Ilk defa bu kadar zor durumayim sanirim !

witch hunt

1gunluk SucukluKuruFasulye
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
10.522
29.492
Merhaba yine sizden fikir almaya gelmeye geldim .Biraz uzun olabilir o yuzden kusura bakmayın ,bunu yazan felç oldu kıvamına gelebilirim bende yazdıktan sonra zira doldum artık ...

Ufak bir sehirde yaşiyorum..
Yaklasik 12 yıllık bir arkadaşım var .Kendisi bekar ,çalışıyorum ,kendisi çalışmıyor .Çok yoğunum kendisinin eli bos gönlü hoş .
Geçen yıl çok kötü bir kavga yaşadık kendisiyle .
Is o kadar uzun yerlere gitti ki neredeyse savcılığa falan verecektim attığı hakaret mesajlarindan falan .
Çok zor zamanlar yaşadı destek oldum her konuda .
Çoğu maddi tabi .

Ama artık çok sıkıldım.
Gorusmek istemiyorum ,hayatımın sonuna kadar yüzünü görmek istemiyorum .
Yapi olarak zaten cok micmic bir insan degilim ,ama bu bildiğin yapışık .
Evde yemek yapsam bende gotureyim mi ?
Relax bir isim var evde oldugumu bilse zar zar telle arayip cayi koy ben geliyorum .
Kahvalti edelim mi ?
Bana gel
Ben sana geleyim .
Carsi ,pazar ,market gezelim .
Son zamanlarda farkettim anneme bile tek gidemiyorum.
Sanki bunu evlatlik almisiz pacamdan ayrilmiyor .
BU _NAL_DIM ...

Evliyim geceleri whatsapp tan zar zar zar mesaj .
Olmadi instagramdan aptal aptal kedi videolari .
Surekli taciz halinde hissediyorum kendimi ve psikolojim bozuluyor ..

Isin en kotusu butun tanidiklarim ayni fikirde beni kiskaniyor .
Bastan belirteyim kiskanilacak hicbir seyim yok ! Ben eminim ..
Ama benim annemi,babami,kardesimi,isimi,arabami,aldigim maasi ki essek gibi kosturuyorum onu hakedebilmek icin,gittigim sehirleri ,yedigim peyniri,aldigim deterjani,haliyi?perdeyi her seyi taklit ediyor ...
Konusmami ,dusuncelerimi bile ..

Bilenler bilir esimle bir donem bosandik ben geri donusum olmadigini zannettigimden bir kisiyle ufak bir flort yasadim ..
Yani mesajlasma ,bir iki kere kahve ve evimde misafirlik gibi .
Cinsel bir sey yasamadim .
Ama esimle tekrar evlendigimde bunu esime anlatmadim ,gerek duymadim ..
En ufak bir restlesmede bunu önüme koyuyor .
Gecen seneki bu buyuk olayda annemi arayip witch aslinda bildigin gibi degil bla bla bla diye alttan alttan mesaj vermisti .
Tam icerigini anlatmasa bile en azindan kafada soru isareti birakmisti ..
Ayni zamanda esime de mesajlar atip,hatta is yerine kadar arayip iste witchle bence sen tekrar dusun ,iste bosanmak istersen ben senin sahidin olurum diye abuk sabuk konustu ..
Neyse ki umdugu gibi olmadi yani bana bi sey olmadi ..
Bir 8 ay gorusmedik .

Ama bu mart ayinda beni aglayarak aradi ve pisman oldugunu ,vicdan azabi cektigini ,bana yaptiklari yuzunden islerinin rast gitmedigini falan anlatti .
Ben öküz de affettim
Evet bildigin affettim .

Simdi gene yapisti ama benim tahammulum kalmadi
Surekli benimle kendini yarisa sokmasindan
Surekli haldeki komplekslerinden
Surekli hayatima dahil olmasindan
Surekli taciz edilmekten biktim ..
Simdi hayatimda seni istemiyorum
Bi defol git desem gene cirkefe baglayacak ve ben hayatimda sorun istemiyorum ...

Surekli sen benim hakkimda bunu bunu demissin diye rahatsiz ediyo bozustugumuzda ve tehdit ediyor anlatirim bilmem ne diye .

Ya Allah askina yardim edin
Sehir mi degistireyim
Cinayet mi isleyeyim
Suratina mi tukureyim
Istemiyorum yahu
Ohh beee !

(GUNCELLEME ) 30 .syf da .

Guncelleme 36. Sayfa da !!!!!!!

Son düzenleme:
Offf bu nasıl bir boşalma :)

Gerçekten çok yıpratıcı .. neden güzel güzel konuşup ,hayatıma fazla geliyorsun ,ağzına kadar doluyum ,sana yerim yok ,demiyorsun ? Bunaltmaya devam ederse daha evvel yapmadığını yapıp savcılığa verirsin ,o uğraşsın ..neden kolun bacağın yani senin vücudunun bir uzvu gibi davranıyor ki ? Senden başka arkadaşı yok mu ? Ayrıca boşandıktan sonra kimle ne yaşadığın eşin dahil kimseyi ilgilendirmez .bundan cekinip yapışık arkadaşına fırsat verme ..

Eşinize durumu anlatın açık açık bende ufak bir ayrılık yaşadım barisinca ilk iş bak böyleyken böyle dedim anlatın tehditlere boyun edeceğinize bir gün elbet anlatacak sürekli kadına boyun egmeyin

Ya bunu anlayacak cinsten bir adam degil ..
Ama zorla gorusmek zorunda miyim ben ya sonsuza kadar
Bi gun suratina kusucam o olacak yani ..
Tam oh siyrildim defoldu gitti derken gene yapisti

Eşinize o durumu söylemesinden çekinceniz varsa ondan önce siz söyleyin . Elindeki koza güvenip böyle yapıyor gibi .

Kozlarını yok edin sonra ufak bir şeyden vurun tekmeyi . Ben bunaldım okurken yapışık şey .

Bende bunaldim
Bi gun suratinin ortasina cakicam tekmeyi fiilen ..
Ya tiksindim artik kendimden
Kocam gibi surekli pesimde
Yildim usandim ...

Offf bu nasıl bir boşalma :)

Gerçekten çok yıpratıcı .. neden güzel güzel konuşup ,hayatıma fazla geliyorsun ,ağzına kadar doluyum ,sana yerim yok ,demiyorsun ? Bunaltmaya devam ederse daha evvel yapmadığını yapıp savcılığa verirsin ,o uğraşsın ..neden kolun bacağın yani senin vücudunun bir uzvu gibi davranıyor ki ? Senden başka arkadaşı yok mu ? Ayrıca boşandıktan sonra kimle ne yaşadığın eşin dahil kimseyi ilgilendirmez .bundan cekinip yapışık arkadaşına fırsat verme ..

Ya kadin kendini ben saniyor .
Bak bunu ciddi soyluyorum
Kadin annemi evine misafirlige cagiriyor .
X teyzem bana geldi diyo ben isteyken ..
Her seyimi taciz ediyor .
Sıkıldım bunaldim bogazima kadar tikandim suratini gormek istemiyorum .
Onu anlatsam
Bi ay sonra bilmem kime boyle demissin hakkimda deyip kavga cikartiyo
Yeminle sehir degistiricem

Manyak kadın. Yeterince ağzının payını vermemişsin. Hep açık kapı bırakmışdın gibi. Mesaj mı attı engelle. Eşine anlatmakla mı tehdit etti daha üst perdeden konuş ve eşine de bahset. İftira atar 1i bin anlatır

Zaten oyle oldu ..
Annem en sonunda ben witchi 32 sene once dogurdum herhalde ne yapip ne yapmayacagini bilirim deyip kapatti agzini
Ama bildigin camur
Ne iyilikten ne kotulukten anlamiyor .
Defolup gidesim var gercekten
Yildim
Anlatilacak gibi degil

Arkadaşınızım psikolojik sorunları var bence bi doktora mı yönlendirseniz ? Evinizi uzağa taşıma gibi bi imkanınız Yok mu en azından mesafeyi bahane edersiniz

Dedim ya kucuk bi sehir
Uzaga gitsem maximum 10 km uzaga gideyim
Psikolojisi bozuk evet ama lanet olasica doktora gitmez

Ne arkadasi ya bildigin kiskaniyor sizi yazdiklarinizin bazilarini yapan adaslarim vardi ki anlasildin diye arkadas diyorum neyse iste ama hepsinin bir bunyede toplanmis halini ilk kez goruyorum...bu kadin size hayran aurica kiskanc uzak durun gece mesaj atmasin aradiginda acmayin niye milletin dengesizligini cekiyorsunuz bende yasadim sinir basti...kirmadan konusun konusun konusun

Onu anlatsam

Kime hakkimda boyle boyle demissin dedigi seyin gerceklik payi varmi? Yoksa olay cikarip kendisine mi bagliyor boyle seyler uydurarak acaba?

Ne arkadasi ya bildigin kiskaniyor sizi yazdiklarinizin bazilarini yapan adaslarim vardi ki anlasildin diye arkadas diyorum neyse iste ama hepsinin bir bunyede toplanmis halini ilk kez goruyorum...bu kadin size hayran aurica kiskanc uzak durun gece mesaj atmasin aradiginda acmayin niye milletin dengesizligini cekiyorsunuz bende yasadim sinir basti...kirmadan konusun konusun konusun

Anlamiyor yahu .
Atma diyorum basliyor kavgaya
Esimle sehir disina cikayim bir kiskanclik basiyor kadini
Oralarda bile huzur yok
Bana ordan onu getirir misin
Ya da evde durucam diyim telle 30 defa ariyo napiyosun diye
Yaaaa sanane !
Mesajlassam o kadar uzun ne yaziyosun sanane !

Kime hakkimda boyle boyle demissin dedigi seyin gerceklik payi varmi? Yoksa olay cikarip kendisine mi bagliyor boyle seyler uydurarak acaba?

Gorusmedigimiz donemlerde yine boyle fikir almak istedigim insanlara ayni size anlattigim gibi anlattim her halti .
Onlardan birinden bir sey duysa
Basliyor kavga etmeye
Mubarek sen benim yazimi mahvettin
Yok anlamiyor
Bildigin cirkef

bu anlattıklarına bakarsak sız ne dostsunuz ne arkadas bu bıldıgın psıkopat. bence sende cırkefe bagla eger tehtıt ederse sende tehtıt et. ayrıca esınde boyle bı şuursuza inanmaz bence.
anam ne manyaklar var ortalıkta ben olsam coktan cıldırmıstım sen iyi dayanmıssın

Onu anlatsam
Ruh hastasına bak ya !
Niye şehir değiştiriyormussun? En iyisi eşine olani biteni anlat ,arada sır kalmasın ,bu iğrenç kadının da elinde tehdit edecek birseyi olmasın . Neden sürekli diken üstünde yaşayacaksın ki ? Eşin fazla mı tepki verir öğrendikleri karşısında ? Bence bi cesaret eşine herşeyi anlat ..şu durumdan daha kötü olacağını sanmıyorum .

X