ilginccc

E

Elis

Ziyaretçi

Hindistan'da sokakta tuvaletini yapanlara tepki göstermeyin yasaldır.

Yunanistan'da sakin Türk kahvesi istemeyin. Türk kahvesinin adı bu ülkede Yunan kahvesidir.

Çin'de yere tükürmek serbesttir. Balgamın üzerine basmak yasaktır.

Şili'de lokantada ellerinizi karninizin üzerine koyun.Yoksa servis yapmazlar.

Kolombiya'da gece sakın kırmızı ışıkta durmayın soyulursunuz

Moğolistan'da ıslık çalmayın. Kötü ruhları davet etmiş olursunuz.

Nepal'de ayak üzerinden atlamayın. Kötülüğü simgeler

ABD'de trafik polisi sizi durdurursa elleriniz direksiyon üzerinde put gibi bekleyin. Hareket ederseniz vurulabilirsiniz.

Endonezya'da küçük çocukların basını okşamayın, yoksa zekaları gelişmez

Panama'da çok güzelseniz size yüzde 20'ye varan indirimler yaparlar.(ee ben o zaman burayz gideyim,bedavaya giyinirim fena olmazmi.şakkıdı:roflol:)

Bahama adalarında çiçekli etek giymek koca arıyorum anlamına gelir

Tibet'te çay bardağını iki elinizle avuçlamazsanız saygısızlık etmiş olursunuz
Endonezya'da pazarlık sırasında satıcı parayı yere atarsa son fiyat anlamına gelir.

alinti

benim çiçekli etek giymeye başlamam gerek kanımca-tatlicadiarzu-

Ne kadar değişik adetleri var,kimbilir bizimkiler onlara nasıl geliyordur:uhm:

Süpermiş Elisa.s.

panama ya gitmeliyim sahiden de ...öğrendiğim iyi oldu ...:KK66:

Elisçim Hindistan da yaşadığına göre bundan sonra sana sataşmayacağım koyver kendini rahat ol....kaydirigubbakcemile5

ay cicekli etek giyme olayini tuttum ben bu her ülkede yapilmali bence... kaydirigubbakcemile3

benim çiçekli etek giymeye başlamam gerek kanımca-tatlicadiarzu-
bencede anacim,kaydirigubbakcemile3
Ne kadar değişik adetleri var,kimbilir bizimkiler onlara nasıl geliyordur:uhm:

Süpermiş Elisa.s.
kimbilir''
panama ya gitmeliyim sahiden de ...öğrendiğim iyi oldu ...:KK66:
gel pesimdenkaydirigubbakcemileben bedavaya getiririmde sen yuzde 20yi bile zor alirsin gibime geliyo:dilcikar:

Son düzenleyen: Moderatör:
ne kadar ilginç tuhaf alışkanlıkları varmış ya, ama şu yunan kahvesi tepemi attırdıkötükedihüso lokumada el koyar onlar

ıyyyykkk çinde balgamın üstüne basmak yasakmış. delüler yaaa.
o değilde eliscim herşeyin fotosunu koymuşsun hindistanda yere şeyini yapan birinin fotosunu koymamışsın. lütfen eksiklik olmasın:))))

Türkiye min gözünü sevim valla varmı bizim gibi ülke..

ay cicekli etek giyme olayini tuttum ben bu her ülkede yapilmali bence... kaydirigubbakcemile3
'ben kocayi nasi buldum saniyon:jeyyar:
ben dırek panamaya gıdıyorum...
ise yararmi acep:dilcikar:
Elisçim Hindistan da yaşadığına göre bundan sonra sana sataşmayacağım koyver kendini rahat ol....kaydirigubbakcemile5
benmi Hindistanda yasiyom,:uhm:kesin vardir bunun altindada bi cinlik:1ninca:ben senden korkuyom artik:nazar:

tamam çiçekli etek artık son ümidim ama %20 indirim için panamaya gitmeme gerek yok ayol heryerde %50 ye varan indirimlerle alışveriş yaparım alimallah -tatlicadiarzu- o derece yanee:1closedeyes:

yunanistanda türk kahvesi istenmemesi konusu ve yunan kahvesi olarak gecmesi cok dogru gecen yaz yengemler arabayla gitdiler tr ye ve yunanistanda bi yerdemi ne durmuslar türk kahvesi istemisler resmi görmüslerde adamlar nerdeysse kovmuslar ya :KK43:(((((((

paylasimin icin tskler canima.s.

Japonya'da çatal, kaşık yerine kullanılan çubukları taba a çapraz koymak hakarettir.

Japonya'ya seks dergisi sokmak yasaktır. Japonya'da üç kişinin resmini çekmeyin. Şansınız kapanır.

Bikini Adaları'nda bikini giymek yasaktır.

Çin'de sakın kadeh kaldırırken "Çın Çın" demeyin. Erkeklik organı anlamına gelir.

ABD'de erkek erkege öpüşmeyin. Adınız çıkar.

Rusya'da erkek erke e dudaktan öpmek sevgi ve saygıyı gösterir.

Nijeryalılara sırtınızı kremletmeyin. Onlara göre beyazların derisi yoktur.

Şumatra'da küçük çocukların resmini çekmek yasaktır. Dişlerinin gelişmesini önler inancı hakimdir.

Rusya'da taksi şoförleri ile akademik bir tartışmaya girmeyin. Çogu üniversite eski ögretim üyesidir.

ıskoçya'da içkiyi geri çevirmek hakarettir.

ıtalya'da Spaghetti'ye makarna demek hakarettir.

Yine ıtalya'da otel odanıza giren hırsızı dövmek suçtur.(alintidir)

bunlarda nacishane benden kizlarrrrrrrr

kurallar cignenmek icin vardir dermisim :)))))))

Çin'de sakın kadeh kaldırırken "Çın Çın" demeyin. Erkeklik organı anlamına gelir.
:roflol::roflol: demek biz arada arkadaşlarla bir araya gelince işte meyvesularımızı kaldırıyoz çınçın diyerekten çinlilerin erkek organını söylüyomuşuz bunu sölicem bizimkilere heheheh:roflol:

süper bir konuymuş bu çok ilginç bilgiler öğrendim teşekürler...

Ne kadar ilginç!!!!
Garip gelenekler!!!:p

Bende Panama'ya gideyim................

:roflol::roflol: demek biz arada arkadaşlarla bir araya gelince işte meyvesularımızı kaldırıyoz çınçın diyerekten çinlilerin erkek organını söylüyomuşuz bunu sölicem bizimkilere heheheh:roflol:

Japonya'da çatal, kaşık yerine kullanılan çubukları taba a çapraz koymak hakarettir.

Japonya'ya seks dergisi sokmak yasaktır. Japonya'da üç kişinin resmini çekmeyin. Şansınız kapanır.

Bikini Adaları'nda bikini giymek yasaktır.

ABD'de erkek erkege öpüşmeyin. Adınız çıkar.

Rusya'da erkek erke e dudaktan öpmek sevgi ve saygıyı gösterir.

Nijeryalılara sırtınızı kremletmeyin. Onlara göre beyazların derisi yoktur.

Şumatra'da küçük çocukların resmini çekmek yasaktır. Dişlerinin gelişmesini önler inancı hakimdir.

Rusya'da taksi şoförleri ile akademik bir tartışmaya girmeyin. Çogu üniversite eski ögretim üyesidir.

İskoçya'da içkiyi geri çevirmek hakarettir.

İtalya'da Spaghetti'ye makarna demek hakarettir.

Yine İtalya'da otel odanıza giren hırsızı dövmek suçtur.(alintidir)

bunlarda nacishane benden kizlarrrrrrrr

kurallar cignenmek icin vardir dermisim :)))))))

yunanistanda türk kahvesi istenmemesi konusu ve yunan kahvesi olarak gecmesi cok dogru gecen yaz yengemler arabayla gitdiler tr ye ve yunanistanda bi yerdemi ne durmuslar türk kahvesi istemisler resmi görmüslerde adamlar nerdeysse kovmuslar ya :KK43:(((((((

paylasimin icin tskler canima.s.

tamam çiçekli etek artık son ümidim ama %20 indirim için panamaya gitmeme gerek yok ayol heryerde %50 ye varan indirimlerle alışveriş yaparım alimallah -tatlicadiarzu- o derece yanee:1closedeyes:

hepinize teeskur ederim arkadaslar,bu arada panamaya gidecekler icin uzucu bi haberim var,anlasmayi benimle yaptilar,bana bedeve hersey,benden guzeli olamiyacagi icin(haklilar tabii:1closedeyes:)diger adaylara hic bakmadilar bile,lülülülülülücok sevdim ben su panamayi canimŞeniz

X