İlk aşılama

Kızlar az önce çatlama iğnesi yaptım çok canım acıdı ya sol taraftan vurdum geçen sefer bu kadar acımadı biraz göbekten uzak vurdum o yüzden olabilir mi iki tane 18 mm yumurtam vardı çatlar mi sizce

Bende yeni basladim tedaviye 16 Mart'ta iğnelere başladım 21 Mart'ta kontrolum var inşallah yumurta gelişmiş olur ve hemen aşılama olurum ilk denemem çok korkuyorum ama bı o kadar da umutluyum inşallah olur hepomizin

Merhaba Arkadaşlar :)
Ben de dün adetimin 3.günü gittim doktora. Geçen ay tahlillerimizi vs yaptırmıştık ben ve eşim.
Çok şükür ikimizde de bir sıkıntı yok. Çok yoğun ve stresli çalışıyoruz. Doktor takibinde olalım diye aşılama yapmaya karar verdik.
Dün Gonalf iğne başladık 4 günlük doz verdi doktor sadece. Cuma günü yumurtaları tetiklemiş mi diye bakmak için kontrole çağırdı.
inşallah güzel haberler alırız. Çok heyecanlıyım ben de yazınıza denk geldim :) nasıl bir sürec cok merak ediyorum.

Saglikla büyüsunler maşallah. Bişey sormak istedim asilamadan önce gebelik yasamismiydiniz .
Yok yaşamadım hiç. Yumurtam çatlamıyordu hem polistikover var hemde prolaktik yüksekti. Ama prolaktinim düşmüş ve hamile kaldım şimdi hamileyim

Arkadaşlar merhaba bende aşılama tedavisine başladım femara kullandım 5gün. Yarın kontrole gideceğim. Benim de aklima takılan aşılama nerede yapılıyor? Ameliyathanede mi yoksa muayene odasında mı. Cevaplarsanız sevinirim.

Merhaba inşallah hepimiz sağlıklı hayırlısıyla o çift çizgileri görürüz
bende 18 martta aşılama işlemi yaptırdım 11-12 gün oldu artık beklemekten kafayı yemek üzereyim erken gebelik testini ne zaman yapsam belli olur ?

Arkadaşlar merhaba bende aşılama tedavisine başladım femara kullandım 5gün. Yarın kontrole gideceğim. Benim de aklima takılan aşılama nerede yapılıyor? Ameliyathanede mi yoksa muayene odasında mı. Cevaplarsanız sevinirim.
Benim öğle arası muayene odasında olmuştu. Yarım saatte yattım orda

Merhaba inşallah hepimiz sağlıklı hayırlısıyla o çift çizgileri görürüz
bende 18 martta aşılama işlemi yaptırdım 11-12 gün oldu artık beklemekten kafayı yemek üzereyim erken gebelik testini ne zaman yapsam belli olur ?
Merhaba🌸 ben dayanmanı tavsiye ederim. Biliyorum çok zor. Evet günler geçmek bilmiyor. Benim bugün 14. Günüm. Bugünü de atlatırsam yarın kan vereceğim . Şükürler olsun yarın diyebiliyorum artık

Merhaba🌸 ben dayanmanı tavsiye ederim. Biliyorum çok zor. Evet günler geçmek bilmiyor. Benim bugün 14. Günüm. Bugünü de atlatırsam yarın kan vereceğim . Şükürler olsun yarın diyebiliyorum artık
Bunun hangisi doğru şimdi 🙈

Eklentiler

• FA1EFB87-F398-4841-81D7-61E2C636F005.jpeg
    FA1EFB87-F398-4841-81D7-61E2C636F005.jpeg
    104,5 KB · Görüntüleme: 16
Bunun hangisi doğru şimdi 🙈
Gebelik testi mi canım ikisi de. Erken gebelik testi ise ben erken gebelik testlerine çok güvenmiyorum yanlış anlama pozitif çıkarmasına değil bazen negatif çıkardığı halde pozitif olmasına da şahit olduk burda o yüzden. Ama çok net görünüyor çizgin ay Allahım inşallah hadi. Elinde başka test var mı

Gebelik testi mi canım ikisi de. Erken gebelik testi ise ben erken gebelik testlerine çok güvenmiyorum yanlış anlama pozitif çıkarmasına değil bazen negatif çıkardığı halde pozitif olmasına da şahit olduk burda o yüzden. Ama çok net görünüyor çizgin ay Allahım inşallah hadi. Elinde başka test var mı
Bunlar erken gebelik testi canım bir de normal gebelik testi yaptım ben oda ikinci çizgi silik çıktı elimde 3 tane daha erken gebelik testi var

Bunlar erken gebelik testi canım bir de normal gebelik testi yaptım ben oda ikinci çizgi silik çıktı elimde 3 tane daha erken gebelik testi var
Bence hamilesin canım hayırlı olsun çok sevindim inşallah dağlıkla ilerler kucağına aldığın günü de görürüz 🥹😍🤲🏻

X