Aşılama İlk defa aşılama yapılacak ne önerirsiniz 🙏

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

Spagetti bolonez

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
2.643
3.323
Arkadaşlar merhaba, femara+ ovitrelle iki ay denedik ama olmadi, simdi bu ay aşılama yapalım dedi doktorum. Eşimde bir sorun yok, bende hafif pcos var, yumurta büyüme çatlama vs bir sorun yok çok şükür, aşılama deneyelim dedik. Tecrübeli arkadaşlardan öneri ve bilgi almak istiyorum. Şuna dikkat et bunu yap bunu yapma dediğiniz ne varsa lütfen yardımcı olur musunuz🙏 Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🍀

İnşallah tek seferde tutar. Ben aşılama sonrası cam bile sildim yürüdüm olacak olan her şekilde olur. Özel bişey yapmadım yani

Aşılamadan önce ve sonra beslenmene çok dikkat etmeni öneririm yükseğe uzanma ve ağır kaldırma kesinlikle evde yürüyüş yapabilirsin ani hareketten uzak dur şimdilik bunlar geldi aklıma sadece

Merhaba
Aşılama oldunjz öu acaba ?
Hangi hastanede nerede yaptırdınız acaba
Bizde bu ay yatırmak istiyoruz
Merhaba, ne yazikki hayir iki ay femara ile buyuyen yumurtalar bu ay 13 mm de kaldi😕 doktor bu adette igne ile buyutelim oyle asilama yapalim dedi. Cok umudum vardi ama vardir bunda da bi hayir demekten baska çarem yok. Ben eğitim ve araştırma hastanesinde yaptircam zaten oraya gidiyordum, igne harici aşılama ucreti odemicem. Sizede varsa yakininizda öneririm ozeller cok pahali😬

X