İlişki yapmaktan kaçıyorum

Aynen. Şu an beni biri seviyor. Eskortlarla beraber olmuş ama bekaret onun için çok önemliymiş. Bak bak bak. Ben bakire değilim ayrıca çok rahat biriyim uzak dur benden dedim. Seni böyle de kabul ediyorum diye kaç kere yalvardı. Annesini arattı şaka gibiler. Ama bekarete önem vermesi soğuttu cidden. Çünkü hakkı yok
Ay aynen işte erkek kafası. Benim eskortlarla beraber ölmüş birini midem almaz iyi yapmışsınız. Bende bakireyken bile buna önem veren biriyle olmak istemezdim.

işten eve gidilerek yaşanamıyor mu acaba bir süre?okuyamadığı kitapları okuyabilir filmleri izleyebilir yeni bir hobi edinir.saatleri uyuyorsa belediye kurslarına katılır.değişik yemekleri öğrenmeye çalışır örgü örer yeni bir dil öğrenir.yani o bölgeden ayrılana dek de yapacak şeyler bulunabilir.ha bu arada yaşam tarzına saygı duyan aynı kafada bir adamla tanışırsa da ilişkiye başlar.insta vs de aktif olmaya birilerini eklemeye vs ne gerek var?belli ki orası sık sık birileriyle tanışılacak görüşülecek bir yer değil.süre dolunca daha rahat şehirlerden birine tayin ister olur biter.
Ben zaten birçok sosyal etkinlik yapıyorum. Kurslara gidiyorum, spora gidiyorum , gezmeye gidiyorum, farklı gruplardan arkadaşlarım oluyor. Yalnız güzel bir hayatım var. Ama tayin istesem bile doğudan doğuya ancak benim için

Sadece karşısındaki erkeğin hakkında kötü düşünmesi önemli değil. Ama buralarda ad çıkarma durumu var maalesef. Esnafından diğer öğretmenlere, herkes rahatsız edebilir duyulursa. Burada sevgilisi varsa bir kızın bugün onla yarın benle olur anlayışı var. Ya bekarsındır, bakire değilsen onlara açık olmak zorundasın. Çünkü “kusurlu” halinle seni kim ne yapar, onlara mecbursun. Metres kuma yapmak ister buradakiler seni. Ya evli ya da nişanlısındır, bir tek bu durumda bakire olmaman normaldir, nişanda da imam nikahı yapılıyor buralarda. Sevgilin varsa, birileriyle sevgili oluyorsan yandın. Rahat bırakmazlar. Ben bunları önceden bildiğim için, (bildiğim değil de öngördüğüm için diyeyim yoksa atanana kadar hayatta buraları gelip görmüşlüğüm yok, Antalyalıyım) erkek arkadaşımı herkese eşim diye tanıttım. Bir tek okuldakiler nişanlı diye bilir, onların da kimliğime erişimi var, bekar olduğum kabak gibi yazıyor diye :KK70:. Ona rağmen peşime takılanlar, rahatsız edenler gırla.
Ben buradaki ahlaksızlığı hiçbir yerde görmedim adamlar 18 yaşında evlenip en az 6-7 çocuk yapıp karısını genç kizlarla aldatıyor. Metres çok yaygın. Karısı hasta diye 2.yi alan çok yaygın.Cumadan cumaya namaza gidip ağzından Allah lafını düşürmeyen ama hayvanlara zarar veren kadınlara laf atan hacı hoca kesimi çok.

Bence kaygılarınızda haklısınız. Özgür olmak istiyorsunuz ancak çevreniz, aileniz, ülke buna hazır değil bu gerçeği kabullenmek lazım. Bakire olmadığınız duyulursa karşılaşacağınız tepkileri de tahmin ediyorsunuz. Sırf bu nedenlerle farklı bir hayat yaşamaya çalışmayın, yine istediğiniz gibi yaşayın ancak hayatınıza aldığınız kişilerin gerçekten sizin gibi düşünüp düşünmediğinden emin olmalısınız. Çünkü sorun etmediğini söyleyip sırf beraber olmak için ilişkiyi sürdüren, sonra da bakire bir kızla evlenmek istediğini söyleyen o kadar çok karaktersiz var ki. Bence ayırt etmek çok zor
afganistandan hallice türk toplumunda -mış gibi yapmak zorunda bırakılmak gerçekten üzücü
en güzeli kendi kabuğuna cekilmek
etrafında zihninde tabuları olmayan aydınlık fikirlere sahip kız /erkek birkaç arkadaş dost biriktirmeye çalışmak
öteki türlü ruhsal çöküntüler yaşıyorsunuz
daha dün yozgatlı cocukluk arkadaşımla tartıştım
bıkkınlık gelmişti ataerkil düşüncelerinden kayınvalideyle aramı iyi tutmazsam boşanacaģımı uyarmalarından erkeğe hizmet etmeyi bana öğüt vermesinden v.s
hiçbir açıklama yapmadan heryerden sildim engelledim

Ben buradaki ahlaksızlığı hiçbir yerde görmedim adamlar 18 yaşında evlenip en az 6-7 çocuk yapıp karısını genç kizlarla aldatıyor. Metres çok yaygın. Karısı hasta diye 2.yi alan çok yaygın.Cumadan cumaya namaza gidip ağzından Allah lafını düşürmeyen ama hayvanlara zarar veren kadınlara laf atan hacı hoca kesimi çok.
Anadolu irfanı işte

Sadece karşısındaki erkeğin hakkında kötü düşünmesi önemli değil. Ama buralarda ad çıkarma durumu var maalesef. Esnafından diğer öğretmenlere, herkes rahatsız edebilir duyulursa. Burada sevgilisi varsa bir kızın bugün onla yarın benle olur anlayışı var. Ya bekarsındır, bakire değilsen onlara açık olmak zorundasın. Çünkü “kusurlu” halinle seni kim ne yapar, onlara mecbursun. Metres kuma yapmak ister buradakiler seni. Ya evli ya da nişanlısındır, bir tek bu durumda bakire olmaman normaldir, nişanda da imam nikahı yapılıyor buralarda. Sevgilin varsa, birileriyle sevgili oluyorsan yandın. Rahat bırakmazlar. Ben bunları önceden bildiğim için, (bildiğim değil de öngördüğüm için diyeyim yoksa atanana kadar hayatta buraları gelip görmüşlüğüm yok, Antalyalıyım) erkek arkadaşımı herkese eşim diye tanıttım. Bir tek okuldakiler nişanlı diye bilir, onların da kimliğime erişimi var, bekar olduğum kabak gibi yazıyor diye :KK70:. Ona rağmen peşime takılanlar, rahatsız edenler gırla.
Ordan kurtulmaya bakın o zaman.
Hangi devirde yaşıyoruz ya.
Ayrıca genç kızları da kaçırıyorlar olay bekaret değil bence
15 yaşında çocuğu kaçıran sapıklar var.
Doğu çok kötü bir yer.
Arabistan bile emin olun daha modern olmuş.
Devlet memuru yani öğretmen asker vs taciz ediyorsa şikayet edin ayrıca.
Mecbur diye bir şey yok.
TC yaşıyorsunuz biraz hakkınızı arayın.
Böyle nasılsa bu diye kabul ettiğiniz için bu insanlar cesaret buluyor.

hele ki bu ifadeniz ". O noktada a pardon ben bakire birini istiyorum görüşmeyi keselim diyecek erkek var mıdır?" yahu olmaz mı sürüsüyle! hatta "bakire değilsen iyiymiş yatalım, sonra ben gideyim"....diyecek olan o kadar çok ki
Bu ifadeniz yazdığımı anlamadığınız anlamına geliyor. Bakirelik, ilişki muhabbeti geçiyorsa adam zaten ağzından girer burnundan çıkar bir şekilde cinsellik yaşar o kadınla. Saf saf yalnız ben ilişki yaşadım sorun olur mu diyen kadını gören erkek maden bulmuş gibi sevinir. Hem ilişki yaşamaya açık hem de saf ben bunu kullanırım der yani

Cinselliği yaşayan ve yaşamayan arasındaki bu karşılıklı küçümseme de normal değil. Cinselliği evlenene kadar beklemek, bekarete önem vermek eski kafalılık değil, buna açık olmak da modernlik değil. Dini yönden olursa olsun herkesin farklı bir nedeni var. Cinsel açlık bastırılmaktan da gelmiyor aslında, yetiştirilmeden, sana büyü kız alacağım demekten geliyor. Kadınlara değer vermeyen amerikalı da olsa aklı fikri seks ve deneyimlerini överek konuşmaktan öteye gidemiyor. Şuan tecavüze uğrayan ve sonrasında resimleri paylaşılan cyber zorbalığa uğrayan kızlar ve erkekler var.

Asıl sorun çocukların yetişirken kendine ve karşıdakine saygı duyulmasının öğretilmemesi. Kadına, bedenine saygı duyulan bir yerde bu problemlerin daha az yaşanacağına inanıyorum.

sen yaz ben beğenirim
Cinselliği evlenene kadar beklemiyorlar ki
Zara birşey olmasın diye herseyi yapıp bakireyim diyor çogu kadın bu ülkede.
Nişanlısıyla bile sevişip bekarete gelince olay orda duruyorlar yani neyin bekareti
Hiç bir şey yaşamamış insana saygı duyarım da diğer iki yüzlülere saygım yok
Bi yürüsün gitsinler ya

Ordan kurtulmaya bakın o zaman.
Hangi devirde yaşıyoruz ya.
Ayrıca genç kızları da kaçırıyorlar olay bekaret değil bence
15 yaşında çocuğu kaçıran sapıklar var.
Doğu çok kötü bir yer.
Arabistan bile emin olun daha modern olmuş.
Devlet memuru yani öğretmen asker vs taciz ediyorsa şikayet edin ayrıca.
Mecbur diye bir şey yok.
TC yaşıyorsunuz biraz hakkınızı arayın.
Böyle nasılsa bu diye kabul ettiğiniz için bu insanlar cesaret buluyor.
Direkt beni rahatsız eden olmadı, ben kendimi hep evli olarak tanıttım. Olsa şikayet de ederim. Çevremden çok duyuyorum. Buranın zengin esnafları arasında da bekar öğretmenlerin kirasını vs ödeyip metresi yapanı çok duyuyorum.

Aynen. Şu an beni biri seviyor. Eskortlarla beraber olmuş ama bekaret onun için çok önemliymiş. Bak bak bak. Ben bakire değilim ayrıca çok rahat biriyim uzak dur benden dedim. Seni böyle de kabul ediyorum diye kaç kere yalvardı. Annesini arattı şaka gibiler. Ama bekarete önem vermesi soğuttu cidden. Çünkü hakkı yok
Eskortçu heriften korkarım şahsen. Bir kadının aklını çelip gönlünü alıp ruhuna inip bir şeyler yaşamak yerine kolayına kaçıp para veren biri, ıyyyy. Uzun zamandır kadınlarla iletişimi bu şekilde, para ver seks al, rezillik. Korkunç. Cybh 'den bahsetmiyorum bile.

Öyle sanın… her işi yapıyorlar sizin gibi kafasında bir düşünce olduğundan yargılanacağını düşündüğünden yaptıklarını söylemiyorlar.
Az çok siz de aynı yargılara sahipsiniz ki (geçmişte beraberlik yaşamanız değiştirmez) yargılanırım gözüyle bakıyorsunuz.
Aynen eylemler başkaaa düşünce başka. Madem sevmek sevilmek güzel ben böyle mutlıuyum diyosun karşımdaki ne der diye düşünme. Kız oğlan kız istiyosa öylesini bulsun:) ayrıca bi insanın flört döneminde anlaşılır bence tutucu olup olmadğı. Ki artık insanlar takılmyıo eskisi gibi böyle düşüncelere.

erkekler yaparken iyi, kadinlar yaparken tü kaka!
hic anlamiyorum bu kafayi!
erkekler hala bu kafayla yetisiyor. bunu da aileden ögreniyorlar sonucta.
daha sonrada arkadaslari, toplum vs. bunu empoze ediyor.
modern gibi görünen, ileri görüslüyüm diyen herkes aslinda geri kafali, bunu bizzat yasayip ögrendim.
izmirliyim deyipte "bakire olsan iyidi" deyip kendi 1000 kisiyle iliski yasamis adamlar var.

işten eve gidilerek yaşanamıyor mu acaba bir süre?okuyamadığı kitapları okuyabilir filmleri izleyebilir yeni bir hobi edinir.saatleri uyuyorsa belediye kurslarına katılır.değişik yemekleri öğrenmeye çalışır örgü örer yeni bir dil öğrenir.yani o bölgeden ayrılana dek de yapacak şeyler bulunabilir.ha bu arada yaşam tarzına saygı duyan aynı kafada bir adamla tanışırsa da ilişkiye başlar.insta vs de aktif olmaya birilerini eklemeye vs ne gerek var?belli ki orası sık sık birileriyle tanışılacak görüşülecek bir yer değil.süre dolunca daha rahat şehirlerden birine tayin ister olur biter.

Mesajı başkasına yazacaktın sanırım 🥰 ben de aynı şekilde düşünüyorum. İnsanın hayatında birisi olmadan da bir süre yaşamasına hiç bir gariplik yok. Sakince hayatı kurmak, hayatına bakmak en güzeli şu aşamada.

Direkt beni rahatsız eden olmadı, ben kendimi hep evli olarak tanıttım. Olsa şikayet de ederim. Çevremden çok duyuyorum. Buranın zengin esnafları arasında da bekar öğretmenlerin kirasını vs ödeyip metresi yapanı çok duyuyorum.
Metres zorla mı yapmış.
Demek alan razı satan razı.
Sizin dediğiniz farklı bir şey.
Bakire değilsin nasıl olsa benle de birlikte olucaksın deyip taciz etme.
Üstelik bunu memur kesimde yapıyor diyorsunuz.
Söylediğiniz çok farklıydı .
Öğretmene ev tutmuş adam zorla mı tutmuş.
Memur maaşı yeterli gelmeyip evli barklı adamlarla yaşayan kadın zorla mı yaşıyor?
Ne alakası var yani.

Metres zorla mı yapmış.
Demek alan razı satan razı.
Sizin dediğiniz farklı bir şey.
Bakire değilsin nasıl olsa benle de birlikte olucaksın deyip taciz etme.
Üstelik bunu memur kesimde yapıyor diyorsunuz.
Söylediğiniz çok farklıydı .
Öğretmene ev tutmuş adam zorla mı tutmuş
Musallat oluyorlar genelde. Bazı öğretmenler bunu yaptığı için hepsi yapabilir sanılıyor yani.

Musallat oluyorlar genelde. Bazı öğretmenler bunu yaptığı için hepsi yapabilir sanılıyor yani.
Musallat falan olan olursa şikayetçi olursun .
Görev yerini bile değiştirirler Afganistan değil burası.
Mahalle baskısı var buna birşey diyemem.
Ama susup oturursan hakkını aramazsan tepeme binerler.
Öğretmen arkadasım yıllarca Güney Doğu da yaşadı ve boşanmış bir kadındı.
Hiç duymadım böyle şeyler valla.
Memur kesimle arkadaslik yapardu.
Ama hakkınızı arayın mutlaka.
Esnaf tayfayla da konuşmayın bile.
Çiçek miçek yolluyorlarmış hemen polise haber verin.
Çiçek yollamak da taciz.
Tanımıyorsun etmiyorsun kim bunlar çiçek böcek yolluyor

X