İlk Gece Korkusu

Valla gerçekten bunu sorun yapmışsanız düğün öncesi evi hazırlarken 1 şişe kırmızı şarap saklayın bi köşeye düğün sonrası başbaşa kaldığınızda 2'şer kadeh içer rahatlarsınız hemde romantik olur...Ayrıca 2 kadehle kimse bilincini yitirmez merak etmeyiinn. yerimseniben

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3​

ilk geceden olmaz be yavru kuşumm, adama denmezki ben kremlencem sen arkanı dön diye yada düşünsene banyoda kremlenip geldiğini ee elbet adam görücek bu kayganlığı yağlılığı dicekki hayrola yağlı güreşemi çıkıyoruzz ee bende kremlenip yağlanim bari derseee :1shok:kaydirigubbakcemile3​

Allah iyiliğini versin emi :roflol:

bozdun ilk gecenin büyüsünü :) ilk gece bol bol yağlanıcaksınız desene :) ay niltt seviyorum seni yaaa :)))

ayy yok kız bozmak istemem asla ama zaten bozulacak gibi de gözükyo sanırım,adet düzenim değişecek ve düğün günü olma ihtimalim yüksek,nişanlım kafasını duvarlara vuruyo:icecream:
bu arada bende seni seviyorum canımmm yaa....:1hug:

ayy yok kız bozmak istemem asla ama zaten bozulacak gibi de gözükyo sanırım,adet düzenim değişecek ve düğün günü olma ihtimalim yüksek,nişanlım kafasını duvarlara vuruyo:icecream:
bu arada bende seni seviyorum canımmm yaa....:1hug:

vurmasın vurmasın eniştee bey günler çuvalamı girdiiii artık hep yanıbaşında olcan gerçi kedinin ciğere baktığı gibi bakar ilk günler ama korkmasınn bugünün yarınıda varrr :jeyyar:

Valla gerçekten bunu sorun yapmışsanız düğün öncesi evi hazırlarken 1 şişe kırmızı şarap saklayın bi köşeye düğün sonrası başbaşa kaldığınızda 2'şer kadeh içer rahatlarsınız hemde romantik olur...Ayrıca 2 kadehle kimse bilincini yitirmez merak etmeyiinn. yerimseniben

ben zaten şarabı çok severim 1 şişe bile içip sadece başımın döndüğünü bilirim,bağışıklık yaptı sanırım sarhoş etmiyodelikafadulden

iyliik versin aşk versin ufuğumu versinn vee korkusuz yağsızz sağsalim bir ilk gece versinnnkaydirigubbakcemile3

herkese korkusuz bir ilk gece yaşatsın allahımm inşallah...:Saruboceq:

iyliik versin aşk versin ufuğumu versinn vee korkusuz yağsızz sağsalim bir ilk gece versinnnkaydirigubbakcemile3

İnşallah mutlu mesut olursunuz canım gerisi boş valla.. ilk geceymiş son geceymiş.. Ama ne yapmak istiyosanız yapın yoksa içinizde uhde kalır.. Biliyosunuz insan bir kere evleniyo tekrarı olmuyo :) Hee bu arada fotoğraf kamera işlerini düzgün organize edin bi arkadaşınızın eline dijital fotoraf makinesi verin bol bol çeksin.. Bende bu eksikti de :) söyliyim dedim. Herkez bol bol eğlendi fotoğraf çeken olmamış eşim sağolsun ona güvenmiştimde :1closedeyes: Neyse konunuzu bölmeyim

ben zaten şarabı çok severim 1 şişe bile içip sadece başımın döndüğünü bilirim,bağışıklık yaptı sanırım sarhoş etmiyodelikafadulden

herkese korkusuz bir ilk gece yaşatsın allahımm inşallah...:Saruboceq:

Kız sende bendensin valla.. Bende de aynı.. Kırmızı şarap uzmanıyım.. Hatta şarap firmalarında şarabın tadına bakan çalışanlar oluyoya orda çalışmayı düşündüm biara.. :roflol:

İnşallah mutlu mesut olursunuz canım gerisi boş valla.. ilk geceymiş son geceymiş.. Ama ne yapmak istiyosanız yapın yoksa içinizde uhde kalır.. Biliyosunuz insan bir kere evleniyo tekrarı olmuyo :) Hee bu arada fotoğraf kamera işlerini düzgün organize edin bi arkadaşınızın eline dijital fotoraf makinesi verin bol bol çeksin.. Bende bu eksikti de :) söyliyim dedim. Herkez bol bol eğlendi fotoğraf çeken olmamış eşim sağolsun ona güvenmiştimde :1closedeyes: Neyse konunuzu bölmeyim

:1shok: ilk gecedemi foto çekilcezz hemide arkadaşlara çektircezzz kaydirigubbakcemile3:içelim::teytey: yok ben :jeyyar:almim

hehh maşallah birde çikolata değdircezz doğru pasta sunuyoruz zatennn :) ee şey krem şantide dökmek gerekmi acaba ??? :)))

hehh maşallah birde çikolata değdircezz doğru pasta sunuyoruz zatennn :) ee şey krem şantide dökmek gerekmi acaba ??? :)))

onlar için tatlının en güzeli o bencekaydirigubbakcemile3 nişanlım 1,5 yıldır bu anı bekliyo valla,belki regl olma ihtimalim de var ki zavallıma çikolata veririm onunla idare eder artık kaydirigubbakcemile3

:):) bir çikolatamız eksiktii tövbe yarabbim yok anam çikolata mikolata sürmem ben :):) yencek şeymi ayol o :))) ilk gece ilk gecelikten çıktı ne sürsek ne yedirseğe döndü :) çikolatalar fotoğraflarr :) bende krem şanti diyorum hadi bakalım yokmu arttırannn :):)

X