ilk aile tanışması

Gizemyasar

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2023
205
193
26
Hepinize Merhaba,

Yaklaşık 4 yıldır süren bir ilişkimiz var, artık adının konması adına bazı adımları atmaya başladık. Ben onun ailesi ile o da benim ailem ile ilk tanışmayı gerçekleştirdik. Şimdi sıra da ailelerin tanışması var.

Eve davet edeceğiz, sizce yemek mi hazırlamalıyız yoksa çay yanına aperatif yiyecekler mi?

Bu arada ne giyeceğime de karar veremiyorum.. Önceki görüşmelerde hep pantolon bluz-gömlek tarzında kombinler yapmıştım bu kez elbise giyeyim diyorum. Kısa bir elbise giymek istemiyorum ama çoğu elbise ya dekolteli ya da çok kapalı uygun bir kıyafet de hala bulabilmiş değilim. Öneriniz varsa görsel olarak da paylaşmanız bana fikir verecektir :)

Şimdiden teşekkürler :)

Hepinize Merhaba,

Yaklaşık 4 yıldır süren bir ilişkimiz var, artık adının konması adına bazı adımları atmaya başladık. Ben onun ailesi ile o da benim ailem ile ilk tanışmayı gerçekleştirdik. Şimdi sıra da ailelerin tanışması var.

Eve davet edeceğiz, sizce yemek mi hazırlamalıyız yoksa çay yanına aperatif yiyecekler mi?

Bu arada ne giyeceğime de karar veremiyorum.. Önceki görüşmelerde hep pantolon bluz-gömlek tarzında kombinler yapmıştım bu kez elbise giyeyim diyorum. Kısa bir elbise giymek istemiyorum ama çoğu elbise ya dekolteli ya da çok kapalı uygun bir kıyafet de hala bulabilmiş değilim. Öneriniz varsa görsel olarak da paylaşmanız bana fikir verecektir :)

Şimdiden teşekkürler :)
Bence cay yanina aperatif olmali. Yemek sonraki gorusmelerde olur. Bencede elbise giymelisiniz ya da etek gomlek tarzi da olabilir.

Merhabalar,

hayırlı olsun şimdiden :) Biz ilk aile tanışmasında aperatif bişeyler hazırladık koltuklarda oturmak daha rahat oluyor tabak hazırlayıp servis etmiştik.

Bende yine bu aylarda tanıştırmıştım aileleri şu tarz bi elbise giyebilirsin ben öyle yapmıştım ne çok açık ne çok kapalı :KK70:

Midi boy ya da diz hizasında siyah ince çorap ile abartı değil ama şık olabilirsin...

Eklentiler

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    193 KB · Görüntüleme: 44
Ben bu modeli tercih etmiştim trendyoldan sipariş verdim gayet şık ve hanım hanımcık duran bir kombindi, isterseniz değerlendirebilirsiniz 😌
IMG_1333.png
IMG_1333.png

X