ilişki çok uzun sürüyor

bloom98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
11
15
25
merhaba kızlar. Günün birinde buraya dert yanacağım, hele ki bu sebepten yanacağım hiç aklıma gelmezdi. Eşimle 5 aydır evliyiz. Güzel bir ilişkimiz vardı, ta ki son haftalara kadar. Eşime bir şey oldu,ne oldu ben de bilmiyorum ama sevişmemiz o kadar uzun sürüyor ki dayanamıyorum. Artık rahmim çok ağrıyor. Hep müzik çalar arka planda bizim, " 10 15 şarkı geçtik bu sefer" şeklinde kendiyle yarışıyor adeta. Önceden hiç böyle değildi, her şey tadında bitiyordu. Fakat şimdi artık bitsin şeklinde dua ediyorum resmen :KK43: her şeyin fazlası gerçekten zarar.. artık sevişmek çok zor geliyor.
Bunu kalbini kırmadan nasıl söyleyebilirim? böyle bir şey yaşayan var mı

Uzun süren sıkıcı olur bence de oda ayrı bir hastalık bu ara da hep mi oyle. Ne erkeni iyi ne geçi😵‍💫 konusabilirsin çok sık yapılıyorsa bide sıkıcı yanee.

Sanırım bu durum yaptıkça daha sıklaşan bir durum açıkça rahminizim zedelendiğini söyleyebilirsiniz ya da surat ifadeniz ile deneyin bir dönem bende de oldu eşime seninle ilgisi yok fakat biraz zorluyor dedim aksi halde uzaklaşırsınız

Tat çıkaracak bir şey yok ki, ilişki ritimle alakalı. Sen gelmeden o bosalirsa, sen mental olarak oyundan çıktığın halde o debelenmeye devam ederse ne keyfi kalır ki?
Bence bitirmek istediğin zaman öncesinde biraz fake at, hadi hadi falan diye 😅 sonra bir orgazm taklidi yapıp yana kay. Nefes nefese falan. Devam etmek isterse de katilma , senin için yeterli olduğunu ima et.
Her şeyin ederi karar, seksin bile fazlası amelelik bence 😅 bir de Playlist saymış. Kime neyi ispat ediyor acaba? Ben uyuz olurum kadını düşünmeden kendi zevkine bakan erkeklere. Kendim için de asla izin vermem.

15 şarkı ne alev mi ay kaset mi çıkartacak? Darbeli matkap mı bu? Hiç yorulmuyor mu? Hadi onu geçtim aşırı git gele senin vajinan kuruyup acımıyor mu? Canın yandığında şöyle eliyle devam etsin.

Kalp kırmakla ne alakası var ki bu süre benim için biraz fazla uzun diyeceksiniz bu kadar. Yani bu karşılıklı yaptığımız bir paylaşım sadece bir kişinin belirlediği çerçevede ilerleyemez. Onun canı 1,5 saat sevişmek istiyor diye eğer zevk almıyorsanız buna katlanmak zorunda değilsiniz.

Bi süre sonra sürtünmeden kaynaklı canım yanıyor diyin, ben orgazm olduktan sonra bir süre ara vermem gerekiyor diyin bir sürü şekilde söyleyebilirsiniz bunu.

merhaba kızlar. Günün birinde buraya dert yanacağım, hele ki bu sebepten yanacağım hiç aklıma gelmezdi. Eşimle 5 aydır evliyiz. Güzel bir ilişkimiz vardı, ta ki son haftalara kadar. Eşime bir şey oldu,ne oldu ben de bilmiyorum ama sevişmemiz o kadar uzun sürüyor ki dayanamıyorum. Artık rahmim çok ağrıyor. Hep müzik çalar arka planda bizim, " 10 15 şarkı geçtik bu sefer" şeklinde kendiyle yarışıyor adeta. Önceden hiç böyle değildi, her şey tadında bitiyordu. Fakat şimdi artık bitsin şeklinde dua ediyorum resmen :KK43: her şeyin fazlası gerçekten zarar.. artık sevişmek çok zor geliyor.
Penis ilişki sırasında rahme kadar ulaşamaz, vajinanızdır tahriş olan.
Açıkça söyleyin "hayatım benim canım yanıyor, biraz kısa tutalım" diye. Bunda kırılacak bir şey yok.

• Beğen
Reactions: The
Ağrıyan vajinanız olmasın?

X