İlk Gece Korkusu

yahu krem sürün dediysek bi kutu kremi boca edin demedik.acı çekmekten korktuğum için vermişti dr bana az bişi sürdüm ve acı macı yoktu.

yahu kizlar cok tek tarafli dusunuyorsunuz neticede karsinizdaki adamla biseyi yasadigniz zaman o sizina ci cektiginizi gormek ister mi istemez
neticede oncesinde krem sursek mi deseniz ki siz demeseniz bile o dusunur aslinda alir kendi surer. ve unutmayin zaten sevdiginiz adamla birlikte oluyorsunuz.
bunu boyle toren gibi dusunmeyin ilk gecede olmak zorunda degil.. dogal gelisen bir surecmis gibi dusunurseniz bu kadar tkmaz cikolata gibi seyler de dusnmezsiniz sanirim :)

yahu kizlar cok tek tarafli dusunuyorsunuz neticede karsinizdaki adamla biseyi yasadigniz zaman o sizina ci cektiginizi gormek ister mi istemez
neticede oncesinde krem sursek mi deseniz ki siz demeseniz bile o dusunur aslinda alir kendi surer. ve unutmayin zaten sevdiginiz adamla birlikte oluyorsunuz.
bunu boyle toren gibi dusunmeyin ilk gecede olmak zorunda degil.. dogal gelisen bir surecmis gibi dusunurseniz bu kadar tkmaz cikolata gibi seyler de dusnmezsiniz sanirim :)

şekerim biz işin esprisindeyiz,biz de biliyoruz tören haline getirmek büyük görgüsüzlük olur zaten,maksat şen şakrak hale getirerek az da olsa acı fikrini hafızamızdan silmek,sonuçta sevdiğimiz adamın kollarındayız di mi,biz de onlar kadar olmasak ta konunun bilincindeyiz,umarım herkes sorunsuz bir birliktelik ve ilişki yaşar aşk ile.....a.s.

kızlarrr benim hiç korkum falan yoktu..taki evlenene kadar 5 ay oldu evleneli ama bende hala korku geçmediii,,zaman diyorum ne diim:nazar:

nilt hemsom sende strese girmişindir yaa dügünün yaklastıkcaaa eee nasılsın ne düşünüyon bu konuda

bana saçma geldı
korkcak bıseyın olduğunu sanmıyorum enazından sonu kötu ve korkunc olsa bu kadr kız koşa koşa evlenrı mı:roflol:
ben cocuk doğurmaktandan korkmuyorum menepoza kadr her yıl doğurcam asker lazım :nazar:

bana saçma geldı
korkcak bıseyın olduğunu sanmıyorum enazından sonu kötu ve korkunc olsa bu kadr kız koşa koşa evlenrı mı:roflol:
ben cocuk doğurmaktandan korkmuyorum menepoza kadr her yıl doğurcam asker lazım :nazar:
İŞTE budurrrrrr:lepi:Şeniz​
bırı nutella mı dedı:jeyyar:
kaydirigubbakcemile3​
töbe yarabbim neler duycazzzz bak bide cikolata degdiriyolarmış :roflol:

Heee sonra çikolata sosu ve krem şanti denicezz :roflol:​

uyy bak cnm evlenmek ıstedı gene:roflol:
valla korkamn kızlar ya az olumlu düşünün sevdıcenız yanıbaşınızda olcak sbh ılk gözunu actığında o kapattığında o off ne guzel bı duygudur bıde senın ve onun ortak meyvesı:asigim:
bırakın o eskıdenmış kızları korkutmak ıcn denılen onca laf

korkmayın kızlar yaa, o kadar kötü bişey olsa evli bayanlar o kadar dert yanar mı kocam bana ilgi göstermiyo diyeeee

Ben ilk geceden korkmam sonuçta sevdiğimn ve yıllardır beklediğim birisi o... :asigim::asigim:

Ama doğumdan çok tırsıyommmm
:tomato::tomato:

korkunun ecele faydası yok kaydirigubbakcemile3 olay şudur kasarsan acır kasmazsan azcık...herkes böle diyo....

Arkadaşlar bu dün de başıma geldi.Bir topiğe girdim faydalanayım diye ya da olayı öğrenip yardımcı olayım diye.Bakıyorum içeriği boşaltılmış boş mesajlar.Yazamayacağımız şeyleri hiç yazıp da silmeyelim bence.Paylaşım yeri burası.Yakında bu sayede editleme tuşunu da kaldıracaklar bu yüzden yanlış yazdıklarımızı da düzeltemiycez.yasakkelimeyasakkelime

koca çocuk çıkıyor afedersiniz ordan bişey olmuyorda taş çatlasa 15cmlik bişeden mi tırsıcanız...
çocukta yaparızzz şeyde...:jeyyar:ah anladınız onu siz..
hele bu korkutanları anlamıyorum kendileri ayıla bayıla yaparlar...
ama her ihtimale karşın kapıda ambulans olmalı :icecream:
yok ben adama bişe olur dişe şeettiydim ondan bulunsun yane lülülülülülü

X