.....::ikizlerimin dişbuğdayı partisi....::

kız hymaryy bunlar senın damatlar kız.............ona gore konuş dunurle..............

ama dur bıde ben bakımmmmmmmm alıcı gozuyle.........bilmiyorumkismileopuyorumnanaktan

Annaaa benim oglusundami böyle olcak acaba
masallahhh çok uzellerr yaaaa
ben sneindemi ta hastanede yattın fotoları gormuştum kocamannn kandının icinde yaramazlarr varmış
ocm güzel olmuş parti bardaklara sebet felanmi koydunuz
bende yapicam inşallah Allahım

ay yerim onları ben kırmızı papyonları nede yakışmış,,kız dırım çok süper görünüyor allah damatlık resimlerinide görmeyi nasip etsin,

herşey süper görünüyor rabbim daha büyük mutluluklarını göstersin inşallah....yalnız ben bu aliye bayılıyom yaaaa:KK70: maşallah diyerek söylüyorum....

Maşallah dirim ya ne kadar yakuşuklu bu delikanlılar allah nazarlardan korusun. Ayrıcada Aliş tıpkı babasına benziyor babası doğursaydı bu kadar benzetebilirdi kendisine.

maşallah dırımım cok guzel olmus senın paşalar...dedigin gıbı paşaların hakkıı verıyor herşeyin...mutluluklar ailenizle bir ömür boyu....

muhtesem bebeklerın var..Allah bana da boye guze cocuklar nasıp eder ınsallah....papyonlara bayıldım...

ay pastanızda günün anlam ve önemine uygun walla çok harika...Senin gibib anneleri olduğu için çok şanslılar.....

teşekkür ederim vilciğim çok sağolll

cok guzel lmuş masallah canım hayırlı omur ınş bebışlere................
amaaaaaaaaaaaaaaaa olmaz kı hanı bızeeeeeeeeeeeee kurabıyeeeeeeeeeeee ............
hamışler var emzıklı var burdaaaaaaaaa ................camdan yollasanaaaaaaaaaaaa...................
olusların cok tatlı..............hadı sıra damat olmayaaaaaaaaaa geldı artıkopuyorumnanaktan
ablam atıyorum camdan ...sağol güsel dileklerin için

ay süper olmuş canım ya maşallah çok şeker olmuş ealişimde ömerimdeee bayıldıkkkkk kocişle nasıl güldük şekerliklerineee gecenin saat 2 buçuğunda :) Allahım sünnetliklerini, mezuniyet partilerini vedeee düğünlerinide hayırlısıyla görmeyi nasip etsin canımmm mutluluğunuz eksilmesiiin hiçççç :nazar:

amin cnm cnm çok sağoıllllllll

herşey çok güzel olmuş elinize sağlık.yakışıklılar hakkını vermiş partinin.iyiki yapmışsınız.ileride hoş bi anı olarak anımsarsınız

evet bugünü ne ben nede benle yaşayanlar unutmayacak

ohaoldumsmile hay allahım yaaaaa,
işini bitrmiş de buraya da fotoalrı dizmiş,Allahım Yarabbiiimmmkaydirigubbakcemile3

Allah sana koşmaya devam gücü versin canım,
Yavrulara da sünnet ve düğün mürüvvetlerini göstersin inşalllaaaaahh..

valla süt sağarken baktım,dedim kız bu kadar koymuş bi oha falan olıyım bari kaydirigubbakcemile3
çoooookk öptüm seni ve yavruları canım,
Allah beraber nice mürüvvetler göstersin inşallahhh..

bu arada ömer mausu yakalamış da Alim neci olcek onu bilemedim..
cnm aliş mezurayı kaptı artık ne olur bilmem modacımı olurrr yoksa insaat mühendisi bilemeyecem

Annaaa benim oglusundami böyle olcak acaba
masallahhh çok uzellerr yaaaa
ben sneindemi ta hastanede yattın fotoları gormuştum kocamannn kandının icinde yaramazlarr varmış
ocm güzel olmuş parti bardaklara sebet felanmi koydunuz
bende yapicam inşallah Allahım
bardakları tüllerle kendim süsledim cnm buğdayı koyduğumuz borcamıda
şeker sepetimizide

ay yerim onları ben kırmızı papyonları nede yakışmış,,kız dırım çok süper görünüyor allah damatlık resimlerinide görmeyi nasip etsin,
sağol cnm

herşey süper görünüyor rabbim daha büyük mutluluklarını göstersin inşallah....yalnız ben bu aliye bayılıyom yaaaa:KK70: maşallah diyerek söylüyorum....

çokkkkkkkkkkkkk sağol cnm benimmm alişe herkes ayrı bir sempati duyuyorr

Maşallah dirim ya ne kadar yakuşuklu bu delikanlılar allah nazarlardan korusun. Ayrıcada Aliş tıpkı babasına benziyor babası doğursaydı bu kadar benzetebilirdi kendisine.

:lepi:evet aliş aynııı babası huyu suyu herşeyiiii aynı baba
erğer büyüdüğündede öyle olursa alişi alan yaşadı
eşim çok değer kıymet bilen bir adam
çok sağol güsel sözlerin için

maşallah dırımım cok guzel olmus senın paşalar...dedigin gıbı paşaların hakkıı verıyor herşeyin...mutluluklar ailenizle bir ömür boyu....

sağol ozgeciğim cnm ..bu arada kızların gelmiş hayırlı olsun rabbim sizede göstersin böyle güsel günlerii

muhtesem bebeklerın var..Allah bana da boye guze cocuklar nasıp eder ınsallah....papyonlara bayıldım...

aminnnnn cnm ....her bebek çok güseldir cnm merak etme

muallimim damat dedin de,iş ciddiye binince kızları alınca ben de biraz düşünür oldum yani,
aşk olsun,hepimizin yavruları için hayırlı yazılar olsun ne diyim..

hersey harika ve eksiksiz dusunulmus senin gibi anneleri oldugu icin cok sansli bu veletler...allah saglikla guzel gunlerini gostersin insallah masallah masallah

Çok güzel bir organizasyon olmuş tebrik ederim gerçekten. Daha güzel günlerini de görürsünüz ınşallah

Dırımımmm süperr görünüyorsunuz maşallah herşey birbirinden güzel olmuş ogluşlarınızla daha nice güzel senelere mezuniyetlerini,sünnetlerini,dügünlerini,askerliklerini daha nice nice güzel senelerini kutlamanız dilegiyle canım güzel annem.

oyy cok guzel partı olmuç..
maşalllah ogulların cok tatlı
rabbım yuzlerını guzel eyledıgı gıbı bahtlarınıda guzel eylesın

hersey harika ve eksiksiz dusunulmus senin gibi anneleri oldugu icin cok sansli bu veletler...allah saglikla guzel gunlerini gostersin insallah masallah masallah

Çok güzel bir organizasyon olmuş tebrik ederim gerçekten. Daha güzel günlerini de görürsünüz İnşallah

Dırımımmm süperr görünüyorsunuz maşallah herşey birbirinden güzel olmuş ogluşlarınızla daha nice güzel senelere mezuniyetlerini,sünnetlerini,dügünlerini,askerliklerini daha nice nice güzel senelerini kutlamanız dilegiyle canım güzel annem.

oyy cok guzel partı olmuç..
maşalllah ogulların cok tatlı
rabbım yuzlerını guzel eyledıgı gıbı bahtlarınıda guzel eylesın

çok teşekkür ederimmm kızlar rabbim herkese nasip etsin tüm güzelliklerii

süper olmuş canım.ikiz üçüz anneleriyle övünüyorum harikasın.damatlıklarınıda görürüz inşalah.işiniz çook zor diyen annelere ders olsun,hem ikiz çocuklara bakıp hemde kusursuz parti bile verilebiliyor.tekrar kutlarım.

hayırlı olsun diş buğdayınız
partinizde çok eğlenceli görünüyor...
kuzuların yakışıklı ama sen de çok güzel olmuşsun dırım maşallah hepinize...

birsoşum parti süpper olmuşşşşalkisalkisalkisalkisalkisalkis ikizler de çok yakışıklı maşallahhh:nazar:

X