Ilgisini kaybeden erkege hodri meydan demeli miyim?

Ay oldu arkadasim var hatta. Hatta dun aradim birini. Iki saat bu konuyu anlattim. O soylemem konusunda oy kullandi hatta. Koca koca insanlarsiniz konusabilmeniz lazim boyle seyleri, belli ki kafani cok kurcaliyor, bir seyler olsun istiyorsun dedi.
Ben bir kadın olarak gururlu duran taraf olmayı tercih ederim merak edeceğiniz hiç bir durum yok adam sizi o şekilde görmüyor niye sorup kendinizi kötü hissedeceksiniz ki emin olun cevabı olumsuz olacak ve bu cevap sizi rahatlatmayacak çünkü cevap aslın da belli sizi sevgili olarak görmüyor lütfen bir kadın olarak gururlu duruşunuzu bozmayın kafaya takacak birşey de yok elbet ilginizi çekecek başka biri çıkacak karşınıza

Siz 31 yaşındaymışsınız. Adam kaç yaşında ?

Doktora öğrencisiymişsiniz. İkinizde üniversitenin akademik kadrosunda mısınız ?

O da doktora ogrencisi. O her gun okulda, kadrolu yani. Ben degilim ama olma ihtimalim var yakinda. Suanda hafta bir kac kere gidiyorum diger zamanlar baska yerde calisiyorum.

Adam kaç yaşında ?

Kizlar daha vurmayin :KK70: Tamam belli ki planladigim konusma pek iyi bir fikir degil. Benim korkum deneyimsizligim yuzunden geri ilgimi belli etmeyi basaramadigim icin arkadasa baglamis olmasi. Once hayatinda biri olup olmadigini ogrenecegim. Eger hayatinda biri yoksa, ne yapmami tavsiye edersiniz? Unutup gitme disinda? O son cagre.... Ilgi benim durumumda nasil belli edilir? Nasil yurunur isi cokayyuka cikarmadan?

Universitede kendisiyle yemek yediğim ve iyi anlaştığım sınıf arkadasım 1 sene sonra bana ilgisini söylediğinde benim de ona ilgim oldugunu düşündüğünü ve reddettiğim için çok şaşırdıgını söylemişti.
Oysa gerçekten ona karşı arkadaşlık dışında asla bir his beslememiştim.
O ise bu durumu çok farklı algılayıp bir de beni suçlu çıkarmaya çalışmıştı.
Okulumuzun bir dönem partisi olmuştu oraya da herkes eşli gidiyor diye ben de bu arkadaşıma teklif etmiştim mesela oradan bile bir anlam çıkarmıştı.
Hatta partide başka bir erkek arkadasım dans teklifi etti diye kavga çıkardı benim yanımdaki arkadaşımı ne hakla başka bir erkek dansa kaldırır diye.
Allah'ım düşündüm de çok saçmaydı ya.
Üzerine bir ton kendisinden sitem dinledim.
Fikrim o günden sonra da değişmedi hatta bağımı kopardım.

Kizlar daha vurmayin :KK70: Tamam belli ki planladigim konusma pek iyi bir fikir degil. Benim korkum deneyimsizligim yuzunden geri ilgimi belli etmeyi basaramadigim icin arkadasa baglamis olmasi. Once hayatinda biri olup olmadigini ogrenecegim. Eger hayatinda biri yoksa, ne yapmami tavsiye edersiniz? Unutup gitme disinda? O son cagre.... Ilgi benim durumumda nasil belli edilir? Nasil yurunur isi cokayyuka cikarmadan?
Bu adamın işi olmaz sizinle niye anlamak istemiyorsunuz 6 yaş küçük birde unutup gitme niye son çareymiş takıntılı birisiniz yazdıklarınız normal değil çocuğun Allah yardımcısı olsun keşke sadece açılmakla kalsanız bence asıl film ondan sonra başlayacak reddedilince yani bence açılın reddinizi alın buraya da danışmayın bir daha sizin kafa yapınızda birine tavsiye verilmez ne desek boş çünkü

Siz 31 yaşındaymışsınız. Adam kaç yaşında ?

Doktora öğrencisiymişsiniz. İkinizde üniversitenin akademik kadrosunda mısınız ?

Ay oldu arkadasim var hatta. Hatta dun aradim birini. Iki saat bu konuyu anlattim. O soylemem konusunda oy kullandi hatta. Koca koca insanlarsiniz konusabilmeniz lazim boyle seyleri, belli ki kafani cok kurcaliyor, bir seyler olsun istiyorsun dedi.

O da doktora ogrencisi. O her gun okulda, kadrolu yani. Ben degilim ama olma ihtimalim var yakinda. Suanda hafta bir kac kere gidiyorum diger zamanlar baska yerde calisiyorum.

Adam kaç yaşında ?

Hahahahah linclenecegim yine. 25 yasinda

Sizin 31 , adamın 25 yaşında olmasından farklı bir noktaya takıldım şimdi.

25 yaşında doktora öğrencisi olunuyor muydu ? Lisans programı bittikten sonra ; tezli yüksek lisansın bitmesi ve doktora yeterlilik sınavına girilmesi gerekmiyor muydu ? :KK64:

oha. çocukcağız normal arkadaş olarak yaklaşmış.
ya şu hareketleri erkekler yapsa takıntılı sapık deriz. bırakın çocuğun yakasını lütfen.

Sizin 31 , adamın 25 yaşında olmasından farklı bir noktaya takıldım şimdi.

25 yaşında doktora öğrencisi olunuyor muydu ? Lisans programı bittikten sonra ; tezli yüksek lisansın bitmesi ve doktora yeterlilik sınavına girilmesi gerekmiyor muydu ? :KK64:
Gurbetteyim ben. Tezli bizde iki sene. Burada 1 sene de olabiliyor. Yeterlilik sinavi yok. Bir de Turkiyede'de yeterlilik sinavi doktoranin ikinci yilinda olur.

Bu adamın işi olmaz sizinle niye anlamak istemiyorsunuz 6 yaş küçük birde unutup gitme niye son çareymiş takıntılı birisiniz yazdıklarınız normal değil çocuğun Allah yardımcısı olsun keşke sadece açılmakla kalsanız bence asıl film ondan sonra başlayacak reddedilince yani bence açılın reddinizi alın buraya da danışmayın bir daha sizin kafa yapınızda birine tavsiye verilmez ne desek boş çünkü
Ay ne kadar agresif bir yorum bu boyle

bu mevzular asla açık açık konuşulmaz açık konuşmak kazanağın savaşı kaybetmeltir

Merhabalar
Uzun suredir disaridan takip ediyorum. Bu konu icin uye oldum.

Is yerinden benden hoslandigini dusundugum bir kisi vardi. Yaklasik iki ay, yok hoslaniyor yok arkadas olarak goruyor diye gecti. Aramizda hic bir sey gecmedi. Son bir aydir da iyice arkadasa bagladi. Hoslandigini dusundurten hareketleri artik hic yok. Suan tamamen arkadas gibi.

Bu benim icime cok oturdu. Diyorum acaba bizden olmaz mi dedi (ki durust olayim cok farkli dunyanin insanlariyiz), benden sinyal mi alamadi da pes etti... Hos, bence ilgilendigimi bariz belli ettim ama.... Belki de baska biri var....

Koskoca kadinim liseliler gibi kaldim ortada. Sacma sapan ilgisini kaybeden erkege nasil davranilir videolari izliyorum. Sonunda delirdim. Planim acik acik "Aramizda bir sey oldugunu dusunmustum, yanildim mi?" diye sormak. Yuksek ihtimal yok oyle bir sey diyecek. O zaman da icimde bir sey kalmasin diye ve ileride "aslinda hoslaniyordu ama korktu" diye kendimi kandiramamak icin, "Madem bu kadar acik konusuyorum, sonunu getireyim. Ben seninle ilgileniyorum, bir ara benimle gercekten ilgilendigini dusunmustum. Yanildim mi?" derim. Yanildin derse ok, yanilmadin derse "Kararina saygi duyuyorum ama bu konuyu kafamda kapatmam icin yardim et. Neden?" desem....

Ne dersiniz kizlar?

Sikinti ayni is yerinde oldugumuzdan sik sik gorecek olmam. Bir de ben gurbetteyim. Tek sosyal cevrem de neredeyse o. Hos bu sosyal cevre artik pek huzur getirmiyor....

Edit: Biz disarida baya bir yemek yedik basbasa. Basta onceleri hep o sorardi cikista yemek yemeyi. Hala daha davet ettigimde geliyor. Insiyatif almiyor artik. Bu arada ortak arkadaslarla yine ayni ortamdan beraber takildigimiz da var. Is ortami dedigimde ofis hayal etmeyin. Doktora ogrencileriyiz.

Edit 2: Uzulerek goruyorum ki salla gitsinde oy birligi var. Ancak sallayip gidemedigim icin bu haldeyim. Bari bir el atin da inat edip konusursam ne diyeyim onu soyleyin. Inat ettim cunku. Konusma taktigi verirseniz sevinirim.

Edit 3: Kizlar daha vurmayin :KK70: Tamam belli ki yukaridaki konusma pek iyi bir fikir degil. Benim korkum deneyimsizligim yuzunden geri ilgimi belli etmeyi basaramadigim icin arkadasa baglamis olmasi. Once hayatinda biri olup olmadigini ogrenecegim. Eger hayatinda biri yoksa, ne yapmami tavsiye edersiniz? Unutup gitme disinda? O son cagre.... Ilgi benim durumumda nasil belli edilir?
Bence sizin hoşlandığınızi farkedince geri çekilmiş gibime geldi yazıyı da tamamen okumadım çok uzun🤦‍♀️ okurken kafam karıştı kim kime ilgi duyuyor tam anlamamışta olabilirim neden yorum yapıyorum onu da bilmiyorum yazdık bir kere 🤦‍♀️

X