Gün gün aşılama süreci

Merhaba kızlar. Ben de aşılama oldum 9.gün test yaptım negatifti. Bugyn 11.günü. Pozitifs doner mi sizce. Kasığımda sürekli sızılar batmalar var. Regl olcam diye mi acaba yoksa gebe kalma ihtimalim var mı hala😖

Merhaba kızlar. Ben de aşılama oldum 9.gün test yaptım negatifti. Bugyn 11.günü. Pozitifs doner mi sizce. Kasığımda sürekli sızılar batmalar var. Regl olcam diye mi acaba yoksa gebe kalma ihtimalim var mı hala😖
Regl de olabilir gebelik de olabilir( inşallah) benim negatifti belirtiler kasık ağrıları fazla fazla vardı ilaçlardan herhalde. Yarın bir ihtimal testte çıkma şansı yüksek. İnşallah bebişin seninledir🙏

Aşılama yapildgi gün dahil sayarak 14.gundu ama hiçbir belirtim de yok programa gorede salı günü adet günüm genelde sasmiyor ordaki gün yinede şansım varmı bilemiyrm tabiki
Canim belirti arama benim adet agrisiydi belirtim senin o zaman 13. Gun oluyor asilama sonrasindan sayarsak.eger yumurta gelistirici falan kullandiysan adet gunu degisiyor aslinda sen bence 15.gun test yap inan bende oylesine yapmistim.

Canim 9-11 cok erken bence tabiki donme ihtimali var.bende de vardi regl bekliodum iste yani bi fark gercekten goremedim ins sende bebisinie kavusursun🤲🏻

Canim belirti arama benim adet agrisiydi belirtim senin o zaman 13. Gun oluyor asilama sonrasindan sayarsak.eger yumurta gelistirici falan kullandiysan adet gunu degisiyor aslinda sen bence 15.gun test yap inan bende oylesine yapmisti
Canim belirti arama benim adet agrisiydi belirtim senin o zaman 13. Gun oluyor asilama sonrasindan sayarsak.eger yumurta gelistirici falan kullandiysan adet gunu degisiyor aslinda sen bence 15.gun test yap inan bende oylesine yapmistim.

Evet kullanmıştım bir hafta öncesinden.adet gününe kadar yapmayı düşünmüyorum . inşallah hayirlisi artık 😊

Regl de olabilir gebelik de olabilir( inşallah) benim negatifti belirtiler kasık ağrıları fazla fazla vardı ilaçlardan herhalde. Yarın bir ihtimal testte çıkma şansı yüksek. İnşallah bebişin seninledir🙏
Ay insallah canım benim ama bugün 12. Gün az once erken gebelik testi yaptım negatif. 12.günde silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum 😥

Ay insallah canım benim ama bugün 12. Gün az once erken gebelik testi yaptım negatif. 12.günde silik de olsa çıkardı diye düşünüyorum 😥
Doğru diyorsun canım ama sabah ilk idrarla dene yine de silik falan da olsa iyi kötü çıkması lazım dediğin gibi.bazıları erken gebelikle görmeyip kaset testte sabah gördüğü olmuştu çünkü.Ama çıkmazsa da aşılamadan değil de belki arkadan gelen bir geç yumurtlamayla geç döllenme de olabilir. Yani herkesin dediği gibi adet olana kadar umut vardır.🤲🤲🤲

Doğru diyorsun canım ama sabah ilk idrarla dene yine de silik falan da olsa iyi kötü çıkması lazım dediğin gibi.bazıları erken gebelikle görmeyip kaset testte sabah gördüğü olmuştu çünkü.Ama çıkmazsa da aşılamadan değil de belki arkadan gelen bir geç yumurtlamayla geç döllenme de olabilir. Yani herkesin dediği gibi adet olana kadar umut vardır.🤲🤲🤲
Ay insallah insallahhh 😔😔😔 valla buradaki tüm entryleri okudum nerdeyse yoruldum bir an once sağlıklı güzel bi evladım olsun

Canim kusurw bakma simdi gordum mesajini ilk asilamamdi .mikro cipli yapildi.bende 2 tane yumurta olustu canim doktor hatta cogul gebelik istrmisin diye sormustu farkli bi catlatma ignesi uyguluyormus .18 ‘mm oldugunda catlma ignesi yapildi.ama sadece folik asit ve proxfemin vitamin kullandim canim halada onu kullaniyorum.valla benim hic belirtim yok desem yeri bi asilamanin 13.gunu kahverengi akintim gelsi ki adet oncesi hep gelir bildiginadet agrisi yasiyorum bu arada yani geldi gelcek adetten hic bir farki yok.15.gun oylsesine umutsuz test yaptim ki sok oldum hala goguslerimde hic birsey yok mesela.sadece suan bel sokumum inanilmaz agriyor belirti olarwk.
Aşılamadan sonrada proxyfemin kullanmaya devam ettiniz mi? Bende biosteron ve proxyfemin kullanıyorum çarşamba aşılamam olcakta devam edicek miyim bilmiyorum aşılama yaparken doktora sorcam

Merhaba, ben larin 23 yaşındayım 3 yıldır evliyim ve doğal yolla gebelik elde edemedik. Tedavi sürecime başladım. Doktorum 5-6 ay sonrasında aşılama önerdi. Ve biliyorumki merak eden güncel bilgisi olmayanlarımız var. Bütün süreci anlatmak istedim. Bu arada pcos hastasıyım onun dışında eşimde veya bende farklı bir problem yok. Siz araştırırken nasıl heyecanlıysanız şuan bende yazarken ve yaşarken aynı heyecanı hissediyorum. Şimdi baslıyorumm :)
  • Ekim 24 regl (22 gün gecikti)
  • Ekim 27 kontrol (4.gün)
  • Ekim 29 Femara başlandı. Ücreti 550 tl
  • Ekim 30 Femara
  • Ekim 31 Femara
  • Ekim 1 Femara
  • Ekim 2 Femara
  • Kasım 7 ,üç yumurta oluştu. 21,5 mm. Çatlatma iğnesi verdi. İğne 615 tl
  • Kasım 8 çatlatma iğnesi vuruldum. Saat 11:30 göbekten. Ovitrelle.
  • Kasım 9 kontrol, yumurtalar çatlamadı.
  • Kasım 10 ,üç yumurtamın çatladığını gördük. Eşimi hemen sperm yıkamaya gönderdi dr. Spermleri alıp muayneaneye gittik. Aşılama yapıldı. (15:30) sperm yıkama 1200 tl, aşılama işlemi 1000 tl
Çok ağrılı geçti işlem. Bazıları hiç anlamıyor bile bende öyle olmadı. İğneyle yarım saatte ağrılarım dindi. Eve geldim sadece yattım. Hafif kasıklarımda baskı vardı.
  • Kasım 11, çok az hafif kasık sancısı dışında hiçbirşey yok. Progestan başlandı 100 küsür tl. Sabah 1 akşam 1. Bende bu ilaç biraz baş dönmesi yaptı.
  • Kasım 12, bel ağrısı ve sırt ağrısı var onun dışında herhangi problem yok.
  • Kasım 13, öğlene kadar gaz sıkışması, 12 den sonra aşırı sırt ağrısı mide yanması. 19:54 kasık bel sırt gaz
  • Kasım 14, şiddetli sırt ağrısı hafif baş ağrısı az az kasıkta batmalar.
  • Kasım 15, hiçbir belirti yok. İki sivilce.
  • Kasım 16, belirti yok.
  • Kasım, 17 idrarda sıklaşma, gaz.
  • Kasım 18,Kasıkta batma idrarda sıklık gaz. Erken gebelik testi pozitif. Beta 2.73
  • Kasım 19, gaz
  • Kasım 20, beta 1.20
  • Kasım 21, kasık ağrısı
  • Kasım 22, kasık ağrısı
  • Kasım 23 aşırı sırt ağrısı
  • Kasım 24 akıntı kasık ağrısı, normal gebelik testi pozitif
  • Benim sürecim bu şekilde ilerliyor, devam ettireceğimm. Sizde durumlar nasıll

Merhaba, ben larin 23 yaşındayım 3 yıldır evliyim ve doğal yolla gebelik elde edemedik. Tedavi sürecime başladım. Doktorum 5-6 ay sonrasında aşılama önerdi. Ve biliyorumki merak eden güncel bilgisi olmayanlarımız var. Bütün süreci anlatmak istedim. Bu arada pcos hastasıyım onun dışında eşimde veya bende farklı bir problem yok. Siz araştırırken nasıl heyecanlıysanız şuan bende yazarken ve yaşarken aynı heyecanı hissediyorum. Şimdi baslıyorumm :)
  • Ekim 30 Femara
  • Ekim 31 Femara
  • Ekim 1 Femara
  • Ekim 2 Femara
  • Kasım 10 ,üç yumurtamın çatladığını gördük. Eşimi hemen sperm yıkamaya gönderdi dr. Spermleri alıp muayneaneye gittik. Aşılama yapıldı. (15:30) sperm yıkama 1200 tl, aşılama işlemi 1000 tl
Çok ağrılı geçti işlem. Bazıları hiç anlamıyor bile bende öyle olmadı. İğneyle yarım saatte ağrılarım dindi. Eve geldim sadece yattım. Hafif kasıklarımda baskı vardı.
  • Kasım 11, çok az hafif kasık sancısı dışında hiçbirşey yok. Progestan başlandı 100 küsür tl. Sabah 1 akşam 1. Bende bu ilaç biraz baş dönmesi yaptı.
  • Kasım 13, öğlene kadar gaz sıkışması, 12 den sonra aşırı sırt ağrısı mide yanması. 19:54 kasık bel sırt gaz
  • Kasım 16, belirti yok.
  • Kasım 18,Kasıkta batma idrarda sıklık gaz. Erken gebelik testi pozitif. Beta 2.73
  • Kasım 19, gaz
  • Kasım 20, beta 1.20
  • Kasım 21, kasık ağrısı
  • Kasım 22, kasık ağrısı
  • Benim sürecim bu şekilde ilerliyor, devam ettireceğimm. Sizde durumlar nasıll :)

• Ekim 30 Femara
  • Ekim 31 Femara
  • Ekim 1 Femara
  • Ekim 2 Femara
  • Kasım 16, belirti yok.
  • Kasım 19, gaz
  • Kasım 20, beta 1.20
  • Kasım 21, kasık ağrısı
  • Kasım 22, kasık ağrısı
  • Benim sürecim bu şekilde ilerliyor, devam ettireceğimm. Sizde durumlar nasıll :)
Çok fazla kasık ağrım var ve adet olacakmış gibiyim gerginim test için erken biliyorum farklı bir şey hissettiniz mi onu merak ediyorum

X