İlişkimdeki adını koyamadığım ama haklı olduğumu düşündüğüm sorun. Sizce ne yapmalıyım?

Bilgi ve tavsiye için çok teşekkür ederim. Ben onun arkadaşları ile gece hayatına çıkmasını yasakladığım için çok büyük ihtimalle bana kıskanç olduğumu söyleyecek. Yarın buluşacağız bakalım nasıl davranacak.

Onu yasakla, bunu sildir, şunu engelle...
Böyle karşıdakini kafanıza göre şekillendirdiğiniz şeye ilişki denmez. Birbirinize uygun değilsiniz belli ki. Ne bu olmazı oldurma çabası?

Sizin zorunuzla silse bile bu, yaptığı şeyi normal gördüğü gerçeğini yani sizin sevmediğiniz tarzda biri olduğu gerçeğini değiştirecek mi?
Bugün sizin zorunuzla foto siler, yarın eski sevgililerinden biriyle arkadaşça kahve içer, e ne var bunda der. Size göre normal olmayan şey onun için normal. Bu gerçek değişmeyecek sonuçta.
Kendinize göre birini bulun bence.

Onu yasakla, bunu sildir, şunu engelle...
Böyle karşıdakini kafanıza göre şekillendirdiğiniz şeye ilişki denmez. Birbirinize uygun değilsiniz belli ki. Ne bu olmazı oldurma çabası?

Sizin zorunuzla silse bile bu, yaptığı şeyi normal gördüğü gerçeğini yani sizin sevmediğiniz tarzda biri olduğu gerçeğini değiştirecek mi?
Bugün sizin zorunuzla foto siler, yarın eski sevgililerinden biriyle arkadaşça kahve içer, e ne var bunda der. Size göre normal olmayan şey onun için normal. Bu gerçek değişmeyecek sonuçta.
Kendinize göre birini bulun bence.
Bende artık böyle düşünüyorum.

X