İlahi adaletin tecelli ettiği hikayelerinize ihtiyacım var

Bugüne kadar bana kim haksızlık ettiyse karsımda benden ağlayarak özürdiledi en geç 1 sene içinde:) En son 6 ay önce nişan attım kv görümce eski nişanlımı dolduruyordu onların yüzünden kanlı bıcaklı olduk nişan attım ben onun pişman olduğuna eminim ama o kapıyı öyle kapattım ortalığı öyle bi kapttım ki asla yazamaz bana.O olayların üzerine 3 hafta sonrs gelip kapıma bana laflar saydırdı ben de hakkım sana haram zıkkım olsun dedim ama mutsuz olduğuna eminim.Ben o kadar eminimki 8 aydır bana ailesnin etmediği kalmadı aramızı bozmak icin.Kv nin benden bir yaş büyük bekar kızı şuan eski nişanlımla birlikte 2 bekar oğlu var:) Kimse kimseye yasattığını yasamadan ölmüyor merak etmeyin

İlahi adalet veya karma, bazen oluyor işte. Ama çoğu zaman gerçekleşmiyor bence. Kendi küçük hayatımla ilgili gerçekleşmişlikler var ama asıl, dünyadaki savaşlara, ekonomik ve sosyal krizlere, darbelere sebep olan iktidarların, yöneticilerin ilahi adaletin veya karmanın gazabına uğramasını görmek isterdim. Onlara hiçbir şey olmuyor nedense. Her biri kendi kocaman saraylarında zevküsefa içinde yaşayıp gidiyorlar. Olan bizlere oluyor maalesef😔
Hitler kendi kafasına sıkarak intihar etti napolyon zehirlenerek öldürüldü israil kendi sonunu getiriyor yazdığınızdan bağımsız kendi adıma konusayım bugüne kadar benim hakkıma girdiyse ya karsımda ağlayarak helallik istedi ya karsıma cıkıp basıma su geldi diye anlattılar

Bi sevgilim vardi baakasiyla evlenmis hemde benle birlikte iken. Bnde enkazim uzerine o yuva yuva olacakmi sana demistim gecen hafta ogrendim ki bosanmis.( kizda beni bile bile evlenmisti.ben sana demedim mi milletinin ahini alma diye demis
)sonuc olarak tecelli etti😊bosanmasini istemezdim tabi ikiz coxuklari vardi

Birine karşı acayip kinliyim,çok kötü bir insan içimde bi ateş var ve anca o belasını bulunca sönecek..İlahi adaletin tecelli ettiği size kötülük yapanların belasını bulduğu hikayeleriniz varsa dinlemek isterim.. Önüne bak boşver diyeceksiniz ama bakmaya çalışıyorum bakıyorum ama içimde sönmeyen bir mum var anca belasını bulunca sönecek ben hayatıma devam ederken o mum orada yanmaya devam ediyor
Benim çoçuğum düştü şiddet yüzünden çok üzülmüştüm Allah biliyor şimdi kendisi başka birisiyle hamile kalıp düşük yapıyor sürekli diyeceğim o ki sen ağzını açmasan bile seni gören işiten bir Rabbin var ona bırak sen

"İçinde biriken zehir, sadece kendini öldürecektir." Çok sevdiğim bir söz. İçinizde kin biriktirmeyin. Ahınızı alan insan gerçekten kötü biriyse, sizin taraflı bakışınız yoksa, bu kötülük onun da başını belaya sokacaktır zaten. Öyle insanlar mutlu da olamazlar. Siz önünüze bakın

İlahi adalet diye bir şey olduğuna hiç inanmıyorum..Bu nedenle de beklemiyorum.Bekkeyince hayal kırıklığı bence..Unutun gitsin...Kinlenmeyin,kendinize zarar.

Evlenmeden önce yasadim bu olayi. Benim ablam evlendi boşandi hamileydi bide. Bir gun arkadasim geldi evimize ablami o halde gördü. Sonra o kişi başkalarinin yaninda demiş ki filanin ablasi karnı burnunda evinde geziyor demiş. Tabi ben daha kücügüm çok gurur yaptim çok üzüldüm aglayarak aradim o kişiyi. Öyle demişsin ama senin önünde ne var nerden biliyorsun kiz kardesin var ilerde belki kizin olucak niye buyuk konusuyorsun niye benim evime gelipte dedikodumu yapiyorsn dedim. Allahtan kork fln. Sonunda nemi oldu ablamin cok guzel bir kizi var. Yasadigmz ülkenin en iyi ünivertesinde okuyor herkes vovv ordami okuyor diyor. O kiza mi noldu kaçarak evlendi hamile kaldi şiddet gorup dusuk yapti. Ayrildi. Evine geldi baskasina nişanlandi dugunune 2 ay kala o nisanlasina kaçti. Çocugu oldu. Oyle olmasini istermiydim asla. Belkide boyle bir sey dedigi için yasamamistir onlari. Ama bire bir gozlerimin onunde oldu. Hayret ediyorum.. kinadigini yasamadan ölmezsn demişler buyuk konusmamak lazim.

Çocuğu olmayan kadınları aşağılayan bir yakınımın kızı, evlendi.

4 yıldır çocuğu olmuyor.

Aynı kadın gelinini de çocuğu düştü diye asagiliyordu, diğer kızı da düşük yaptı. Sonra doğan bebek 630 Gr doğdu.

Aynı kadın kardeşinin kocasına sarhoş diye küçük görürken şimdi oğlu içip içip mahalleye doğru küfürler ediyor.

X