İlişki Bağımlıları / İnsan Bağımlıları / Terkedemeyenler Destek Grubu - Buraya!!

Kizlar kendinizi sevin. Ayna karsisinda daha cok vakit gecirin. Kendinizle ara sira basbasa kalin. Unuttugunuz icinizdeki kendinizi yeniden kesfetin. Sizin de prensipleriniz, olmazlariniz olsun. Kendinize deger verin. Karsinizdaki de insan, gozunuzde buyutmeyin. Onun sizden farki yok. Giderse gitsin. Unutmayin baska birinin gelmesi icin bunun gitmesi gerekiyordu. Evren boslugu sevmez cunku.

Ben de aynı durumdayım. Nişanlımı hayatımın merkezine o kadar koydum ki 11 ayda, ondan başka arkadaşım ya da görüştüğüm kimse kalmadı. Dünyada sadece o ve ben varmış gibi yaşıyorum çevremde geri kalan herkesi yok sayarak.

Bu da bir yerden sonra hastalıklı düşüncelere yol açmaya başlıyor. Aşırı kıskançlık, aşırı kontrol ve takip etme isteği gibi.

Ben uzun zamandır bu konularda yazılanları takip ediyorum. Sanırım yapılabilecek en iyi çözüm iş, hobi ya da arkadaş edinmek.
Merhaba nasilsiniz? Birbirimize destek olmak icin neler yapabliriz? Uzun suredir yazan olmamis.

Tatlım benimde böyle bir sorunum vardı hemde oyle böyle degil şükür ki aştım ama tabi yıllarımı aldi bu yolculuk böyle bir grupta olmaktan çok memnun olurum cok tanıdık benim için bu konu okuduğum kitapları izlediğim videoları paylasabilirim
Merhaba nasilsiniz? Birbirimize destek olalim neler yapabiliriz bu durumu asmam icin bana yrdimci olabilir misiniz?

Şakın böyle yapma ben bile kendi kendime kızardım ki yanında hiç kalıyor kıskançlığım bide sen evlenmişsin daha ne istiyorsun ben evli oksam mutmelen kıskançlığım kalmazdı , yani kapmışsın işte adama hem korkutuğun şey başına gelir insanın Benim geldi ve kaybettim onu :KK43:
Merhaba nasilsiniz? Birbirimize nasil destek olabiliriz?

Al bendende o kadar kocamda benim bagimli oldugumu düşünüyor.bulunduğum ilcede pek aktif kurs yok.ona isim var bizim tayfa ile gezicez demeyi öyle cok istiyorum ki.bakalım nasıl hismis bu göstermek istiyorum.

Al bendende o kadar kocamda benim bagimli oldugumu düşünüyor.bulunduğum ilcede pek aktif kurs yok.ona isim var bizim tayfa ile gezicez demeyi öyle cok istiyorum ki.bakalım nasıl hismis bu göstermek istiyorum.
Ya bu erkeklerin arkadaslri cok vfali ben anlmiorm.on dakkada onbir kisilik futbol grubu kurup aksam halisaha yapiolar.hicbirinin mi isi yok? Hepsinin mi esleri anlayisli musadeli? Biz mi anormaliz bes arkadasimi arasam besinin de isi var. onlara nasil gosterecegoz
Nasil bir his oldugunu

Ya bu erkeklerin arkadaslri cok vfali ben anlmiorm.on dakkada onbir kisilik futbol grubu kurup aksam halisaha yapiolar.hicbirinin mi isi yok? Hepsinin mi esleri anlayisli musadeli? Biz mi anormaliz bes arkadasimi arasam besinin de isi var. onlara nasil gosterecegoz
Nasil bir his oldugunu
aynen dedigin gibi insallah cok istiyorum göstermek.benim kankalar da tasindigimiz sehirde kaldi. Araya uzak mesafe girince olmuyor.buradakiler çocukluk dan arkadas taniyan yok.tanitsan da kanka olacak kadar içleri ne almiyorlar.hemde baya yaslari ufak benden istesem de olmuyor

Merhaba nasilsiniz bana destek olur musunuz?

Mrb cnm hamd olsun iyim siz nasilsiniz hayirli bayramlar :KK200: tabiki elimden geldi kadar seve seve yardimci olmak isterim sevemek sevilmek kizaknmak kizkanilmak guzel birsey ama hersey dosunda oldu surece bu dosu astiniz zaman ilk once kendinize sonra karsindakinize zarar verisiniz ve bir sure sonra yorgun ve mutuz olursunuz hem siz hem karsi taraf buna gerek yok hayatinizin tadini cikartin kendinizi yormadan uzmeden hersey kafada bitiyor nekadar cevreniz olsun olmasin fark etmez bu yonde birseyler degistirmek istiyorsaniz yaptiniz butun bagmlilinizi bicak keser gibi birakicaksiniz hayatinizin merkesinde sadece siz olucaksiniz sizle ayni yollda yurumek isteyen herkes bir hersekilde yaninzda olur zaten fazla deger verdiniz zaman kendinizden odun vermis olursunuz ve sonunda cok aci cekersiniz bagimilik yaptiniz seyleri yerine kendinize zaman ayirin alisverise cikin kitap okuyun spor yapin kurslara katilin cevrenizde yardima ihtiyaci olanlara yardim edin okadar cok seyler varki yapicak hayata kendinize iyi gelicek olan unutmayin siz iyi ve mutlu oldunuz surece ailenizi iyi ve mutlu edersiniz ilk once siz mutlu olucakiniz ki ailenizde mutlu olsun neden hayatinin onca guzeliklerine gozleriniz kapayip sadece bir bagimlila odakli kalasiniz ki gecen zaman birdaha geri gelmicek ve bu dunaya bir sefer geliyoruz ona gore yasayin mutlu olun mutlu edin umarim az birsey de olsa yardimci olabilmisimdir turkcem icin ozur fazla bir turkcem yok elimden geldi kadar yazmaya calistim :KK200:

aynen dedigin gibi insallah cok istiyorum göstermek.benim kankalar da tasindigimiz sehirde kaldi. Araya uzak mesafe girince olmuyor.buradakiler çocukluk dan arkadas taniyan yok.tanitsan da kanka olacak kadar içleri ne almiyorlar.hemde baya yaslari ufak benden istesem de olmuyor
Calisiyormusunuz.isyerinde arkadas edinmek daha kolay benim de isyerinde bir arkadasm var ama benden 8-9 ys kucuk:KK43: arkafaslari her aksam bir ortamdalar muzikler eglenceler ben cocukluyum onlara ayak uydurmam imkansiz:KK43: kankamla ise (isterinden) doumdan beri gorusmuyorum cnku dogumumua evime gekmedi.e nasil arkadasedinicez dediginiz gibi cocukluk arkadaslari da farkli sehierde

Calisiyormusunuz.isyerinde arkadas edinmek daha kolay benim de isyerinde bir arkadasm var ama benden 8-9 ys kucuk:KK43: arkafaslari her aksam bir ortamdalar muzikler eglenceler ben cocukluyum onlara ayak uydurmam imkansiz:KK43: kankamla ise (isterinden) doumdan beri gorusmuyorum cnku dogumumua evime gekmedi.e nasil arkadasedinicez dediginiz gibi cocukluk arkadaslari da farkli sehierde
iş arkadaşları sidik yarışında ve sadece is .Yeri sınır lari içinde arkadaşlar dışarı da kimse kimseyi tanimiyor gibi

X