İlişkide boyun önemi nedir?

Bir söz var "seni bir kere gulumsetebilmis bir şey için asla pişman olma."
Seni gulumsetebiliyorsa, sana iyi hissetiriyorsa bence herşeyi bir kenara at.

Varmı yok mu emin değilim ama erkekler ters orantılı bu işler diyordu lisede serseri olan sınıftaki bazı erkekler hocanın biri çok kısa diye dalga geçerlerdi o zaman duymuştum birisi olum boyu kısa olanın bilmem neyi büyük olurmuş demişti bilemicem artık ne çıkarsa bahtına

Amaaan milletimiz herşeye konuşur yakışmıyor vs der dururlar da kime ne sen kendi hislerine bak boy evlilikte bi perde asmaya yarıyor sanırım onunda kolayı var bi merdiven alırsın eve olur biter önce duygular önemli dış görünüş boy vs önemsiz sana kendini özel hissettiriyor seninle ilgilenip mutlu ediyorsa varsın kısa boylu olsun çerez gibi adam işte daha ne istersin ki tadından yenmez

Ben de tam tersi şey diye düşünüyorum.
Çok uzun olan insanlarda nasıl kol , bacak uzantasisi da uzun oluyor; ama kısa hatta daha kısa insanlarda haliyle kolu, bacağı, parmaklari dahi normal insan göre kısa oluyor.. öyle olabilir bilemedim.

Eşimle ayni boydayiz 1.73 bana sorarsan benden uzun bi esim olmasını isterdim ama boydan sebebte eşimden vazgeçmedim çünkü verdiği ilgi sevgi ve en önemlisi saygı aratmıyor çokta öyle boyu posu. Herkesin aslında eksiği vardır bunu başka bir yönüyle kapatır .

Valla bu işler belli olmuyor ya ama onlar öyle diyince bende dikkat ettim de gerçekten hocanın pantolonun ön tarafı çok şey duruyordu haklı olabilirler yani

Valla bu işler belli olmuyor ya ama onlar öyle diyince bende dikkat ettim de gerçekten hocanın pantolonun ön tarafı çok şey duruyordu haklı olabilirler yani
Eşim benden uzundur maşallah o konuda sıkıntım da olmadı ordan tahmin yuruttum
Ama doğrudur belli olmaz. Kapalı bir kutu.

Senden cok kisa olsa yine belki derdim ama boylarınız ayniymis ne sıkıntı olacak. Ben 161 im eşim 168. Tam boyu boyuma huyu huyuma onemli olan iliskinize verdigi değer, sana davranışı, karakteri vs..

Eşim benden uzundur maşallah o konuda sıkıntım da olmadı ordan tahmin yuruttum
Ama doğrudur belli olmaz. Kapalı bir kutu.
Aynen öyle ne çıkarsa bahtımıza benim kocamın boyu ortalama oldugu için tam bi tespit yapamıyorum olan da bana yetiyor fazlasında gözümüz yok

Eşimle aramızda çok boy farkı yok 35 cm ancak. Gayet iyiyiz bir sıkıntı yok,hiç olmadı da.

Çok teşekkür ederim ya insanlar çok fesat gerçekten, ben kötü düşünsem kendime saklarım ama çat çat her şeyi yüze söylüyor millet işte
Evet maalesef öyle..
Aldırış etmeyin insanlar takdir etmeyi bilmiyorlar artık her şeye bir kulp bulmak adetimiz oldu boyu sizden uzun olsaydı o zamanda kilosuna bir şey derdi oda olmasaydı saçına başına vs. Mutlaka bir şey çıkardı yani.

Çok hoşuma giden bir yorum daha... bir de siz uzun boylusunuz kadın olarak, isteyebilirdiniz yani 180 bir eş, bravo. çok doğru. Mutluluklar dilerim :)

Arkadaşının sevgilisi var mı onun boyu kaç. Kime ne ? Eşime laf soyletmem ben olsam sevgilime. Ben begendikten sonra ne onemi var. Neyse ne yani önemli olan işlevi
sevgilisi yok, flörtü var, kendinden 2 yaş küçük ve tipsiz ayıptır söylemesi ama çok uzun :d bende söyletmiyorum ama burda tanımıyorsunuz diye konuşabiliryorum :d

Eşim benden 3-4 cm uzun sadece. Aslında kısa olan o değil, uzun olan benim belki de. Boyum 176-77
Çok sorun etmiyorum ama çekimlerde ayağının altına yükselti koyduklarında çok morali bozulmuştu.
Takılma ya, mühim olan anlaşmak.

Aranızdaki uyum bu kadar güzelken neden böyle şeylere takılıyorsunuz ki? Kimin ne diyeceği ne düşüneceği hiç umurunuzda olmasın. Keyfinize bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…