Ilk Aşk...

SabrinNisa

Kızlar ben tekrar döndüm
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2007
97
0
:sm_confused: ilk aşk. hangimizin duyguları arasında ilk aşkı olmadı ki. hangimiz o heyacanı yaşadığımızda anlayabildikki bunun aşk olduğunu...
evet ilk aşk. herşeyin ilkinin özel olduğu gibi ilk aşkın da yeri özeldir hem de özellerin en özelinde.
hadi ilk aşkınızı anlatın. şu an nerde olduğunu bilmediğiniz ilk aşkınızı. ya da şuan beraber bu ekran karşısında şu yazıyı birlikte okuduğunuz ilk aşkınızı...

3 ay önce ayrıldım ilk aşkımdan.ben içimden hala ona aşkım diyorum.... yüzüne söyleyemıyorum ama onu çok çoooooook herşeyden çok seviyorum:KK43:

hep dua ettim ilk aşık olacağım insanla evleneyim diye.21 yaşında ilk aşkımla tanıştım . 4 yıl flört döneminden sonra evlendim. dualarım kabül oldu. allah herkese nasip etsin

epruh üzülme canım ya seni seviyorsa geri dönecektir. ilk aşk olduğuna eminsen geri döneceğine inanıyorum. çünkü ilk aşk başka bişey ya. hani bi söz vardır ya gitmek istediğinde bırak gitsin geri dönerse senindir; sönmiyorsa o zaten hiç senin olmamıştır diye. klasik olsada çok şey ifade ediyor. sen de seviyorsan bekle diyorum sana. ama aradaki olayları da bilmediğim için geri döner diyorum yoksa çok önemli bi sebep varsa dönmeyebilir tabiki.
zergül senin adına çok sevindim. keşke herkes seninkadar şanslı olsa ama olmuyor işte. ALLAH bir ömür boyu mutluluk nasip etsin ama benim asıl sormak istediğim nasıl tanıştınız, neler yaşadınız fazla özelinize girmemek kaydıyla tabiki.
böyle şeyleri dinlemek çok hoşuma gidiyor. aşkın varlığını bile hissetmek ruhuma mutluluk veriyor. inşallah tüm sevenler kavuşurlar. ben de dahil olmak üzere...

sağol canım ya. herkese nasip olu inşallah. tesadüf diyorum ama o günü düşündüğümde tesadüfleri ikimizde yarattık heralde. kader alınyazısı tesadüf şans herşey diyebilirim

ilk aşkım geçmişte kaldı..bence son aşk daha önemli..çok seviyorum onu:asigim:
ilk aşkı ve son aşkı aynı kişi olanlar da çok şanslı tabi..Allah ayırmasın..

İlk aşkım mı?

O kadar uzun sürdü ki... Ona çocukluğumu,gençliğimi,heyecanımı,ömrümü verdim ama olmadı birbirimize yar olamadık!!! Beni hikayem çok acı! Beraberliğimiz 8 sene sürdü onu hayatımdan çıkarmak 5 senemi aldı Onun yüzünden yıllarca hiç kimseyle konuşmadım,gülmedim,uyumadım,tedavi gördüm,abuk sabuk adamları hayatıma soktum,çıkardım... Ne yaptığımı bilmez halde yaşıyordum tabiii buna nefes almak denirse...

O kadar uzun ki anlatsam sayfalar yetmez inanın...

Allahıma şükürler olsun ki artık onu anmak bana acı vermiyor...

En iyi öğrendiğim şey; hayatta hiç kimseye güvenilmemesidir!

sabrinnisacım benim ilk aşkım bitanecik canım kocacım ikinci küçük aşkımda bitanecik canım oğlum oğlumu ve kocamı çok seviyorum onlar benim ilk ve son aşklarım tabi bide kızım olursa ki inşaallah olur oda sonuncu ve engüzel aşkım olur bi kızım olursa yaşadı valla senin sorunla ne alakaysa artık:dance:
ama napıyım konu aşktan açılınca aklıma ilk kocam geliyor herkes duysun o benim bitaneciiiiiiiiiiiiik aşkııııııııııııııım tabi oğlumda var bide kızım olsa dermişim ben tekrardan başlamayayım hadi öpüyorum canım

Bende ilk aşkımla 5 yıl önce tanışmıştım.8 aylık bi ilişkiden sonra ilişkimiz daha ve 3,5 yıl onu sadece 2-3 kez görerek geçirdim.Onu unutmak için başka sewgililerimde oldu tabiiAMA UNUTAMAMIŞTIM .Allahıma hep dua ettim ne olur beni ertesi gün terketse bile onun olayım kalbim ona ait bedenime de başkası dokunmasın diye...Bu yaz ünüversiteyi o bitirip ist a döndüğünde benim 2 yıllık bi ilişkim vardı ve erkek arkadaşım benimle ewlenmek istiyodu.Ben ilk aşkımla tekrar buluştuğumda ve elimi tuttuğunda asla başkasıyla olamayacağımı anladım.Şu an ilk aşkımlayım ona döneli 1 yılımız bitecek inş. haziranda...Allah ımdan tek istediğim ilkim oydu sonumda o olsun...Onu çok sewiyorummmm...

iyi yapmışsın canım ilk aşkınla değilde öbürüyle evlenseydin belki bunu evlendikten sonra yapacaktın ve o zaman herşey daha kötü olacaktı.
ama bunu yaparken yani ilk aşkına dönerken iki yıllık sevgilini hiç düşünmedin mi. seninle evlenmek istiyormuş yani ciddi düşünüyormuş. nasıl yıkıldı kim bilir. bi düşün bakalım şimdi birisi senin yüzünden kadınlara olan tüm inancını kaybetti.
tabiki hayat senin ama ne bileyimkalanlara üzülürüm ben.
ve son bişey ilk aşkından bidaha hiç ayrılmayacağına eminmisin seninle evlenmek istiyor mu yani ciddi oda senin gibi. ve senden ayrı kaldığı beş yıl boyunca ne yapmış. neden birleşemediniz o zaman madem bu kadar büyük tü sevginiz.

ilk ve son aşkımla evlendim mutluyum hani aşk biter sevgi başlar derler ya hayır hergeçen gün aşkım dahada büyüyo iyiki tanımışım iyki evlenmişim

ilk aşkımla Allah kısmet ederse evlenmeyi düşünüyoruz.Diğer ilişkime gelince o sanatçı menejeriydi ve beni son zamanlarda çok yanlız bırakmıştı işi gereği ve inannırmısın onun beni sahiplendiğini hiç hissetmedim ..ve hep derdimki ben yıllar önce terkedildim ve acısını çok iyi bilirim bunu kimseye yaşatmıycam diye ama dediğim gibi ilk aşkım elimi tekrar tutunca herşey silindi aklımdan....İnş. çok mutlu oluruz ve evlenip çocuklarımız olur artık tek istediğimiz bu.....

Arkadaşlar sizlerle bişey paylaşmak istiyorum...Deli gibi severken sürekli kavga eden çiftler varmı?bu kavgalar ilişkilerimi yıpratır diye çok korkuyorum..:1no2:

X