Ilgisini kaybeden erkege hodri meydan demeli miyim?

Lütfen böyle bir konuşma yapmayın.Konuştunuz diyelim hiç bir duygum yoktu yanlış anlamışsın dedi diyelim bu durumda huzura kavuşacak mısımız?kesinlikle hayır.Kafanızda hayali bu konuşmayı yaptık sayın ve öyle devam edin hayatınıza.Bu konuşmayı yaptığınız zaman ilerde olması ihtimal dahilinde olan bir durumu bile yokedersiniz

Lütfen böyle bir konuşma yapmayın.Konuştunuz diyelim hiç bir duygum yoktu yanlış anlamışsın dedi diyelim bu durumda huzura kavuşacak mısımız?kesinlikle hayır.Kafanızda hayali bu konuşmayı yaptık sayın ve öyle devam edin hayatınıza.Bu konuşmayı yaptığınız zaman ilerde olması ihtimal dahilinde olan bir durumu bile yokedersiniz
:KK43: neden yok olur peki o ohtimal?

:KK43: neden yok olur peki o ohtimal?
Şöyle düşünün adam belki kafasında tartıyor düşünüyor.Benim fikrim siz hoşlandığını düşünüyorsanız öyledir oda sizin hoşlandığınızı anladı.Şuan belki arkadaş olarak tanımaya çalışıyor konuşma yaparak akışı bozarsınız adam kafasında acaba formatından hayıra geçer.Kendi adıma hayırı duymaktaysa susmayı tercih ederim.Hayır derse aynı işyerinde huzurlu olmamazsınız.Lütfen beni dinleyin🙏🏼

Şöyle düşünün adam belki kafasında tartıyor düşünüyor.Benim fikrim siz hoşlandığını düşünüyorsanız öyledir oda sizin hoşlandığınızı anladı.Şuan belki arkadaş olarak tanımaya çalışıyor konuşma yaparak akışı bozarsınız adam kafasında acaba formatından hayıra geçer.Kendi adıma hayırı duymaktaysa susmayı tercih ederim.Hayır derse aynı işyerinde huzurlu olmamazsınız.Lütfen beni dinleyin🙏🏼
Acikcasi ben hayira gectigini dusunuyorum bir suredir. Ancak nedenini bilmiyorum. Mesafe koymaya calisiyor gibi. Hani eski davranislarini yok etmeye calisir gibi.

Merhabalar
Uzun suredir disaridan takip ediyorum. Bu konu icin uye oldum.

Is yerinden benden hoslandigini dusundugum bir kisi vardi. Yaklasik iki ay, yok hoslaniyor yok arkadas olarak goruyor diye gecti. Aramizda hic bir sey gecmedi. Son bir aydir da iyice arkadasa bagladi. Hoslandigini dusundurten hareketleri artik hic yok. Suan tamamen arkadas gibi.

Bu benim icime cok oturdu. Diyorum acaba bizden olmaz mi dedi (ki durust olayim cok farkli dunyanin insanlariyiz), benden sinyal mi alamadi da pes etti... Hos, bence ilgilendigimi bariz belli ettim ama.... Belki de baska biri var....

Koskoca kadinim liseliler gibi kaldim ortada. Sacma sapan ilgisini kaybeden erkege nasil davranilir videolari izliyorum. Sonunda delirdim. Planim acik acik "Aramizda bir sey oldugunu dusunmustum, yanildim mi?" diye sormak. Yuksek ihtimal yok oyle bir sey diyecek. O zaman da icimde bir sey kalmasin diye ve ileride "aslinda hoslaniyordu ama korktu" diye kendimi kandiramamak icin, "Madem bu kadar acik konusuyorum, sonunu getireyim. Ben seninle ilgileniyorum, bir ara benimle gercekten ilgilendigini dusunmustum. Yanildim mi?" derim. Yanildin derse ok, yanilmadin derse "Kararina saygi duyuyorum ama bu konuyu kafamda kapatmam icin yardim et. Neden?" desem....

Ne dersiniz kizlar?

Sikinti ayni is yerinde oldugumuzdan sik sik gorecek olmam. Bir de ben gurbetteyim. Tek sosyal cevrem de neredeyse o. Hos bu sosyal cevre artik pek huzur getirmiyor....

Edit: Biz disarida baya bir yemek yedik basbasa. Basta onceleri hep o sorardi cikista yemek yemeyi. Hala daha davet ettigimde geliyor. Insiyatif almiyor artik. Bu arada ortak arkadaslarla yine ayni ortamdan beraber takildigimiz da var. Is ortami dedigimde ofis hayal etmeyin. Doktora ogrencileriyiz.

Edit 2: Uzulerek goruyorum ki salla gitsinde oy birligi var. Ancak sallayip gidemedigim icin bu haldeyim. Bari bir el atin da inat edip konusursam ne diyeyim onu soyleyin. Inat ettim cunku. Konusma taktigi verirseniz sevinirim.
Bence aradaki enerji evrilmiş. Bazen öyle olur ya biri sizin içinizde bir heyecan yaratır ama sizinki saman alevi gibi çabuk geçmiş. Bugün arkadaşlık dışında bir hissiyatı olduğunu ve de sizin konuşmanızla silkenip eski heyecanına döneceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ya arkadaş görmeyi ve kalmayı deneyin ya da büyük bir kaos yaratıp ortamların kaçan elamanı olun. Karar sizin.

bence hiç kendi hislerinizden bahsetmeyin bile, yok saymaya şimdiden başlasanız iyi olur.
hiç kimsenin kıçını kaldırmaya değmez şu dönemde, erkek mi yok? diyeceğim, klişe ama cidden öyle.

Bu tarz durumlarda tam tersi davranmak gerek. Zaten bir şey yoktu ki iki takıldık yemek yedik eee ne var bunda havasına bürünmeniz ve hiçbir sey olmamış gibi davranmanız gerek. Ki zaten böyle😂

Böyle bir konuşma yaparsanız ve büyük ihtimal umduğunuz gibi gitmezse artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Aralar açılacak, ortamda gereksiz bir gerilim olacak, herkes nasıl davranacağını şaşıracak. Adamın dötünü kaldırmak da cabası.

Hikayeyi tecrübe etmiş biri olarak özetleyim size karşı evet ilgisi vardı ama sizden de karşılık alabileceğini görünce ya başlamak istemedi başkaları için avcı politikasına geçti, ya daha iyisi daha iyisi dersinde , ya hiç hoşlanmadı, ego için yem attı ya da yanlış anladınız.
Aynı ortamı paylaşıyormuşsunuz bu hem şans hem şanssızlık. Bence direk konuşmayın sözsüz iletişimi kullanın ortamda beden dili size dönük mü muhabbet nasıl ilerliyor egolu birimi hayattan ne istiyor gözlemleyin. Erkekler sevdiği zaman begendiği zaman iki eli kanda da olsa gene belli eder bariz bi şekilde…
Ama hisleriniz normal kendinizi de suçlamayın sadece bazen sözsüz iletişimi kullanmak daha iyi. Daha az riskli

Hikayeyi tecrübe etmiş biri olarak özetleyim size karşı evet ilgisi vardı ama sizden de karşılık alabileceğini görünce ya başlamak istemedi başkaları için avcı politikasına geçti, ya daha iyisi daha iyisi dersinde , ya hiç hoşlanmadı, ego için yem attı ya da yanlış anladınız.
Aynı ortamı paylaşıyormuşsunuz bu hem şans hem şanssızlık. Bence direk konuşmayın sözsüz iletişimi kullanın ortamda beden dili size dönük mü muhabbet nasıl ilerliyor egolu birimi hayattan ne istiyor gözlemleyin. Erkekler sevdiği zaman begendiği zaman iki eli kanda da olsa gene belli eder bariz bi şekilde…
Ama hisleriniz normal kendinizi de suçlamayın sadece bazen sözsüz iletişimi kullanmak daha iyi. Daha az riskli
Yasima ragmen asiri deneyimsizim. Neler yapabilirim sozsuz iletisim olarak?

Arşa erme potansiyelinin çok yüksek olduğunu bildiğiniz bir insana bence kesinlikle bu tatmin duygusunu yaşatmayın. Adam belki sizle ilgilendi sonra geri çekerek bu kıvama gelmenizi sağlamaya çalıştı. Egosu yüksek insan sonrasında zafer elde etmek için çok olta atabilir. Açılırsanız sanmayın ki ohhh rahatladım olacaksınız. Bu sefer iş yerinde gereksiz yüksek bir tansiyona gireceksiniz.
Erkekler gerçekten istediği bir şeyi yapar, hiç dünyayı umursamaz. Beklemede kalın, yok illa konuşcam diyorsanız lütfen sonucunda üzülmeyin çünkü sonuç belli gibi 🙄

Planim acik acik "Aramizda bir sey oldugunu dusunmustum, yanildim mi?" diye sormak. Yuksek ihtimal yok oyle bir sey diyecek. O zaman da icimde bir sey kalmasin diye ve ileride "aslinda hoslaniyordu ama korktu" diye kendimi kandiramamak icin, "Madem bu kadar acik konusuyorum, sonunu getireyim. Ben seninle ilgileniyorum, bir ara benimle gercekten ilgilendigini dusunmustum. Yanildim mi?" derim. Yanildin derse ok, yanilmadin derse "Kararina saygi duyuyorum ama bu konuyu kafamda kapatmam icin yardim et. Neden?" desem....
Çok cüretkar ve rahatsız edici bir hamle. Hepimiz zaman zaman hoş birilerine 'olur mu acaba?' diye flortvari yanaşmış,zamanla da 'olmazmis' diyip arkadaşa baglamisizdir. Bu sekilde başlamadan biten ilişkiler olabilir insanlar icin. Dile dokulmedigi, fiziksel temas yaşanmadığı için iki insan hayatına arkadaş olarak da devam edebilir...ama bu cümleyi kurarsaniz iş biraz daha değişir. Bosu boşuna köşe kapmaca oynarsiniz falan. Gerek var mı? Bence yok

Bu cesaret degil ama gurursuzluk olur bence. Kisi kendisini bu seviyeye dusurmemeli.iki kisi birbirinden hoslaniyordur barizdir erkek utangac kadin giriskendir tabii ki kadin da senden hoslaniyorum sevgili olalim mi diyebilir. Ama daha kendisinin ne istedigi belli olmayan bir adam icin bu noktaya gelmeye gerek var mi? ‘He is not into you’ filmini izlemenizi tavsiye ederim. Yani gunun sonunda erkekler inanilmaz basit yaratiklardir. Bize karisik sinyal gonderip oyun yapma vs ile pek ilgilenmezler. Bizim iki sayfa yazdigimiz ayrilik mesajlarina ‘ok’ olarak donebilecek canlilarla cok da derine inmeye gerek yok. Cogu Erkek istediyse neleri asip size ilani ask eder. Tek istisna cok cekingen erkeklerdir ama ozunde onlar da cok komplike sayilmazlar sadece ozguvenleri azdir.

X