İLK DEFA TÜP BEBEK YAPTIRACAĞIM BAHÇECİ UMUT TÜP BEBEK

Eminekrkmz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2020
52
22
30
Emsey . Arkadaşım 16 yıldan beri çocuğu olmuyordu. 4 kere tüp bir iki de aşılama denedi sanırım. Orada oldu. Tabi onunki kadın infertilitesi .eşinde sorun yok. Ama yine de orada deneyeceğim
Bahçeci istiyordum ama yaklaşımları soğuttu. Çok acele ediyorlar,yoğunlar,ilgilenemiyorlar
Merhaba emsey sanırım Nesrin hocadasın... Bende arastırıyorda... Nasıl Nesrin hoca biraz bilgi verirmisiniz

gamzelihaller

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
636
362
42
Merhaba emsey sanırım Nesrin hocadasın... Bende arastırıyorda... Nasıl Nesrin hoca biraz bilgi verirmisiniz
ilgili zaman ayırıyor. istediğim zaman ulaşabiliyorum.vajinal muayene olamıyorum. Sabırla hazır olmamı bekledi.nazik hareket etti.
Başarı oranı nasıldır gerçekten çok bilmiyorum. Çünkü önümde sadece bir örnek var ama ikna edici oldu.16 yıldır çocuğu olmuyordu arkadaşın. Tam vazgeçmişken onda oldu.
ilgi alaka güzel.insallah yavruma kavuşturur

zeynokoloji

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2019
835
349
ilgili zaman ayırıyor. istediğim zaman ulaşabiliyorum.vajinal muayene olamıyorum. Sabırla hazır olmamı bekledi.nazik hareket etti.
Başarı oranı nasıldır gerçekten çok bilmiyorum. Çünkü önümde sadece bir örnek var ama ikna edici oldu.16 yıldır çocuğu olmuyordu arkadaşın. Tam vazgeçmişken onda oldu.
ilgi alaka güzel.insallah yavruma kavuşturur
canım sen emseyde mi başladın bahçecide değil misin?

Jasminla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
815
2.529
Evet argifertil eşimle birlikte aldık mavisi o pembesi ben kullandım
İyi günler. Argifertil kullanmaya devam ediyor musunuz? Herhalde yeni başlamışsınız sormam bir az anlamsız ama yararı dokunuyor mu? Bize de doktor ondan yazdı iyi mi kötü mü karar veremiyoruz

Fatma Akar

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2021
53
4
24
kızlar ben de cem çelik e gidecektim şu an kafam çok karıştı
Arkadaslar selam ben bursa tüp bebek merkezine gittim betül hanıma yenı acıldıgı için ön görüşme ücretsiz muayene 500 tlydi ben cok memnun kaldım ama tahlillerim iyi cıktı biraz dhaa normal yolla denemeye karar verdim olmazsa gideceğim tek yer bahceci maddi yönden evet zor ama sonuclar güzel tavsiye üzerine gitmiştim orayada

aysent

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2018
595
499
43
canım bursa bahçeci yeni açıldı duymuştum bende inşallah güzel haberler alırsın

Sarikuzum

Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2019
67
34
36
İyi günler. Argifertil kullanmaya devam ediyor musunuz? Herhalde yeni başlamışsınız sormam bir az anlamsız ama yararı dokunuyor mu? Bize de doktor ondan yazdı iyi mi kötü mü karar veremiyoruz
Valla eşime çok test yaptık en büyük değer o ilaçtan çıktı morfoloji ilk defa 4 üzeri oldu ve embriyomuz 5. Güne ilk defa gitti