İlk kızımın adı İpek ikinci kızıma isim (Anketli)

İkinci kizima en güzel isim hangisi ??

• İnci

OY: 48 70,6%
  • Işıl

OY: 5 7,4%
  • Pelin

OY: 6 8,8%
  • Rüya

OY: 9 13,2%

• Ankete Katılan
    68

pearl jam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
4.350
5.603
Merhaba Hanımlar .1.5 yaşında bir kızım var .İsmi İpek .Çok beğenerek ve içime sinerek koydum .Herkes çok beğeniyor .Çok güzel tepkiler alıyorum .Şimdi yeniden hamileyim .Daha çok yeni .Cinsiyeti belli değil ama bir kız ismi ariyoruz.Erkek olursa ismi belli .Şimdiden belli olsun istiyoruz.Bir konu açmıştım .Sizin onerilerinizle ve eşimle fikir alışverişi yaparak dört seçenek belirledik .Lütfen oylar misiniz ve nedenini de yazarsaniz mutlu olurum .Uyumlu olması önemli bizim için İpek ismine ve ipek ismindeki gibi güzel tepkiler almak istiyorum .Şimdiden çok teşekkürler .🤗🤗

Sağlıkla gelsin inşallah. İpek ve İnci ikiside zerafeti çağrıştırıyor benim için. İpek ismine de en uyumlu isim İnci gibi gözüküyor.

Benim kızımın adı Eylül 🌸 ama bir kızım daha olursa adını Dila koymak isterdim. Sizede fikir olsun❤️ Allah analı babalı büyütsün simdiden sağlıcakla gelsin inşallah 🙏

Merhaba Hanımlar .1.5 yaşında bir kızım var .İsmi İpek .Çok beğenerek ve içime sinerek koydum .Herkes çok beğeniyor .Çok güzel tepkiler alıyorum .Şimdi yeniden hamileyim .Daha çok yeni .Cinsiyeti belli değil ama bir kız ismi ariyoruz.Erkek olursa ismi belli .Şimdiden belli olsun istiyoruz.Bir konu açmıştım .Sizin onerilerinizle ve eşimle fikir alışverişi yaparak dört seçenek belirledik .Lütfen oylar misiniz ve nedenini de yazarsaniz mutlu olurum .Uyumlu olması önemli bizim için İpek ismine ve ipek ismindeki gibi güzel tepkiler almak istiyorum .Şimdiden çok teşekkürler .🤗🤗
İpek gibi zarif geldiği için oyumu inciden yana kullandım :) erkek olursa ne olacak merak ettim

X