İlişkiden Sonra neden siperm dışarı akar

my_daisy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
52
0
44
Benim sorum ilişikiden hemen sonra siperm dısarı akıyor bu herkeste mı oyle yoksa bir problem mı. Yanımda pecete bulundurmak zorunda kalıyorum yoksa carsafa akıyor merak ettiğim evli bayanlar sizce normal mi bu durum?Bunuda acıkcası herkese soramıyorum cevaplarsanız sevinirimCADIARZU

normal cnm herkeste olan bişey diye biliyorum ama yanılıyor da olabilirim
ben de ilklerde çok şasırmıstım bir arkadasıma sormustum o da normal demişti

normal bir durum, problem yok yani,endişelenme:).............................

yaa nolur bana cahil demeyinde ilikiden sonra kadından neden sperm gelsinkii kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı kafam karıştııı kadında spermmi varrr ondakinin adı başka bşişey değilmiydii kafamçokkarıştı :uhm: tatlicadiarzu walla bana cahil demeyin küserimmmm

yaa nolur bana cahil demeyinde ilikiden sonra kadından neden sperm gelsinkii kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı kafam karıştııı kadında spermmi varrr ondakinin adı başka bşişey değilmiydii kafamçokkarıştı :uhm: tatlicadiarzu walla bana cahil demeyin küserimmmm

Merhaba Eda ben geldim!!!:roflol:
Yukarıdaki arkadaşlar erkeğin sperminden bahsediyorlar.. Kadının boşalmasından değil yani..yerimseniben

:))) laleee yine yetiştin imdadıma pardon yaa ben kadından geleni anlatıyorlar diye anladım :çok üzgünüm:

yok canım endişelenme kadının spermi yok :bbo:
dışarı akan erkeğin menisi..

arkadasım spermın hepsı ıcınde kalsa sper deposu olusur.herkeste öyledır morelını bozma normal bırsey..

arkadaşım normal birşey canım çünkü fazla miktardadır ve hepsine gerek yok az miktarı yeterli.unutmadan kıvamı önemli koyu kıvamda olması sadakatı gösteriyor hepinizi öp:dance:

hayır tatlım onu demek istemedim ya da sanırım ben konuyu anlamadım:çok üzgünüm: benim anladığım kadarıyla ilişkiden sonra erkeğin menisi kadına boşaldığı için kadından mı akıo fisfisfis yani mesela condom kullanımında spermin hepsi içine boşaldığı için bizden akma olmuoo ayyy anlatamadım sanırım yani condom lu ilişkide yanıbaşımda mendil bulundurmam gerekmioo kiikafamçokkarıştı

Tabii prezevatif kullanınca peçeteye ya da çarşaf değiştirmeye gerek yok..
Bizden akan şey çok mühim bir miktar değil zaten..:smiley-cool:
Yeterince açık oldu mu?
Olmadıysa biraz daha farklı anlatabilirim..:1rolleyes:

canım bu herkesde aynıdır dışarı çıkan miktarda erkegin sperminin yogunluğu ile ilgilidir ama kafandan şöyle bir düşünce geçiyorsa dışarı akarsam hamile kalamam diye ama zaten onun yumurtaya ulaşan bir damlası bile yeterli hamilelik için

Bu sorunun cevabını bazı arkadaşlar soruyordu.acaba spermler dışarı akıyor nasıl hamile kalıcam diye:roflol:
canım herkezde olan bir durum normal bişey a.s

Hepinize cok teşekkür ederim.:smiley-cool: Ben hamileyim zaten bunu sormakdaki amacım acab her bayanda oluyormu yoksa bisebebi mi var diye sordum.Kondom kullanmayan herkeste oluyormu yoksa bazılarında oluyor bazılarında olmuyor mu.
Tamam bu bir sorun değil ama anladıgım kadarıylada her bayanın basına da gelmiyor galiba :uhm:

eeeee zaten ilişkiye girmenin bir amacıda erkeğin boşalması değil mi ya kafam karıştı :KK43:

X