.....::ikizlerimin dişbuğdayı partisi....::

Anam benim erkeklerimin partisi varmışda hain anneleri beni çağırmamış mı :dilcikar: alsanaalsanasmile

Alim, minik tosunum aşıkım la sana:asigim:
Ömerim, jönüm, yıkmışsın yine ortalığı.:asigim:

Birsen ister inan, ister inanma kendi çocuğum olsa ancak bu kadar severim bu iki sıpayı, hiç yüzlerini görmediğim halde. Fan kılap kurucam ule Alişime, Ömerime:lepi:

Bahtları hep açık olsun, damatlıklarını da görelim inşallah bu Allahın lütuflarının.boshayallersmile

Rabbim size bağışlasın Alişimi Ömerimi, acılarını göstermesin inşallah.:Saruboceq:

Büyüsünler kocaman adam olsunlar, hayırlı birer evlat olsunlar, ayakları hiç taşa rastlamasın inşallah.:Saruboceq:

Oyyy yakışıklı bebelerim benim.:emir_bebek:

pastayada minnoşların cicilerinede o boncuk gözlerinede:nazar::nazar: menüye balonlara kısaca herşeye bayıldım birsen maşallah maharetli kadınsın valla allah gönlüne göre versin herşeyi .sağlıkla büyüsün oğluşların :Saruboceq::Saruboceq:

hersey harika ve eksiksiz dusunulmus senin gibi anneleri oldugu icin cok sansli bu veletler...allah saglikla guzel gunlerini gostersin insallah masallah masallah

Çok güzel bir organizasyon olmuş tebrik ederim gerçekten. Daha güzel günlerini de görürsünüz İnşallah

Dırımımmm süperr görünüyorsunuz maşallah herşey birbirinden güzel olmuş ogluşlarınızla daha nice güzel senelere mezuniyetlerini,sünnetlerini,dügünlerini,askerliklerini daha nice nice güzel senelerini kutlamanız dilegiyle canım güzel annem.

süper olmuş canım.ikiz üçüz anneleriyle övünüyorum harikasın.damatlıklarınıda görürüz inşalah.işiniz çook zor diyen annelere ders olsun,hem ikiz çocuklara bakıp hemde kusursuz parti bile verilebiliyor.tekrar kutlarım.

ben görmedim resimleri niye ki?

hayırlı olsun diş buğdayınız
partinizde çok eğlenceli görünüyor...
kuzuların yakışıklı ama sen de çok güzel olmuşsun dırım maşallah hepinize...

Dırımım çookkkkkkkk çoookkkkkkkk güzel olmuşlar maşallah canım....Rabbim sana tüm güzelliklerini yaşatsın yavrularının çok mutlu oldum senin adına canım ya...Şirinlik muskası bu tatlılar...oy oy oy o kırmızı papyonlarını yesinler onların,,,,,:nazar:

çok güzel bir organizasyon olmuş canım.
Oğulların yakışıklımı yakışıklı olmuşlar. Aman nazar değmesin.
hergününüz böyle mutlu ve güzel olsun..

dirimm süpper olmuş caqnımm..allahım sünnetlerini düğünlerinide görmeyi nasip etsin..

kuşum süper olmuş yaaa bayıldımmmmm
bende yapcam yaaaa lsun bi bebem banane yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ayyy bu sefer gördüm resimleri maşallah harika bebişler ..........ailenizin mutluluğu hiç bozulmasın :) bizde yok diş buğdayı kutlama olayı ilk defa bu sitede duydum şaşırmıştım ...eşime söyledim oda şaırdı onlardada yokmuş bizimde bebişimiz olsun bizde yaparız aşkım dedi :) nasipse bende yaparım bi hamile kalimde tabi :)

bunlar maşallah çok tatlılar nazar değmesin onlara inşallah . ne yakışıklı olmuşlar dırımcım

Yaaa bakması bile çok zevkli... :1hug:
Bayıldım resimlere evlenip çocuk doğurasım geliyor ikizlerini gördükçe.
Maaşallah valla bayıldım her birine.
:nazar:
Ne güzel süslemişsin özene bezene hazırlamışsın bakarken bile sevincimden duramadım işyerinde...
Allah yüzünüzden gülücükleri hiç eksik etmesin...
a.s.

aha bitanesi mouseyi aldi, oda ilerde kadinlarkulubune takilacak herhalde :))
cok tatlilar bunlar ya, insallah hayirli evlat olurlar, allah anali babali büyütür insallah...

cok guzel bır anne cok guzel bır ev .. huzur doluu mis gibi..
vee en onemlısı cok guzel ıkı tanee aslan yavrusu ..
maşallah onlara
herşey cok guzel gozukuyor..

evınızden mutluluk eksık olmasın
evlatlarınız cokk yakısıklılar bı tanesıneı aralıma benzettım :)
Allah saglıkla buyutmenızı nasıp etsın

cok guzeldı resımler gulumsemeyle baktım
bu arada çokta şıklar annesı zevkınız bellı oluyor.. muhteşemm

maşallahhhhhhhh

Maşallaaaaaah ne güzeeel olmuş..
rabbim çok güzel günler göstersin onlaraa..
Teşekürler paylaşım için..
Ben nasıl başa çıkıcam düşünürken ,sizi görünce valla cesaretlendim..okadar süslemeye vakit oluyosa süppeeeer..

o kadar güzel sözler yazılmışkın inan duygulandım
bilenler bilir çok sıkıntılı bir gebelikle geldi oğluşlarım
rabbime binlercekez şükürler olsun bugünler geldi

öncelikle kuzum yazın çok güsel çok içten ayrıca teşekkür ederim samimi sözlerin için

ikiz bebek bekleyenler bakanlar herşey oluyor merak etmeyin
benim sadece annem yardımcı oluyor oda onun yanına kalmaya gittiğimizde
yoksa tek bakıyorum...şu diş döneminde ilkkez ananende geçirdik uzun süremizi
,isterseniz inan herşey oluyor
davetiyeyi ben tasarladım ve bütün gün tlfda arkadşıma anlatarak yaptırdım
pastamız öle...
posterimiz iiçin günlerce resim çektim....
çok özendim çok istedim iiçime sindi...çok mutlu oldum rabbim herkese böyle güzellikler nasip etsin...

canım Allah uuzun ömürler versin ne güzel gelenekleriniz varmış ben ilk defa burda gördüm sizlerin sayesinde öğrendim çok hoş böyle şeyler evet sende hamilelik döneminde çok sıkıntı çekmiş biririsin ama Rab yüzünü güldürüyor hele bu dünya tatlısı oğluşlarınla valla çok şekerler maşallah subhanallah daha nice uzun ömürler versin böyle etkinliklerinizi bizde burdan izleyelim :dance:

canım Allah uuzun ömürler versin ne güzel gelenekleriniz varmış ben ilk defa burda gördüm sizlerin sayesinde öğrendim çok hoş böyle şeyler evet sende hamilelik döneminde çok sıkıntı çekmiş biririsin ama Rab yüzünü güldürüyor hele bu dünya tatlısı oğluşlarınla valla çok şekerler maşallah subhanallah daha nice uzun ömürler versin böyle etkinliklerinizi bizde burdan izleyelim :dance:

sağol cnm .....evet bizde böle şeyler var ama pek uygulayan yok
ben yaptım......inş. hep böyle güsel günlerimiz olur rabbim sizlerede nasip etsinn

Birsencim hayirli ugurlu olsun partiniz cok güsel olmus, bütün cemiyetlerini sirasiyla mutluluk icinde kutlayin insallah, ne sanslisin :nazar:,seni ve cocuklarini Allah nazardan korusun, mutlulugunuz daim olsun, cooooooook öptümopuyorumnanaktan

Birsencim hayirli ugurlu olsun partiniz cok güsel olmus, bütün cemiyetlerini sirasiyla mutluluk icinde kutlayin insallah, ne sanslisin :nazar:,seni ve cocuklarini Allah nazardan korusun, mutlulugunuz daim olsun, cooooooook öptümopuyorumnanaktan

teşekkür ederim güzel dileklerin için

ay canım ya yoktum bayadır dişleriniz ve diş buğdayınız hayırlı olsun ne mutluluk ya bizede nasip olur inşallah o günleri görmek

oğulcukların patır patır sıkıntısız çıkarırlar bütün dişlerini inşallah:Saruboceq:

ay canım ya yoktum bayadır dişleriniz ve diş buğdayınız hayırlı olsun ne mutluluk ya bizede nasip olur inşallah o günleri görmek

oğulcukların patır patır sıkıntısız çıkarırlar bütün dişlerini inşallah:Saruboceq:

teşekkür ederim cnm benim

X