İlaçları kullanan var mı yardımcı olur musunuz

Betull3457

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
35
5
27
Günaydın canım naptın gittin mi doktora ne dedi inşallah güzel sonuçlanir
Günaydın canım evet gittim şimdi dönüyorum hatta. Yumurta için 1 yumurta var güzel gelişmiş onda problem yok dedi ama rahminin kalınlığını beğenmedim şuan ince dedi. Eğer gebelik oluşmazsa histereskopi yaparım dedi. Çarşamba günü çatlatma iğnesi vurulucam saat 16.00 da.

Betull3457

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
35
5
27
Günaydın canım evet gittim şimdi dönüyorum hatta. Yumurta için 1 yumurta var güzel gelişmiş onda problem yok dedi ama rahminin kalınlığını beğenmedim şuan ince dedi. Eğer gebelik oluşmazsa histereskopi yaparım dedi. Çarşamba günü çatlatma iğnesi vurulucam saat 16.00 da.
Yumurtanın güzel gelişmesine mi sevineyim rahim duvarının inceliğine mi üzüleyim bilemedim valla

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.096
410
29
Yaaa hadi hayırlısı peki çarşamba günü neden iki gün sonra ilişki kaç gün önerdi

Betull3457

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
35
5
27
Yani çatlatma iğnesinden önce de ilişki önerdi demekki bı tek bana önermedi galiba 😀😀
Çoğul gebelikten dolayıdır senin bence. Çoğul gebelik ister misin peki yani istiyorsan bir kere ilişkiyle sınırlı kalma istersen. İnsan tabi doktor da öyle söyleyince bir korkuyor ama

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.096
410
29
Çoğul gebelikten dolayıdır senin bence. Çoğul gebelik ister misin peki yani istiyorsan bir kere ilişkiyle sınırlı kalma istersen. İnsan tabi doktor da öyle söyleyince bir korkuyor ama
Yani ister miyim istemez miyim bilmiyorum ama bir kere de olsa da fena olmaz sanki 😉😉 riski olmasın da çoğul olursa da güzel olur ikiz mesela 🙊🤗

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.096
410
29
Zaten çok doktorun dedigi de olmadı gibi ya aramızda kalsın 🙈😊korkuyorum dediğine uymadık diye ama 22 sine kadar artık yok kesinlikle kalkısmayacagiz öyle bişeye

Betull3457

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2021
35
5
27
Zaten çok doktorun dedigi de olmadı gibi ya aramızda kalsın 🙈😊korkuyorum dediğine uymadık diye ama 22 sine kadar artık yok kesinlikle kalkısmayacagiz öyle bişeye
Valla ben de dinleyezmedim sanırım ya o yüzden iyi yapmışsın 😀 şimdi sen tam ne zaman kan verip gebelik sonucunu öğreniceksin 22 sinde mi

Sblgnr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2020
1.096
410
29
Valla ben de dinleyezmedim sanırım ya o yüzden iyi yapmışsın 😀 şimdi sen tam ne zaman kan verip gebelik sonucunu öğreniceksin 22 sinde mi
Valla dayanamadik bide böyle yasaklı günler daha cazip geliyor 🙈🙈bide tek gün olmaz düşüncesi de vardı bilinçaltında ondan da sanırım evet canım 22 sinde kan testi yap dedi