ilişkisinde benzer problemler yaşayanlar var mı? erkek arkadaşım siteminde haklı mı sizce?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu sahibi bir kaç mesajınızı gördüm , hayret ettim uslubunuza.

Kuyruk acısı ne demek yahu , Bu ne saygısızca bir yaklaşım.

Fikir istiyorsunuz, sizde nasıl bu iliski isleri diyorsunuz sonra öğrenince de bunu diyorsunuz , ayıp ama.

:KK200:
yorumlarınızı okudum biraz... beni anlayan birinin olmasını görmek beni mutlu etti.. son sayfaları hiç okumak bile istemedim bilmiyorum kimin ne yazdığını...
kendimii daha fazla yorup açıklamak istemiyorum bu mesajı da atıp konuyla takibi keserim zaten.. çünkü kendisine saygısı olmayan ve kendilerini ilişkide "sevişmek zorunda olan basit bir obje" olarak gören hemcinslerimin yorumlarını okudukça hem acıdım hem güldüm :işsiz:
her zaman için ne istediğimi bilen ve bir erkek için değişmeyecek bir kadın oldum çok şükür ve bu da hayatımın neredeyse her döneminde erkeklerin ilgisini çekti...
kısmet isteyen kadınlara öneririm.. bu kadar aciz olmak yerine biraz erkeklere karşı dik durmayı öğrensinler, zira bir erkek olsaydım kesinlikle böyle kendilerini obje gibi görüp düşüren bir eşimin olmasını istemezdim.. teşekkürler :nazar:
Bu zihniyet varya bu zihniyet ah çok şey söylenir de susuyorum. Konu sahibi gerçekten midemi bulandırdı. Kendiyle aynı düşünmeyen insanlara kurduğu cümlelere bakın.

Sana senin anladığın dilden yazayım. Öpüşüp elleşip külotla kaldığında sevgilinin mastürbasyon malzemesi oluyorsun.
Yani, cinsel obje olan biri varsa o da sensin.
Ayrıca birlikte olduğum insanla evlenmek zorunda değilim. Zira vajina benim. Onunla yaşadığım şeyler beni ona bağlamaz ben kendi başıma bir bireyim. Beni kirletemez.
O dar zihniyetini ve kötücül fikirlerini lütfen içinde tut.
“Sürtündük kızlığım bozulmuş mudur?” tarzı konuların ana ögesi sen ve senin türevin zihniyetteki insanlar.
Senin kalen külodun, benim ve bizim kalemiz kendimize olan saygımız ve birey oluşumuz. Kolay gelsin, sürtün bakalım alev çıkıyor mu?
Yorumunu da seni de öpüyorum. 😘Böyle zihniyete hak ettiği dilden konuşacaksın

Sana senin anladığın dilden yazayım. Öpüşüp elleşip külotla kaldığında sevgilinin mastürbasyon malzemesi oluyorsun.
Yani, cinsel obje olan biri varsa o da sensin.
Ayrıca birlikte olduğum insanla evlenmek zorunda değilim. Zira vajina benim. Onunla yaşadığım şeyler beni ona bağlamaz ben kendi başıma bir bireyim. Beni kirletemez.
O dar zihniyetini ve kötücül fikirlerini lütfen içinde tut.
“Sürtündük kızlığım bozulmuş mudur?” tarzı konuların ana ögesi sen ve senin türevin zihniyetteki insanlar.
Senin kalen külodun, benim ve bizim kalemiz kendimize olan saygımız ve birey oluşumuz. Kolay gelsin, sürtün bakalım alev çıkıyor mu?
Aaa göster ama elletme taktiğidir bu eski türk filmlerinin yegane konusudur
Bilmiyormusunuz hahahaha kınadım
Kültürümüze hakim olun

Fikir istiyorsunuz, sizde nasıl bu iliski isleri diyorsunuz sonra öğrenince de bunu diyorsunuz , ayıp ama.

Hoş geldiniz aramıza... Burada kısa zamandır takılıyorum ama yorumlarını sevdiğim bir üyesiniz. Bu konuda niye böyle yazdınız şaşırmıştım.
Konu sahibinin mesajlarını da kadınları aşağılayıcı ifadelerden dolayı şikayet ettim, banlanmasını bekliyorum. Kendisi adına üzgünüm. Sayfa 11'de olması lazım o aşağılayıcı mesajlar.

ONUNLA BAKİRE BİR ŞEKİLDE EVLENDİĞİMDE YAZARIM :KK59:
darısı başınıza diycem de, bu tavırlarla zor...
erkek olsam sırf terkedilme korkusu yüzünden cinsellik yaşayacak kadar kendisine saygısı olmayan bir kadını "kadın" diye almazdım

Şu an mesajlarıma ve zamanıma çok acıdım.

Yaptım, ettim, pişman oldum bana göre değilmiş dediğinizi sandım.

Ancak siz yaptım , ettim ama hala bakireyim diyorsunuz, üstüne de hakaret ediyorsunuz.

Bekareti çok yanlış anlamışsınız.

Ancak siz yaptım , ettim ama hala bakireyim diyorsunuz, üstüne de hakaret ediyorsunuz.

E biz iki saattir ne demeye çalışıyoruz :KK53:
Ben hatta size alıntıladım bile ilgili mesajları kaç sayfa önce.

ahh çok sevindim tutumunuza. saygılı bir üye olduğunuzu düşünüyordum hep, şaşırmıştım savunur tarzda yorumlarınızı. bunları okudunuz sanmıştım.

:KK53:
cinsellik olsa sevgilimin canına minnet ama yok yani her şekilde bana deli gibi aşık ve yanımda...
DEMEKKİ NEYMİŞ... zarla bir alakası yokmuş bana aşık olmasının. kıskanmayın kızlar.. siz kendi derdinize yanın.. hayatınızda hiç sevilmemişsiniz, hep obje olarak görülüp sizde bunu kabul etmişsiniz, ama yine de kıskanmak yerine dua edin... belki Allah size acır

sapık birinin kendisine aşık olmasından mutlu olmak ve bununla nispet yapmak da ne bileyim.
tencere kapak blmuşsunuz işte birbirinizi :)

E biz iki saattir ne demeye çalışıyoruz :KK53:
Ben hatta size alıntıladım bile ilgili mesajları kaç sayfa önce.
Abla senin şuan holding patronuyla miami de ayaklarını uzatmış smoothie içiyor olman gerekirken uğraştığın tiplere, konulara bak 🤣🤣 konu sahibi adına senden özür diliyorum 😘😘

saçma sapan yorum yazanlar için kuracağım son bir yorum olacak ...
sizin kuyruk acınızı da anlamk zor değil tabi, muhtemelen bekaret gitti, alan kişi de sizi terketti ve eminim ki bu konuda bir pişmanlığıız olduğu için doğrusunu yapan birinin konusunu okuyunca acınızı hatırladınız :KK70:
herkes sizin gibi saf olup "sevişmezsem beni terkedecek ühüüüü"" moduna girmek zorunda değil. ben böyleyim ve sevgilim de sevişmemesine ragmen hayatımda hala oldarak beni ne kadar sevdiğini gösteriyor. KISKANMAYIN...
Siz gercekten genc kiz misiniz? Bu nasil bir varosluktur? Nasil bir dil boyle?
Aileniz sizi boyle mi egitti gerçekten?

Abla senin şuan holding patronuyla miami de ayaklarını uzatmış smoothie içiyor olman gerekirken uğraştığın tiplere, konulara bak 🤣🤣 konu sahibi adına senden özür diliyorum 😘😘
Ahah ay kahkaha attım :KK70:
Tanıştığımızda bir de el değmemiş gül goncasıydım :KK43: Kesin evlenirdik.

Cekincelerinizi anlıyorum ama siz de biraz abartmissiniz, biraz da niyet okuma yapiyorsunuz.

1 senedir yanina gitmemek cok garip, gidersiniz otelde kalirsiniz, aksama kadar gorus gez toz eglen aksam herkes kendi koyune.
Bunu ayda bir yapsaydiniz sevgiliniz size darilacak sebep bulamazdi bile. Bisey dese bile bir kere net konusursunuz, sonra da "ben gorusmeye geliyorum, sevismeye gelmedim" dersiniz.

Ben teklif ettim duymazdan geldi ne demek anlamadim? Nie ondan izin aliyorsunuz plan yapmak icin? Haftaya sana geliyorum de yap planini git?

Bence sevgiliniz de bu zamana kadar size istemediginiz bisye zorlamamis, bence anlayisli olmaya devam edecektir.

Sevgilizin yankınlaşma isteği cok normal, sizin de karsilik vermek istemeniz cok normal, aksiyona gecip gecmemek sizin karariniz. Istemek ayri aksiyona gecmek ayri.

Aksiyona gecip sonradan pisman olacaginiz seyler yapmak istemiyorsaniz ortami ona gore kontrol edeceksiniz.

Ziyarete gidin ortaminizi ona gore ayarlayin, sevginizi içgüdülerinizin mahvetmesine izin vermeyin.

Iki taraf için de zor bir durum, hepimiz insaniz öpüşüp koklasmadan 5 yil sevgili olup da mutlu mesut devam etmek pratikte imkansiza yakın malesef. Ama bu demek degil ki adam sizinle onun icin birlikte.

ONUNLA BAKİRE BİR ŞEKİLDE EVLENDİĞİMDE YAZARIM :KK59:
darısı başınıza diycem de, bu tavırlarla zor...
erkek olsam sırf terkedilme korkusu yüzünden cinsellik yaşayacak kadar kendisine saygısı olmayan bir kadını "kadın" diye almazdım
İlk mesajınızı okuyunca yardımcı olacak bir şeyler yazacaktımki sonraki mesajlarınızı gördüm.
Kul kınadığını yaşamadan ölmezmiş. Çok büyük laflar etmişsiniz.
Bende evlenmeden ilişki yaşamaya karşıyım ama siz bambaşka bir cinssiniz.
Adamla kaç kere sevişmişsiniz gelmiş burada milleti eziklemeye çalışıyorsunuz. Hiç sevişmedim karşıyım deseniz neyse diyeceğimde tencere dibin kara seninki benden kara.
Yazdıklarınızı okuyanda günahsız melek zanneder. Adamın yanına ona değil kendinize güvenmediğiniz için gitmiyorsunuz siz. Biliyorsunuzki giderseniz sizde isteyeceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X