İlişkiden Sonra neden siperm dışarı akar

Bekarlar nasilda ögrenmeye meraklii sizi yaramazlar sizi:)))
eda sen ne sekersin öle güldürdün beni gece gece Muj:))

ayrıca akar bu sorun değilde.peçeteyle olmazki.senin o iş için yani kendini silmen için seninde eşininde ayrı havlu gibi bişeyinizin olması lazım peçeteyle falan olmaz.ama durmadan çarşaf yıkarım diyosan sen bilirsin canımyasakkelime:sm_confused::1no2:

bende ilk anneme sormuştum niye akıyor diye :) annemde dediki kızım akar tabii hem ben senin çekmecene bezler hazırşadım onları kullanacaksın görmedinmi dedi :) sonradan gördüm hep onunla siliniyoruz sonra onları güzelce makinada yıkıyorum yıka kullan yapıyoruz iyi oluyo peçetemi dayanır bu işe :)

bende ilk anneme sormuştum niye akıyor diye :) annemde dediki kızım akar tabii hem ben senin çekmecene bezler hazırşadım onları kullanacaksın görmedinmi dedi :) sonradan gördüm hep onunla siliniyoruz sonra onları güzelce makinada yıkıyorum yıka kullan yapıyoruz iyi oluyo peçetemi dayanır bu işe :)

:1shok:bunu annene mi sordun :eek:

yemin ediyorumkiiii bilmeden sordum yaaaa wallahi billlahiiii bilmeden sordum yaa ne var kızda sperm ne arar dedim benmi bilmiyom dedimm :1no2::1no2:

Tüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü

60nh9.gif

kız buarada bişe dicem sana rap vercem de veremiyom neden??? bi ileti geliyoo ama sen şimdi onuda biliyon isteyerek vermiyon dersin :roflol: :roflol: :roflol:

"you must spread..... " bişeler yazıyoo

:roflol: :roflol: güzel Türkçem nereye çekersen oraya gidiyor...
Bana vermeden önce 20 kişiye vermen gerek.... :roflol:

canım benim senin dediğin o bezler eskidenmiş bence bana sorarsan nacizane fikrim onları kullanma peçete ve benzeri kağıt havlu olabilir makinaya atman bence hiç hoş gelmedi bana çünki makinada yüz havluları mutfak örtüleri çocuklarımızın kıyafetleri yıkanıyor ama yine sana kalmış sen bilirsin sakın bana kızma öpüyorum senia.s.

kk niçin var bilmediklerimiz bilen arkadaslardan ögrenmek için demiii
burası bir paylasım alanı
herkes bilgilerini ortaya döksün bakarım kızlar
artı bez kullanmak eskı de kalmış kızlar en iyi si kagıt havlu koyun bir rulo bas ucunuza kullan at ne yıkaması ne bezi anacıgım
hadı bol............... seyler

Gayet normalmiş, bende ilk evlediğimde eyvah benim rahmim kapalı falan mı yoksa diye korkmuştum, hatta bir internet sağlık sitesinde biri salak üroloğun tekine bu soruyu sormuştu, adam, "eşinizde yapısal bir bozukluk olabilir" yazmıştı, dünyam karardı annem dahil tüm evli bayanlara sordum meğerse bu herkeste oluyormuş...

X