İLK DÜŞÜKTEN SONRA GEBELİK

Sen sakın öyle diyenlere bakma, başına gelirse anlarlar kimse büyük konuşmasın. Kalbi atan bir candı onlar nasıl böyle terbiyesiz olabiliyorlar ama inan benim de başıma geldi çok ağladım ölmeyi bile düşündüm. Zaman her şeyin ilacı şimdi ne desem sana boş gelir ama geçecek emin ol bir bakmışsın yeniden kontrollere gidiyorsun. Toparlanmak zaman alıyor ama kendine iyi bak, kimseyi dinleme, duyma. Çok şükür hamile kalabiliyoruz bunun için senelerce uğraşan insanlar var. Tekrar denemeden genetik testlerinizi yaptırmanı tavsiye ederim,2 düşükte bakıyorlar. Önlemini alınca sağ sağlim doğaracaksın inş. Dua edicem senin için, seni en iyi ben anlarım ❤️
Rabbim güzel kalbine göre versin senin ...canım birde ilk adetini ne zaman gördün onu yazarsan ..bende biran önce olup normale döneyim istiyorum..

keşke iğneyide alsaydınz cocuga bi zararı yokki yararı var sonucta hem coraspin hem igne daha iyi olurdu riske atmamış olurdunuz benmde 8 haftalık kalp durmayla kaybettiğim bebegm var smdi hem igne heem coraspin kullanıyorum
Merhaba, acaba siz pıhtılaşma testi yaptırdınız mı? Benim de iki kimyasalım var doktor da boşuna baktırma, eğer hamile kalırsan ben sana önlem amaçlı veririm, zaten hiçbir zararı yok dedi. Yani siz de acaba test yaptırmadan mı verdi?

Canım sana test yapıldı mı pıhtılaşma için yoksa önlem amaçlı mı verdi doktor iğneyi?
bana test yapıldı bi genimde pıhtılasma cktı ama bazı doktorlar hala vermemek icin ısrarcıydı o geni önemsemediler faln ben istedm doktordan yazdırdımda öyle kullanıyorumm bi kayıp daha veremem sebebi buysa eger riske atmak istemedm

Merhaba, acaba siz pıhtılaşma testi yaptırdınız mı? Benim de iki kimyasalım var doktor da boşuna baktırma, eğer hamile kalırsan ben sana önlem amaçlı veririm, zaten hiçbir zararı yok dedi. Yani siz de acaba test yaptırmadan mı verdi?
önlem amaçlı veririm diyorsa oda iyi kullan tabiki ama ben yaptırdım genetik test ve pıhtılasma testi bi genimde cıktı pıhtılasma suan igne kullanıyorum

Rabbim güzel kalbine göre versin senin ...canım birde ilk adetini ne zaman gördün onu yazarsan ..bende biran önce olup normale döneyim istiyorum..
32 günde oldum canım sonra 26 gün normal haline döndü diğer aylar. Aminn hepimizin. Sen dediğim gibi arı sütü bal polen doğal bir de karışık vitamin hapı al, ye iç, yürüyüş yap kendini bir rahatlat ondan sonra emin ol hemen gelecek.

önlem amaçlı veririm diyorsa oda iyi kullan tabiki ama ben yaptırdım genetik test ve pıhtılasma testi bi genimde cıktı pıhtılasma suan igne kullanıyorum
Öyle diyor ama faydası kanıtlanmamış ama zararı olur mu sonuçta ilaç diyor. Benim eşim de aynı 8 haftalık düşürdü kullandırmadım dedi amaan valla bu doktor işi çok zor kime inanıcaz bilmiyorum ki. Bir doktora daha gideyim de ben kalp atışı alırsak inş daha kese bile görmedik haftaya inş

Canım şu videoyu izle bana çok umut oldu dediklerini yaptım fayda gördüm allahın izniyle aynı bizim durumumuz bak.

Ay pardon yanlış kişiye attım son ileti size değil 🙊

32 günde oldum canım sonra 26 gün normal haline döndü diğer aylar. Aminn hepimizin. Sen dediğim gibi arı sütü bal polen doğal bir de karışık vitamin hapı al, ye iç, yürüyüş yap kendini bir rahatlat ondan sonra emin ol hemen gelecek.
Canım sana atıcam diye başka mesaja cevap yazmışım şu videoyu izle mutlaka

Hiç sorun değil ..sağlıkla kalın bebeginizde sizde

Öyle diyor ama faydası kanıtlanmamış ama zararı olur mu sonuçta ilaç diyor. Benim eşim de aynı 8 haftalık düşürdü kullandırmadım dedi amaan valla bu doktor işi çok zor kime inanıcaz bilmiyorum ki. Bir doktora daha gideyim de ben kalp atışı alırsak inş daha kese bile görmedik haftaya inş
yok zararı kesnlkle hatta bazı doktorlar iğne vermiyo diye hastalar iğne veren doktor arıyolar o derece riske atmayn sizde kullanın derim bebege zararı yok faydası var

Pazartesi gittim akşamları bir tane iç dedi istersen iğne de vereyim kan sulandırıcı ama bence gerek yok dedi. Güvendik bakalım, emaneti rabbime 🙏🏼 Çok sağolun tez zamanda hepimiz kucağımıza alalım ini sağ sağlim kolaylıkla
Oh çok şükür doktor kontrolünde olması benim bile içimi rahatlattı Rabbim yardımcınız olsun dileyen isteyen herkese hayırla sağlıkla nasip etsin size de sizin gibi evladını bekleyen herkese de sağlıkla güzellikle kucaklarınıza alıp büyütmeyi nasip etsin❤

Oh çok şükür doktor kontrolünde olması benim bile içimi rahatlattı Rabbim yardımcınız olsun dileyen isteyen herkese hayırla sağlıkla nasip etsin size de sizin gibi evladını bekleyen herkese de sağlıkla güzellikle kucaklarınıza alıp büyütmeyi nasip etsin❤
Aminnn inş canım inş herkese ediyorum burdaki ve tanımadığım 🙏🏼

Merhaba arkadaşlar. Yeni üyeyim ama senelerdir sizleri okudum. İlk bebeğimi 8 haftalık kalp durması sonucu kaybettim. 5 ay sonra yeniden gebeyim. Sizlere sorum benim gibi ilk gebelikte düşük yaşayanlar, ikincide doktorunuz kan sulandırıcı iğne başladı mı? Progesteron başladı mı? Tek düşükte genetik test vs yapılmadığı için pıhtılaşmam var mı bilmiyorum. Yani test yapılmadan da önlem amaçlı düşük yapan gebelere iğne başlanması gerekir mi? Yeni bir şehirde olduğum için güvenilir doktor bulamadım henüz. İstanbul Avrupa yakası doktor öneriniz varsa yazın lütfen. Yardımcı olacak herkese şimdiden teşekkürler 🙏🏼
Merhaba, sağlıkla gelsin bebeginiz inşallah,benimde 10 haftalik iken öğrendim 8. Haftada kalbi durmuştu bebeğimin kürtaj oldum 25 Mart'ta. İlk adetimi oldum ve tekrardan istiyorum, çok takmamak akışına bırakmak istiyorum ama sizde anlarsınız ki bu biraz zor 😔 şuan size doktor unuZ birşey kullandiriyor mu?,kan sulandırıcı vs ektra birşeyler.

Merhaba, sağlıkla gelsin bebeginiz inşallah,benimde 10 haftalik iken öğrendim 8. Haftada kalbi durmuştu bebeğimin kürtaj oldum 25 Mart'ta. İlk adetimi oldum ve tekrardan istiyorum, çok takmamak akışına bırakmak istiyorum ama sizde anlarsınız ki bu biraz zor 😔 şuan size doktor unuZ birşey kullandiriyor mu?,kan sulandırıcı vs ektra birşeyler.
Sadece aspirin kullanıyorum ama içim hiç rahat değil, genetik test verdim pıhtılaşma var mı diye sonuç bekliyorum. Tavsiyem tekrar gebe kalmadan ne yapıp edip pıhtılaşma var mı genetik testinizi yaptırın. Benim gibi ikinciyi riske atmayın. İnş tekrar sağlıkla gebe kalırsınız 🌸

Sadece aspirin kullanıyorum ama içim hiç rahat değil, genetik test verdim pıhtılaşma var mı diye sonuç bekliyorum. Tavsiyem tekrar gebe kalmadan ne yapıp edip pıhtılaşma var mı genetik testinizi yaptırın. Benim gibi ikinciyi riske atmayın. İnş tekrar sağlıkla gebe kalırsınız 🌸
Sizinde inşallah sağlıkla ilerler, teşekkür ederim 🙏

Merhabalar nasil gidiyor gebeliginiz .. benimde bebeğim 9 haftalik kalp durmasi sonucu kurtaj oldu aradan 3 ay sonra hamile kaldim suan 8 haftaligiz bende sadece kan sulandirici hap kullanıyorum korkuyorum endiseliyim okuyunca size sormak istedim 9 haftaligi gecebilecekmiyiz diye gun sayıyorum bildiginiz tabi hersey allaha kalmis ama ister istemez dusunuyor insan😑

Merhabalar nasil gidiyor gebeliginiz .. benimde bebeğim 9 haftalik kalp durmasi sonucu kurtaj oldu aradan 3 ay sonra hamile kaldim suan 8 haftaligiz bende sadece kan sulandirici hap kullanıyorum korkuyorum endiseliyim okuyunca size sormak istedim 9 haftaligi gecebilecekmiyiz diye gun sayıyorum bildiginiz tabi hersey allaha kalmis ama ister istemez dusunuyor insan😑
Aspirin içiyorum, ama pıhtılaşmam yokmuş genetik de bakıldı önlem amaçlı devam ediyorum. Şimdi 16 haftalık olduk Perşembe kontrolüm var çok şükür ama hala hep korku içimde bu gittiğimde de yaşıyor diyecek mi diye doğana kadar devam edecek maalesef. Allah herkesin evladını korusun 🌸

X