İlişkiden 1 hafta sonra hamilelik belirtileri ortaya cıkar mı

arkadaslar bugun test yaptım negatıf cıktı ama edette olmadım 6 gun gectı adetım ama belım ve gosguslerım asırı agrıyo helede goguslerım cok kotu agrıyo kasıklardada agrı var sankı adet olucakmısım gıbı ne yapıcam bılmıyorummmmmm

efterya bence kesinlikle kan testi yaptırmalısın. bi arkadaşımın adeti 1 hafta gecikmesine rağmen idrar testinde negatif çıktı. iki gün sonrasında kan testi yaptırdığında ise hamile olduğunu öğrendi :)

arkadaşlar yarın kan testi yaptırıcam sonuç olumlu çıkarsa inşallah bütün belirtilerimi sizinle paylaşıcam çok heyecanlıyım...

bencede kan testi yaptır canım %100 doğru çıkıyor onda inşallah hamilesindir belirtilerin onu gösteriyor hakkında hayırlısı olsun

ayni olayi yasadim bu ay bel agrimdan duramamistim ayni adet olucakmis gibi oldu ama gelen,giden yoktu 7. gunu adet oldum:)suda varki hic bukaadar gecikmemisti cok garip oldu adetim sadece 2 gun surdu ve bitti..!

Son düzenleme:
iyi akşamlar kızlar
biz şubat ayından beri korunmuyoruz mide bulantısı hissediyorum sürekli uykumda var
dün merak ettim test aldım akşam üzeri baktım sonuç negatif acıkcası testi ne zaman ve nasıl kullanmalıyım birinci sorum bu
ikinci sorum ise sonuç negatif cıktı ya yanlış zmanada uygulandığı için de öle cıkmış olabilir mi
bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim bu konularda pek bilgim yok malesef forumda da takip ediyorm ama
regl olmama 3 gün var

Test sabah ilk idrarla daha guvenilir sonuc veriyormus..!

ayrica gebelik testleri adet gectiginde yapilmasi tavsiye ediliyor cunki cikmaya biliyor adetten once yapildiginda....

Allah gonlunuzdekini versin ins'Allah..!

Test sabah ilk idrarla daha guvenilir sonuc veriyormus..!

ayrica gebelik testleri adet gectiginde yapilmasi tavsiye ediliyor cunki cikmaya biliyor adetten once yapildiginda....

Allah gonlunuzdekini versin ins'Allah..!

çok tesekkürler kuzucuğum
dün çok üzülmüştüm uygulanma şeklini baktım zamanını filan yazmıyordu ben de alır almaz direkt uyguladım ve negatif adetim bitsin o zaman deneyeyim bir de
boshayallersmile

çok tesekkürler kuzucuğum
dün çok üzülmüştüm uygulanma şeklini baktım zamanını filan yazmıyordu ben de alır almaz direkt uyguladım ve negatif adetim bitsin o zaman deneyeyim bir de
boshayallersmile

Rica ederim...

Adetiniz olmaz, gununu gecerse test yaparsiniz... insh'Allah vardir baby:)

arkadaşlar yarın kan testi yaptırıcam sonuç olumlu çıkarsa inşallah bütün belirtilerimi sizinle paylaşıcam çok heyecanlıyım...

inşallah sonuç istediğin gibi çıkar :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: haber bekliyoruz.benimde 3günüm kaldı heycanla bekliyorum bende

ark tesekkur ederım ılgınız ıcın kan testi yaptıracam bende ALLAH isteyen herkese tattırsın bu guzel duyguyu test sonucu cıkınca paylasım sızınle....

inşallah sonuç istediğin gibi çıkar :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: haber bekliyoruz.benimde 3günüm kaldı heycanla bekliyorum bende

bugün kan verdim yarın öğlen 3 ten sonra alacakmışım sonucu meraktan çatlayacağım.eyvahedigeldismile sonucu alır almaz yazacağım canım. inşallah seninde sonucun istediğin gibi çıkar :Saruboceq::Saruboceq:

çok merak ettım..beklıyoruz sonucu..inaşşallah vardır bebek.. olumunekankayizsmile

EFTERYA hsd

inşallah sonuçlarınız pozitif çıkar tüm kalbimle dua ediyorum.benimde göğüsler iyice şişti çok kötü ağrıyo karnımda hafif kramplar oluyo inş adet olmam 3gün bi geçseydi.

Rabbim isteyen herkeze annelik duygusunu tattırsın inş çok güzel bi duygu a.s.

adet belirtileriyle hamilelik belirtileri aynı gibi hissetmek ayrı belirti ayrı bana göre tabi
ben okadar farklı olaylar okadar farklı belirtiler hissettimki 18ay kendimde dinlediğim belirtiler hiç bişeymiş isyan boşuna etmişim çünkü suçlu benmişim psikolojik olarak bütün belirtilere hamilelikten olabilir sanarak.
normal belirtilerin hiç birine inanmadım
10 gün önceden başladı yani şüpheli ilişkiden 4 gün sora
kasıklarımda ağrı özellikle sol tarafta (her ay olan normal bi durumdu bana göre)
sürekli uyumaya isteği (işten misafirlerden sanıyodum)
ayaklarımın altında yanma (çıplak ayakla banyoda coosss oluyodu resmen)
baş dönmesi (yorgunluğa verdim)
kabızlık şişkinlik gaz çıkaramama
sarı beyaz akıntı (acaba dediğim tek belirti ) adetten önceki 3 gün boyunca
bunlar belirtiymiş ama hiç birine inanmak istemedim hayal kırıklığı yaşamamak için
diğerleri
eşimin durup dururken ablama benim bebişim hamile bikere demesi
gördüğüm inanılmaz güzel rüya ultrasonda bana doğru kollarını açmış gelen bi bebek
bi akrabanın bu ay yada 3 ay içinde hamilesin ama yüksek ihtimal bu ay demesi (fal )
feci üşütmeme rağmen ne kasık ağrısı hissettim ne kanlı akıntım oldu ki üşütünce garanti olan hastalığım bu
42 yaşındaki beyni olmayan yengemin hamile kalması ama istemiyorum diyip ağlaması ve benim sadece allahım neden dedim var biliyorum bi bildiğin dedim hayretki ben isyan etmedim bikaç gün sora kürtaj olduğunu öğrendim üstelik ikizmiş allahım istemeyene çifter çifter veriyosun bizede hayırlısını ver dedim kendime inanmadım neden isyan etmediğimi soradan anladım yavrummuş beni isyan etmekten sakındıran sadece bıktım insanların bana acımasından dedim
ben ilk defa adet olduğumda hiç isyan etmeyip sadece dua ettim
en en en belirgin özellik ne kadar kendinizi dinlerseniz dinleyin ne yaşanırsa yaşansın beklenen adetin gelmemesi =)) bukadar belirti yaşamama ve hissetmeme rağmen inanmak istemedim sorasında üzülmemek için
ama onu öğrendiğimde
rabbimden bu duyguyu isteyen bütün kadınlara yüreği anne olma aşkıyla yanan bütün kullarına yaşatsın bütün kalbimle istiyorum bunu rabbimden :Saruboceq::Saruboceq: bunu sadece yaşayanlar bilir
kendinizi dinlemeyin kızlar oluruna bırakın biliyorum çok zor ama deneyin
RABBıM KUCAKLARINIZI DOLDURSUN EN KISA ZAMANDA ÇıFTER ÇıFTER VERSıN ıNŞALLAAAHHHH :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

çokmu uzattım bilmiyorumkismile

amiiinnn inşallah..şimdi hamilemisin

bende 16 ında olmam gerekiyodu ama 1 gün geçti
yumurta gelştirici hap ve çatlatıcı iğnesini kullandım
6 yumurtam gelişmişti
36 saat sonra ilişki dedei
ve 1 hafta boyunca gün aşırı ilişki dedi neyse
ben normalde düzenli adet olmuyorum bi hafta on gün önce adet oluyorum ama şubat 28 çekmesi ve ilaç kullanmamdan dolayı gecikebilir dedim
bu gün 1. gün geçti hayırlısı 1.5 senelik evliyim umarım olur:))

arkadaşlar inşallah herşey gönlünüzce olur en kısa zamanda hamile haberlerinizi alırız.bazı arkadaşlarımızın dediği gibi aslında kendimizi beynimizi rahat bırakmak gerekiyo zamanı gelince inş Rabbim verir,ama olmuyo mesela ben kafamdan bisaniye bile silemiyorum ikinci olmasına rağmen çok istiyorum.bugün kasık ağrılarım arttı adetime 2gün var inş olmam.
Allah ım hrşeyin hayırlısını zamanını biliyorsun dileklerimizi kabul et.en kısa zamanda bebişlerimizi kucaklarımıza almayı nasip et:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

slm arkadaşlar... Benim adetim 8 gun gectı subatın 28 cıktıgını sayarsak 6 gun gectı ıdrar testtı yaptırdım ama negeatıf cıktı. Ama dun aksam uzerımde bı leke gordum uzuldum adet oldum dıye ama sabaha kadar hıc kan gormedım halende yokk acaba adet olmadımmı neydı bu bılen varsa ne olur aydınlatın beniiiiiiiiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…