Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Ilk fondötenim sizce nasıl durmuş?

Tatlım Merhaba. Fondöten cildinin tonunu uyum sağlamış onda bi problem yok gördüğüm kadarıyla. Ama bence fondoten konusu önemli. Yani marka sıkıntılı. Wet an wild uygun bi marka evet ama cildinin tamamına sürdüğün ve uzun süre temas edecek bi ürün. Markanın farları güzel beğeniyorum ama fondoten leri ne kadar başarılı onu bilmiyorum. Cildimiz değerli sonuçta.

Wet n Wild Fondötenini kullandım bende hiç bir sorun olmadı, eğer ekstra hassas bir cildin yoksa hiç bir sorun olmaz ayrıca Wet n Wild cruelty free yani hayvanlar üzerinde test yapmıyor.

Fondötenin rengi tam olmuş gibi görünüyor ama ışıktan da olabilir, gün ışığında sürüp bakarsan tam rengini görebilirsin ^^

Tatlım Merhaba. Fondöten cildinin tonunu uyum sağlamış onda bi problem yok gördüğüm kadarıyla. Ama bence fondoten konusu önemli. Yani marka sıkıntılı. Wet an wild uygun bi marka evet ama cildinin tamamına sürdüğün ve uzun süre temas edecek bi ürün. Markanın farları güzel beğeniyorum ama fondoten leri ne kadar başarılı onu bilmiyorum. Cildimiz değerli sonuçta.
Biliyorum buyuzden ilk aldigim hafta surmedim yani tum yzume sadece denemek amaciyla en yagli ve sivilceye meyili bolgem olan yer yani alnima surdum hicbir seye sebep olmadi her urunu bolgesel olarak deniyorum kullanmadan once ama ve yapisi cok hafif degil daha 30 ve uzeri yas grubu icin uygun bir mat fondoten olabilcegi dusuncesindeyim cunku cizgilere zerre dolmuyor ama kuruluklari belli edeviliyor

X