İlişkiden 7-8 gün geçti hamile olduğum anlaşılır mı

Kızlar merhabalar. Bir şey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim🙏🏻 Ovülasyon testiyle yumurtlama takibimi yaptım 3 ü ve 4 ü pik görüp değerlendirdik ama 5 inde silikleşmeye başladı ve o günü değerlendiremedik sizce umut var mıdır yine de ?

Peki sizde hamilelik var mı? İnanılmaz uykum geliyor goguslerim açıyor. Belim ağrısından sırt üstü yatamadım. Adet olmama 8 gün var erken gebelik testi alsam çıkar mı

Mj
Ben biraz erken davrandım o yüzden negatif çıktı. Önceki hamileliğimde reglime 2 gün kala çıkmıştı şimdi de öyle yapmayı düşünüyorum. Haftaya belli olur benim ki. Test değil ama kandan baktırabilirsiniz yine birkaç gün bekleyin ❣️

Kızlar merhabalar. Bir şey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim🙏🏻 Ovülasyon testiyle yumurtlama takibimi yaptım 3 ü ve 4 ü pik görüp değerlendirdik ama 5 inde silikleşmeye başladı ve o günü değerlendiremedik sizce umut var mıdır yine de ?
En onemli zamani degerlendrmssnz umut var tabiki, bnde pik gununu degerlendrmedim , o gn daha yuksek ihtimalmis blmiyodum umut ama yinede var hepmz icin hayrlisi olsun

Ben biraz erken davrandım o yüzden negatif çıktı. Önceki hamileliğimde reglime 2 gün kala çıkmıştı şimdi de öyle yapmayı düşünüyorum. Haftaya belli olur benim ki. Test değil ama kandan baktırabilirsiniz yine birkaç gün bekleyin ❣️
Benimde haftaya belli olur . Haberdar edelim birbirimizi.

Akintiniza bakin, cok civiksa ve seffaflastiysa yumurtlama donemindesiniz.

Gebe kaldiginizda beyazlasir daha jolemsi bi kivama gelir. Gebelik yoksa akinti da olmaz.(vajinal mantar vb sorununuz yoksa)

Ayrica gebelik varsa vücut isiniz yukselir. Ama bunu bilmek icin adet bitimi itibariyle her aksam ayni saatte vucut isinizi olcuyor olmalisiniz.
Vaybe

İnanmıyor kimse ama benimde ilişkiden hemen sonra bel ağrım başladı ve 8.güne girdim hala belim ağrıyor. İlk hamileliğimde de bel ağrısı yaşamıştım ama tecrübesizlikten hangisi tuttu ne zaman gebelik başladı bilememiştim. İnşallah sizinde gebelik vardır onun ağrılarıdır. Ben günlerdir acı çekiyorum bel ağrımdan hafif hafif sızlıyor ama güçlü hssediyorum rahat edemiyorum.
Merhabalar sizde var mı bir gelişme

Kızlar merhaba bugün yumurtlama günüm ve sırtım tutuldu agrisindan nefes bile alamıyorum belim da çok kötü usuttum mu bilmiyorum üç aydır bebek istiyoruz sizce reglden sonra tutmuş olabilir mi

Mrblar kızlar vajinadan koku geliyorsa gebeliğe engelmi yoksa enfeksiyondan mi merak ettim cevaplarsanız sevinirim bende hamile kalmak istiyorum

Mrblar kızlar vajinadan koku geliyorsa gebeliğe engelmi yoksa enfeksiyondan mi merak ettim cevaplarsanız sevinirim bende hamile kalmak istiyorum
gebeliğe engel mi bilmiyorum durumunuzu ancak gebe kaldıktan sonra rahatça ilaç kullanamayacağınız için gebelik öncesi tedavi olsanız çok daha iyi olur sizin için

Vajinadaki kokunun sebebini ogrenmeniz gerekiyor, sebepleri arasinda englleyenlerde var tabiki

bilmiyorum ama daha önce korunuyordum şimdi korunmayı bıraktım henüz bir doktora gitmedim 😔

Akintiniza bakin, cok civiksa ve seffaflastiysa yumurtlama donemindesiniz.

Gebe kaldiginizda beyazlasir daha jolemsi bi kivama gelir. Gebelik yoksa akinti da olmaz.(vajinal mantar vb sorununuz yoksa)

Ayrica gebelik varsa vücut isiniz yukselir. Ama bunu bilmek icin adet bitimi itibariyle her aksam ayni saatte vucut isinizi olcuyor olmalisiniz.
Abla sanırım bu konulardan iyi anlıyorsun ben çok istiyorum gebe olmayı yarın kadın doğuma gidicz hiçbir sorun yok ovulasyona iki günüm var çatlatma iğnesi yazsaa doktor daha kesin bir sonuç alabilirmiyiz sence.

X