İlişkide yada flörtte şu insandan asla olmaz dediğiniz tiplerin özelleri nelerdi ?

Evet bende erkek seciyorum herkesle olmam yani

Yani buna ultra gülücük atıyorum rainycan en son internet apaçileriyle takılmıyor muydun:))))) Allah affetsin ama şöyle yağız bir Kürt delikanlısı gelse, rainy seni çok beğeniyorum .ok mutlu edicem dese bence bohçanı alır gidersin

Ben toplu kalabalık ordu gibi yaşamamayı sevmiyorum. Sürekli iç içe oluyorlae kişisel sınır yok bende tercih etmezdim

Tecrübelerimizi paylaşalım. Hangi tarz insanlara karşı dikkatli olalım. Başta önemsiz gördüğünüz ancak keşke es geçmeseydim dediğiniz sorunlar nelerdi ?
Egosu cok düşük, egosu cok yüksek, fazla iltifat eden, dış görünüş zaafi olan, para konularını cabuk konusan, bundan hava atan, trip atan, cinsellik konusmak isteyen, ilk bulusmada coşan yanii evlilik su bu konuşan, tam evlenilecek kizsin tarzi cümleler kuran... Ay düşündükçe kusasım geliyor. Bunlardan uzak dur bacim. Kaliteli erkek kendini belli eder zaten. Ha birde ana kuzu, aşırı aileci erkek:)

18-21’li yaşlarımda tek dikkat ettiğim çekim hissedip hissetmediğimdi. Yaşım ilerledikçe ve tecrübe kazandıkça “kendi yapıma göre” bana uygun olanları ve olmayanları anlamaya başladım. Böyle madde madde listelemek anlamsız çünkü her insanın anlaşabileceği kişilik yapısı farklıdır. Mesela ben prensiplerini topluma göre oluşturan insanlarla anlaşamam, içsel prensipleri olmalı. Fazla kuralcı, spontane olamayan kişilerle yapamam ve ayak uyduramam. Pasif agresif yani bir şeye kırıldığında bunu ifade etmek yerine küserek, geri çekilerek anlaşılmaya çalışan biriyle olamam. Arkadaşlarını önceleyen, ilişkiyi önceliği olarak görmeyen biriyle olmaktan zevk almam. İlişkide en önem verdiğim şey zevkli iletişim. Her şeyi konuşabilmeliyim her konu üzerine espri yapabilmeliyiz ve altında anlam aramamalıyız. Sen şöyle dedin bunu mu ima etmeye çalıştın tarzı şeylerden hiç hoşlanmıyorum. Bunların yanı sıra her insan için ortak olan şeyler var tabii ki ama onları saymaya gerek bile yok bence. Yani bir zahmet yalancı olmasın ya da tek gecelik ilişki yaşamaktan bel soğuğu olacak raddeye gelmesin zaten.

Eskiden madde geçmişi varsa olmaz, asla geçmişte kalmıyor.
(Kınamayın 19 yaşındaydım, düzeltemeyeceğimi anladığımda çok geçti)
Buna katılıyorum. Ot zararsız görülüyor ama zaten beni irrite eden şey ottan ziyade bunu kullanan insanların takıldığı ortamlar ve genel kafa yapıları.

Ot iiçen çokmuş duyduğuma göre bu kdar yaygın mı ya. İçen içiyorum diye açık açık söylüyor mu
Söyleyenler vardır da benimki eskiden içmiş hesapta, ben yakaladım bana eskidendi dedi, sonra tekrar başladı. Bırakmak istedim de "bu durumda da terk edilmez" dedim, sonra baktım düzelmiyor, ailesi yakama yapıştı "Böyle olmaz sen onun hayatını değiştirdin" diye. Ama olan benim hayatıma oldu 4 senedir görmüyorum ama muhtemelen hala devam ediyordur.

Kaldk el elde göt basta asdff dgrusunu unuttum

Kimse için kendi hayatını zindan etmeye değmez. Sen de bir ailenin güzel bir evladısın. Anne babalarımız o kadar kıymet verip yetiştirip bugünlere getiriyor elin oğlu mahvetsinler diye mi? Bunların hepsi bize bir tecrübe olsun, kendi değerimizi bize hissettirecek insanlar olsun özetle hayatımızda en büyük kriter bu olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…