyor erkekler ve zaman kaybı oluyor

Kızlar ben yaklaşık 3 hafta önce biriyle tanıştım biz hemen hemen her gece 2 3 saat telefonda konuşuyoruz çok iyi anlaşıyoruz o da farkında ve ikimizde kpss hazırlandığımız için sınav bitince yanıma geleceğini ve ciddi bir ilişki düşündüğünü söylüyor. Sorun şu geçmiş muhabbeti açıldı o baya şeyler yaşamış benim sadece iki kişiyle bir şeyler oldu bakire olmadığımı bir kaç kez denemeyle bozulduğunu ama tam birliktelik yaşamadığımı söyledim sevişme vs olur elbet ama birlikteliği evlendikten sonra bunu yaşamak istiyorum dedim. Bu sorun etmedi birkaç gün sonra kıyas yapmaya başladı o kişiyi arzuladın beni arzulamıyorsun işte nişanlıyken en azından yaşanmalı bence sen saf kandırabilceğin bir çocuk istiyorsun belli ki falan demeye başladı ve konuşmayı kesti. Çok kötü hissettim. Geçmiş muhabbeti ister istemez açılıyor ve ben bakire olmadığımı söylemek istedim bağlanmadan önce bunların konuşulması gerektiği için.

3 haftadır internetten bulup konuştuğun herife, neden özelini anlatıyorsun? Sence bu normal mi? Hani yüz yüze gelirsin, bir gözünle görüp değerlendirirsin, flört edersin sonra özelini paylaşırsın. Ayrıntılı ayrıntılı 3 günlük adama bu anlatılmaz.

Belki ağız kokusu seni rahatsız edecek, belki kokusu rahatsız edecek, belki evli? Neyine güvendin 3 haftada.

Boşver takma kafana unut gitsin bu adamı.

Kızlar ben yaklaşık 3 hafta önce biriyle tanıştım biz hemen hemen her gece 2 3 saat telefonda konuşuyoruz çok iyi anlaşıyoruz o da farkında ve ikimizde kpss hazırlandığımız için sınav bitince yanıma geleceğini ve ciddi bir ilişki düşündüğünü söylüyor. Sorun şu geçmiş muhabbeti açıldı o baya şeyler yaşamış benim sadece iki kişiyle bir şeyler oldu bakire olmadığımı bir kaç kez denemeyle bozulduğunu ama tam birliktelik yaşamadığımı söyledim sevişme vs olur elbet ama birlikteliği evlendikten sonra yaşamak istiyorum dedim. Bu sorun etmedi birkaç gün sonra kıyas yapmaya başladı o kişiyi arzuladın beni arzulamıyorsun işte nişanlıyken en azından yaşanmalı bence sen saf kandırabilceğin bir çocuk istiyorsun belli ki falan demeye başladı ve konuşmayı kesti. Çok kötü hissettim. Geçmiş muhabbeti ister istemez açılıyor söylemek zorunda değilsin demeyin ben bakire olmadığımı söylemek istedim bağlanmadan önce çünkü daha sonra sorun çıkarabiliyor erkekler ve zaman kaybı oluyor
Bu geçmiş muhabbeti konuşmayı doğru bulmuyorum ben. Ondan önce yaşadıklarınız onu ilgilendirmez. Buna kafayı taktıysa ayrılmanız daha iyi öpmüş.
Sitede bir üye vardı evlenirken bakire değildi kocası başta tamam demiş sonrasında sürekli bunu kafasına kakmaya başlamıştı. Çocukları oldu adan hala devam etti dozu attırarak. En sonunda kadını aldattı nedeni de sen bakire değildin senden intikam aldım.

Yaşayacaklarınız bundan eksik olmayacak iyi düşünün

3 haftadır internetten bulup konuştuğun herife, neden özelini anlatıyorsun? Sence bu normal mi? Hani yüz yüze gelirsin, bir gözünle görüp değerlendirirsin, flört edersin sonra özelini paylaşırsın. Ayrıntılı ayrıntılı 3 günlük adama bu anlatılmaz.

Belki ağız kokusu seni rahatsız edecek, belki kokusu rahatsız edecek, belki evli? Neyine güvendin 3 haftada.

Boşver takma kafana unut gitsin bu adamı.
Doğru diyorsun.. Offf söylemeseydim keşke ama konu açılınca bende gizleyince daha çok merak ediyorlar :KK43:

Peki
Bu geçmiş muhabbeti konuşmayı doğru bulmuyorum ben. Ondan önce yaşadıklarınız onu ilgilendirmez. Buna kafayı taktıysa ayrılmanız daha iyi öpmüş.
Sitede bir üye vardı evlenirken bakire değildi kocası başta tamam demiş sonrasında sürekli bunu kafasına kakmaya başlamıştı. Çocukları oldu adan hala devam etti dozu attırarak. En sonunda kadını aldattı nedeni de sen bakire değildin senden intikam aldım.

Peki hiç söylemezsem öğrenecek evlenince? O daha sorun olmaz mı?

Doğru diyorsun.. Offf söylemeseydim keşke ama konu açılınca bende gizleyince daha çok merak ediyorlar :KK43:
Gizlemene gerek yok net bir tavırla yetişkin kişilerin ilişkileri olabileceğini bunun da geçmiş olduğu için paylaşmayı konuşmayı doğru bulmadığını söyleyebilirsin. İş sizde bitiyor yani. Geçmiş ilişkilerinizi hata gibi görüp karşı tarafa böyle hissettirirseniz tavrı tam da böyle olur

3 Haftadır sadece internetten tanıdığın kişilere böyle şeylerden bahsetmemelisin. Böyle bir konu açılmamalı zaten, ha en fazla evet daha önce sevgilim oldu dersin geçersin. Ama ayrıntı verilmez bu kadar. Devlete dilekçe yazar gibi ayrıntılı ayrıntılı bahsetme.

Ya tamam doğru diyorsunuz da adam evlenince bakire olmadığını zaten öğrenecek ne kadar gizleyebilir

Geçmişi söylemeli ama hemen değil iş ciddiyete bindikten sonra söylemeli. Sorun olacağını belliyse orada iş biter zaten sonra söylenince çok sorun çıkıyor.

Peki

Peki hiç söylemezsem öğrenecek evlenince? O daha sorun olmaz mı?
Ben bakire değilim diye ken küm utanç içinde izah etmek başka, ilişki ilerlediğinde sevişmek ve arkasında durmak başka.
Siz izah ediyorsunuz. Açıklama yapıp kabul etmesini bekliyorsunuz.
Ben eşimle sevgili olduğumda bakire değildim. Arkadaş ortamında tanıştık, sevgili olduk. Kısa süre içinde ilerledi ve seviştik. Hiç a bakire misin değil misin kaç kişi oldu muhabbeti geçmedi. Ben ona geçmiş sormadım o bana. 12 senedir de sorunsuz ilerliyoruz. Çünkü ben eğilip bükülüp özür diler gibi açıklama yapmadım.

Ben bakire değilim diye ken küm utanç içinde izah etmek başka, ilişki ilerlediğinde sevişmek ve arkasında durmak başka.
Siz izah ediyorsunuz. Açıklama yapıp kabul etmesini bekliyorsunuz.
Ben eşimle sevgili olduğumda bakire değildim. Arkadaş ortamında tanıştık, sevgili olduk. Kısa süre içinde ilerledi ve seviştik. Hiç a bakire misin değil misin kaç kişi oldu muhabbeti geçmedi. Ben ona geçmiş sormadım o bana. 12 senedir de sorunsuz ilerliyoruz. Çünkü ben eğilip bükülüp özür diler gibi açıklama yapmadım.
Ben de ezik bir şekilde açıklama yapmadım zaten. Ama o kıyas yapmaya başladı onunla da evlenmeden bir şey yaşamamı istiyor.

Ben de ezik bir şekilde açıklama yapmadım zaten. Ama o kıyas yapmaya başladı onunla da evlenmeden bir şey yaşamamı istiyor.
Valla daha 3 haftada iki kişi oldu denerken oldu, tam birleşme olmadı bilmem ne gibi detaya girmek ezik gibi açıklama yapmaktır.
Eşim benim geçmişte kaç ilişkim oldu kaçıyla seks yaptım bilmez.
Neden anlatayım çünkü?

X