ilk ne zaman?

birbirimizden uzaktaydık. facebooktan tanımadığım bir adam mesaj yazmış. çok düzgün ve efendi bir uslupla birşey sormuş. bende aynı tarzda cevap verdim. benimkine söyledim durumu cepten mesajla. cevap yazma dedi. neden dedim. kıskanıyorum dedi ohaoldumsmile şaşırdım. neden gibi birşey sordum sanırım. seviyorum seni yazmıştı. senelerin arkadaşlığı o an bitti. aşk başladı :asigim: kabul etmedim uzağız diye. seni bir ömür beklemeye razıyım yazmıştı opuyorumnanaktan kabul etmekten başka çarem kalmamıştı. eriyip gitmiştim zaten kaydirigubbakcemile3 kısa bir süre sonrada ben dedim seni seviyorum diye Şeniz

yaaaaa ben hatirlamiyoruuuuuuuuuum:KK1:
4 sene önceydi ama nasil dedik birbirimize hic bilmiyorum:roflol:

biz köpekler sayesinde tanıştık arkadaslık ediyorduk. birden bire seni çok seviyorum sana aşık oldum benimle çıkarmısın gibi birşey dedi:))

biz de cıkmaya başladıktan 1 hafta sonra yemege cıktık..Böle durdu durdu ama sıkıntılı garibim belli :) bi anda ellerimi tuttu "seni seviyorum" dedi...Gözleri dolu dolu oldu...Nasıl özledim o günlerimizi....Hiçbirşey aynı kalmıyor...

Aynen hiçbir şey eskisi gibi kalmıor tek sabit kalan normal hayatÇok üzgünüm çoook

2. Buluşmaydı.. yolda yürüyerek Beni eve Bıraktı, o uzun ince yolda ilk kez öptü dudaklarımdan muck diye ufacık Bi öpücüktü.. sonra eve geldim, ardından msjı geldi " seni seviyorum Biliyor musun seni seviyorum duyuyor musun gönlümün umudusun umudumun umudusun, aşkım Ben eve geldim " =) çok komik Bi çocuk yaa... az önce de seni seviyorum deli kız yazmış ahh ahh ne onla oluyor ne de onsuz sonumuz hayrolsun inşallahhh

2. Buluşmaydı.. yolda yürüyerek Beni eve Bıraktı, o uzun ince yolda ilk kez öptü dudaklarımdan muck diye ufacık Bi öpücüktü.. sonra eve geldim, ardından msjı geldi " seni seviyorum Biliyor musun seni seviyorum duyuyor musun gönlümün umudusun umudumun umudusun, aşkım Ben eve geldim " =) çok komik Bi çocuk yaa... az önce de seni seviyorum deli kız yazmış ahh ahh ne onla oluyor ne de onsuz sonumuz hayrolsun inşallahhh

bu sözleri kimse söylemesin bana sevgilim gelio aklıma sinirlerim geçio gibi oluo olmamalı onunla şarkımız çünkü bu şarkısenağlama

Sanırım 6. ayımızdaydı.
Üniversitede okuyoduk ozaman.
Bizim eve gitmiştik beraber,
Yorulduk biraz uzanalım dedik yatağa.
Konuşurken gözlerimin içine güzelce bakarak Seni Seviyorum dedi :)
O bakışı hatırladıkça içim titrer hala.
Tabi ben bakakaldım utandım sevindim.
Tepkisizdim.Sonra sarıldım.
Dedim ki hani erkendi, hani uzun yıllar geçmedikçe sevgi olmazdı.
Oldu ama ben sana inandım dedi.
Bende seni sevmeye yakınım dedim sonra :))
Çüğnkü kendinden çok emindi beyefendi, yıllar geçmedikçe sevemeyecekti güya :))

Ya o bu değilde, ilk kez aşkım dediğinde komiktim ben :)
Arkadaşımla marketteydim.Mesaj atmış sonunda aşkım yazıyor.
Şok oldum yürüyemedim.Saf gibi gülüyodum.
Arkadaş seslenmiş duymadım.Ne oldu bakayım mesaja dedi.
Tamam anlaşıldı sen şoku atlat ben seni almaya gelirim demişti :))
Çünkü 1,5 ay beklemiştim aşkım demesini :)
Benimkide çok ağırmış ya ozamanlar :)
Ama şimdilerde eser yok, rüzgar oldu adamım :))

Son düzenleme:
X