Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ya kızlar fotoğraf yükleyeceğim yükleyemiyorum unutmuşum yüklemeyi bi anlatır msınız bi zahmet canlarım?

fotoğraf sitelerinden yükleyemiyorum iş yerinde kapalı
anca burdan yükleyebilirim o da boyutu mu bğyük geliyor anlamadım alt tarafı 50 KB neden beceremedim ki?

cnm düğün resimlerini merakla bekliyorum yaa valla bilsem anlatırdım emin ol ben hızlı resim yükleden yüklüyorumm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa inanmıyorum...benim bitanecim gelmiş ya....ben de bir süredir uğramadım....senin yazdığını görüp de hoşgeldin demez miyim canım benim...HOŞGELDİNNNN..... inan en çok merak edenlerdenim senin düğün fotoğraflarını.....bekliyorum canım...

$KK GÖZ AÇIK.jpg

$KK GÖZ KP.jpg

gelin makyajımı sonunda (3 yıl sonunda) paylaşıyorum

haydi hayırlı olsun vatanımıza milletimize ve Ardahan' daki Ayşe' ye :))) En Büyük TÜRKİYE

gelinlikleri de koyacağım ayrı bir topikte sevabına şekerler

arzu abla çok güzel olmuşsun maşallah çok özlemişim seni...geçen bi ortamda sana benzeyen birini gördüm dedim ki gitsem mi yanına :)

:KK68::KK68::KK51:Ahhh canım gelmiş bitanecim hoşgeldin .Çok özledim seni.Yerin dolmuyor hemen belirteyim.giriş yapar yapmaz sana baktım.Senin geldiğini görünce KK da kaldım.Şİmi neler yazmışsın bi bakim.

:KK70: canım benim buradaki Ayşe ben miyim?Ben isem hemen düzeteyim ben Balıkesir'deyim bitanecim.

X