ilişkide sürekli problem çıkartan taraf olmak:?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gerçekten destek alın , hemen konuyu birkaç eleştiri ile sildiniz kaldı ki size kötü manada yapılan bir eleştiri değildi arkadaşların yaptiklarI

19 yaşındaki aklınla, fikrinle 27 28 yaşında inan aynı olmuyorsun. Şimdi böyle şeyler tutkulu aşk, kopamayız birbirimizden, problem yaşasak da yine birlikte olacağız gibi geliyor ama 21 yaşında evlenmiş boşanmış biri olman çok daha olası. Olgun, akıllı biri olunca belki senelerce götürebileceğin bir ilişkiyi kaprislerle, sorunlarla inan taşıyamazsın. Bir noktada da patlar. Çevremde onlarca gördüm. Ya kendini değiş ya da zaten bitecek…
TEŞEKKÜRLER TEŞEKKÜRLER İLGİLERİNİZE

Canım bence bir destek al psikoloğa git sana çok iyi gelir. Hayatında kim olursa olsun mükemmel bile olsa sorun yaşarsın evlenmeden bu sorunlarından kurtul. Ben de benzer durumlar yaşadım evlendim daha çok sorun yaşadım keşke evlenmeden psikoloğa gitseydim diyorum.
Alıntı yaptığınız için teşekkür ederim. ❤️❤️❤️ Konuyu silmiş de konu sahibi. Neyse, o konu geri gelecek.

Konu sahibi, umarım adamcağız sizden kurtulur, çekilecek dert değilsiniz.

19 yaşında olduğu için aileyle görüşüyor zaten. 25 olsa ne alaka ben niye senin ailenle görüşeyim derdi.
ya çok teşekkür ederim değerli eleştirileriniz yorumlarınız yardımlarınız için konunun daha fazla uzamasını istemiyorum bu kadar eleştiri yorum geleceğini bilseydim hiç ama hiç açmazdım konuyu

Bu kadar tribi çektiğine göre muhtemelen kendi yaşıtı kadınlar ona ilgi göstermiyor. 19 yaşındaki kızı idare etmek daha kolay geldiği için çocuksu triplerine de ses çıkarmıyor.
Ben de saf bir aşk oldugunu düşünmüyorum. 25 yasindaki koca kazık, 17 yaşındaki kiza nasil yaklasir?

ya çok teşekkür ederim değerli eleştirileriniz yorumlarınız yardımlarınız için konunun daha fazla uzamasını istemiyorum bu kadar eleştiri yorum geleceğini bilseydim hiç ama hiç açmazdım konuyu
Silmişsin zaten ama burda konu silmek bir işe yaramaz maalesef. Konu geri gelir sen banlanırsın.

Doğru düzgün yorum gelmemiş ki konuna, hangi bu kadardan bahsediyorsun? Üç tane yorumla bu hale geldiysen insan içine çıkmaman gerekir cici kız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X