ilişki çok uzun sürüyor

merhaba kızlar. Günün birinde buraya dert yanacağım, hele ki bu sebepten yanacağım hiç aklıma gelmezdi. Eşimle 5 aydır evliyiz. Güzel bir ilişkimiz vardı, ta ki son haftalara kadar. Eşime bir şey oldu,ne oldu ben de bilmiyorum ama sevişmemiz o kadar uzun sürüyor ki dayanamıyorum. Artık rahmim çok ağrıyor. Hep müzik çalar arka planda bizim, " 10 15 şarkı geçtik bu sefer" şeklinde kendiyle yarışıyor adeta. Önceden hiç böyle değildi, her şey tadında bitiyordu. Fakat şimdi artık bitsin şeklinde dua ediyorum resmen :KK43: her şeyin fazlası gerçekten zarar.. artık sevişmek çok zor geliyor.
Bunu kalbini kırmadan nasıl söyleyebilirim? böyle bir şey yaşayan var mı
Ne tür şarkılar dinliyorsunuz bizde dinleyelim 🤣

"Eleştiri sandviçi" denilen bir şey var, onu yapın.
İki onaylayıcı yorum arasına, bir eleştiri.
"Hayatım seni çok seviyorum ve beni yatakta çok mutlu ediyorsun, sadece biraz süreyi kısaltırsak ben daha rahat edeceğim, sen zaten muhteşemsin sana komaz 😂" şeklinde siz kendinize göre uyarlayın 😬
Şu adamlari da cocuk gibi hep pohpolamak zorunda olmak sadece benim mi canımı sıkıyor, ugraşıp duruyoruz onlarin bu kadar ince dusunceli olduklarini hic sanmiyorum

tarkandan geccek sarkısını acın arka arkaya dinleyin belki dayanma gücünüzü arttırır :)) çok pis kalpli değilim ama buram buram bıyık kokusu var bu konuda
Bir derdimi paylaşıyorum, zaten bi gün buraya yazacağım aklımın ucundan geçmezdi. Kırıcısınız..

Acik acik konusun neyden cekiniyorsunuz ki? Caniniz aciyor otesi var mi?

X