İlişkiden 7-8 gün geçti hamile olduğum anlaşılır mı

tum

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
68
23
29 kasımda regl oldum 12-13-14 aralıkta eşimle birlikte oldum yumurtlama döneminde ilişkinin üstünden 7-9 gün falan geçti ilişkiden üç gün sonra göğüslerimde şişlik meme ve ucunda agrı oldu sonra düzeldi biraz kasık agrısı yaşıyorum hafif bel agrısı iştahsızlık var regl olmama 8-9 gün var bugün beyaz süt gibi akıntım oldu katıydı onun dışında çok akıntım yok sizce gebelik mi

Akintiniza bakin, cok civiksa ve seffaflastiysa yumurtlama donemindesiniz.

Gebe kaldiginizda beyazlasir daha jolemsi bi kivama gelir. Gebelik yoksa akinti da olmaz.(vajinal mantar vb sorununuz yoksa)

Ayrica gebelik varsa vücut isiniz yukselir. Ama bunu bilmek icin adet bitimi itibariyle her aksam ayni saatte vucut isinizi olcuyor olmalisiniz.

Aşırı akıntım yok ama bugün bir kere beyaz kremsi akıntım oldu parça gibi düştü adet olmama 8 gün var yumurtlama döneminde eşimle birlikte oldum iste merak ediyorum döllenme olmuşum hamilelik belirtisi mi diye

Olabilir 7-8 gün içinde belirti görebilirsiniz ama testlerde çıkmaz 15 gün geçmesi lazım ilişkiden sonra hayırlısı olsun

• Beğen
Reactions: tum
Peki beyaz akıntı çok olmak zorunda mı bnde dün bir kere oldu oda beyaz krem gibi sonra pek gelmedi
Yoo öyle bir şart yok yani bende hatta sarı akıntı olmuştu belirti olarak yani herkeste değişir. Dua ederim tabii ama yinede hakkınızda hayırlısı olsun ne zaman doğru zamansa o zaman olsun 🤲🏼

29 kasımda regl oldum 12-13-14 aralıkta eşimle birlikte oldum yumurtlama döneminde ilişkinin üstünden 7-9 gün falan geçti ilişkiden üç gün sonra göğüslerimde şişlik meme ve ucunda agrı oldu sonra düzeldi biraz kasık agrısı yaşıyorum hafif bel agrısı iştahsızlık var regl olmama 8-9 gün var bugün beyaz süt gibi akıntım oldu katıydı onun dışında çok akıntım yok sizce gebelik mi
Canım benim 6 7 aralıkta pik oldu testimde 8 aralıkta silileşti o üç günü değerlendirdim 16 aralıkta sabah ilk idrarda freely erken gebelik testi yaptım çok silik çizgi gördüm öğlen kan verdim 5,77 çıktı öyle öğrendim pazartesi verdim 22,53 çarşamba verdim 70,57 yani öğrenebilirsin de varsa

Canım benim 6 7 aralıkta pik oldu testimde 8 aralıkta silileşti o üç günü değerlendirdim 16 aralıkta sabah ilk idrarda freely erken gebelik testi yaptım çok silik çizgi gördüm öğlen kan verdim 5,77 çıktı öyle öğrendim pazartesi verdim 22,53 çarşamba verdim 70,57 yani öğrenebilirsin de varsa
Peki kasık agrısı yaşadınız mı regl olacak gibi uyku problemi gugus hassasiyeti halsizlik bazen panik gibi çarpıntı falan

Birde sabah çok şiddetli gaz sıkışması yaşıyorum anlamadım gitti

Peki kasık agrısı yaşadınız mı regl olacak gibi uyku problemi gugus hassasiyeti halsizlik bazen panik gibi çarpıntı falan
Canım evet yumurtlama günü başladı hala ara ara regl olcak gibi kasık ağrılarım var akıntım fazla ve çok fazla gaz sorunum var gaz sıkışması falan oluyo onun dışında bi belrtim yok şuan

Rabbim size de nasip etsin inşallah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin 😍🤲🏻
Amin inşallah abla çok teşekkür ederim ama bende çok akıntı yok arada ıslaklık oluyor ama aşırı degil insallah bende hamileyimdir insallah dualarınıza talibim abla bana çok dua eder misin

Ilişkinin 14.gunu silik çizgi idrarda çıkıyor.

X